Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem tylko jednego spośród tych najbardziej narzekających [beep]...a czy uważacie że taki stan rzeczy jaki miał miejsce przez tyle lat bedzie istniał i istniał przez kolejne 50 lat. Wszystkie platformy wprowadzają nowe zabezpieczenia i abonenci jakoś żyją ba nadal korzystają z ich usług a u nas jest wielki foch bo było tak fajnie a teraz sie ukruciło - będziemy rozwiązywać umowy bo operator utrudnia odbiór. Rozwiązuj przecież nikt Cię siłą do tego punktu nie zaprowadził abyś ta umowę brał. Jakoś byli abonenci n-ki nie płaczą natomiast ci od C+ leją żale.

Okradamy innych i samych siebie no cóż ale z tego Polak znany w całej Europie.

 

Mam dwie karty tak to bardzo wygodne ale [beep].a wiem że taki stan rzeczy nie będzie trwał wieki jako że korzystam z własnego sprzętu liczę że z czasem doczekam się dobrego modulu a jak nie to trudno wezmę sprzęt od operatora.

 

Oj znowu swoje znasz TYLKO Polski rynek?

popytaj skandynawów lub osoby z krajów bałkańskich czy Rumunów odkąd niemal wszystkich zaparaowali jak mieli dreamboxy 8000 i po kilka głowic głownie po to by poodpalać na każdej z nich po 1 satelicie swoje karty abonenckie

i dzielili się z rodzina w domu 1 rodzinnym z 1 kartki .

Grecy też narzekali Nova Hellas czy Bulsat ta pierwsza ma tylko delikatnie mniej niż 500tyś abo z wiadomego powodu .

Gdyby nie sprzęt na E2 parowania by nie było i dalej byśmy korzystali z kart Sky na org ograniczonych dedykach a tak jest i można oglądać 4 kanały z 1 karty w domu gdzie żaden dedyk na to nie pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając wczorajszą "dyskusję" jest jeden wniosek: wystarczy ludożerkę napuścić na siebie i spokój... chyba macie nie po kolei: temat tego wątku jest stricte techniczny, a wypowiedzi rodem z magla - chciwość i zawiść zaciemniły wam Świat...

 

smartwi z softem 2.53 r10 No Null z kartą TBS 6928 /lub tbs 5980/ /z czytnikami phoenix/ + samsung tv /aston/ bez jakichkolwiek problemów póki co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze platformy dbaja o "swoje racje" -My jednak tez mamy swoje. Niech chociaż zostanie tak ze "jedna karta cameleon -jeden tuner" ale niech to działa! Skoro mamy prawo mieć wlasny sprzęt to nie po to inwestowaliśmy w moduly astona ,własne tunery żeby teraz się tego pozbywać. Co ja robie zlego ze chce oglądac na własnym sprzęcie i na jednej karcie dobrze dzialająca telewizje satelitarna? W każdego smartfona mogę wlozyc karte SIM i działa...Splittery od początku były ryzykowne nie będę się na ten temat wypowiadal bo Każdy wie jak to działa ..ale jeśli Ktos ma jeden tuner jedna karte i zaczyna mieć problemy z odbiorem tego nie pojmuje! To trzeba było od razu przy zawieraniu nowych umow z nc+ jak i przedluzaniu powiedzieć wprost -"wymiana sprzętu i karty jest konieczna bo nie gwarantujemy Panstwu odbioru" . Jeśli sa karty cameleon to maja gwarantować prawidłowy odbior i tyle.. I o ile mogę prosić nie skaczmy sobie do buzi wzajemnie -Każdy ma prawo tutaj do wolnej wypowiedzi :)pozdrwiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie sprzęt na E2 parowania by nie było i dalej byśmy korzystali z kart Sky na org ograniczonych dedykach a tak jest i można oglądać 4 kanały z 1 karty w domu gdzie żaden dedyk na to nie pozwala.

