Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę zdradzić tylko że licznik będzie więcej niz 2 ale dokładnie ile więcej sami zobaczycie bo są dwie opcje która liczbe wybiorą nie wiem .

 

Dwadzieścia by byli wszyscy zadowoleni. :mrgreen: Jakiś guru na dziwnym forum dzieci neo Tobie w PM zdradził tajemnicę?

Limit 4 nie da zachęci do MR a pozwoli nadal na odpsrzedawanie na lewo dostępu do C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten problem o 17.10.2014 na Pace HD PVR 500 z oryginalną kartą w środku i bez splitera. Jest coraz gorzej , a na infolini zgłoszenie owszem przyjęli , ale udają , że o niczym nie wiedzą. W ciągu tygodnia wymieniłem trzy dekodery, od wczoraj nie mam już w ogóle sygnału - wiecie co mi dzisiaj powiedzieli?! TAK TAK ! Mam wymienić dekoder jeszcze raz. Do najbliższego punktu NC+ mam 25 km. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kazdy kto ma splitera to zlodziej co robi na tym kase.

Jaka jest różnica pomiedzy tym co dzieli na 8 TV w spliterach a tym co z jednej karty puszcza dla 8 za drobną opłatą ? To ze jeden przyjmuje gotówkę to nie znaczy że ten drugi jest już święty bo tylko dzieli na 6 czy 8 TV.

W jakimś stopniu ten drugi ma też korzyści finansowe no chyba że jest tak dobry że z własnej kieszeni płaci sam a reszta dostaje za free bo abonent ma gest.

Czy taki abonent jest w porządku względem nc+ zakładam że ma pakiet full ? to tak jak za dawnych czasów kiedy c+ dysponowała kartami na których można było opłacać mini za 19.90zl a podbić ją na full. Sam widzisz takie karty znikły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Twierdzisz, że każdy kto ma np na 6 to też kręci wałki? I to za free. Nie dasz sobie przetłumaczyć; że są abonenci co tylko i wyłącznie mają to dla siebie? Ja jeśli miałbym większe mieszkanie, powyżej 3 pokoi to też bym rozbudował sobie na 4 lub więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 to za mało, a 3,4 to za dużo, to po co to wprowadzają, jak i tak będzie można dzielić ?

Po to by nie dzielić. Proste? Nie bedzie to w ogóle im oficjalnie potrzebne.

Będa oferowąc MR gdzie każdy z tunerów będzie miał swoją kartą zaś ew. połączenie pomiędzy tunerami będzie służyć ocenianiu "odłegłości" pomiędzy tuneramai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Zakładam że masz rodzinę (nie liczę tutaj siostry, mamy , babci etc...) i posiadasz MR to czy jesteś w stanie w tym samym czasie oglądać na 6 TV ?

Jeśli jednak masz takie zachcianki że musisz mieć TV w każdym pokoju, kuchni i łazience to przecież nic nie stoi na przeszkodzie wziąć MR Premium ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Zakładam że masz rodzinę (nie liczę tutaj siostry, mamy , babci etc...) i posiadasz MR to czy jesteś w stanie w tym samym czasie oglądać na 6 TV ?

Powiedzmy żie wiele koncernów medialny uważa w ogóle MR za okradanie ich .

Gdyby nie sharing nie byłoby w ogóle mowy o MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz okazuje się, że wszyscy mają tunery 4 głowicowe, haha