 

Parowanie było już przygotowane zanim były tunery z linuksem..... Było metodą na [beep] na kartach oraz na [beep] na przerabianych tunerach. Już wtedy ludzi korciły zabawy z interface season.

 

niech do [beep] zrobia konferencje maja Rzecznika Prasowego wyjasnia wszsytko -niech padaja pytani i odpowiedzi?czymu u nas zawsze musi być inaczej niz...normalnie?

U nas sa ludzie z ITI oni ciągną NC+ w dół.

Już są bannery (auto)reklamowe na kanałach tematycznych jak np. na Planete+. Kwestia tygodni będzie przerywanie reklamami.

Kanał płatny i przeszkadzajki na ekranie. Dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro0805 : powiedzieć wprost -"wymiana sprzętu i karty jest konieczna bo nie gwarantujemy Panstwu odbioru" Już raz stracili 300/400 tyś (nie pamiętam) drugi raz tego błędu nie popełnią, wpierw wszystkich zmigrowali z Cyfry+ do NC+ a było tych "cameleonów" trochę i teraz " MAMY WAS "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się martwić .Stracą kolejne 300 - 400 tysięcy bo produkty byłej Cyfry+ zamieniają w papke a'la TVN.

Zeszmacili C+ premium gniotami piątej kategorii, znokautowali kanały tematyczne robiąc z nich kopie dziadowskich TVN'ów dla bez mózgów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, wgrywal ktos nowy update od Clone i moze potwierdzic ze przyniosl jakies zmiany?

 

chodzi mi o opinie kogos uzywajaceg ten splitter, kto po przeprogramowaniu odczul roznice ... ale przed mial problemy ...

 

ja przyznam sie, nie zauwazylem zadnych problemow w uzywaniu NC+ do tej pory, mam splitter na 3 TV ale nie za czesto chodza razem, raczej wersja dla ogladania w innym pomieszczeniu do jakiego sie przeniesli domownicy - poniewaz jednak w tygodniu zonka zostaje sama z dzieciakami prewencyjnie bedac teraz w domu przeprogramowalem

 

ale jak nie bylo u mnie problemow przedtem, tak teraz ich nie widze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@booboo : gdyby jeszcze stracili jakieś 100 tyś. # Na JEDNYM forum o tematyce TV-Sat masz około 600 tyś użytkowników dolicz inne fora z polski o tej tematyce. Doliczyć trzeba fabryki które kochają karty 0100. Kolega kolegi dla mamy od wujka, siostra kuzynki od kolegi sąsiada z drugiego bloku. Co da efekt nie 100 a też 300/400 tyś. A Polsat zaciera ręce i rozdaje 1803 i 1861 z boxami z których wyciąga się dane i używa gdzie chce z E2 na pokładzie. Polsat tylko czeka na 300/400 tyś "dłubalskich" którzy będą PŁACIĆ regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się tu nie zgadza. Na chwilę obecną ze sprzętu NC+ (nie licząc prywatnych dekoderów), posiadam 2x pace pvr i sagecom dsi 83. Na sagemcomie jest karta cameleon jako multiroom a dwa pejsy lecą na drugiej karcie włożonej do splittera. Obydwa pejsy mam za 0zł do końca trwania umowy a sagemcom wykupiony na własność... i teraz pytanie: jak wprowadzą te głupie ograniczenia na karty to jak dla takich klientów rozwiąże się opcja multiroomu? W wersji premium można mieć 2 dekodery 2-głowicowe, a w wersji standard 1 dekoder 2-głowicowy a reszta zwykłe HD bez dysku... Z ich logiki wynika, że musiałbym oddać pejsa za którego nie płacę a wziąć dekoder gorszy bez dysku i za niego bulić 10zł miesięcznie, żeby wkomponować się w ich system multiroomu standard jaki jest podany w cenniku na ich stronie :lol: Brak słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...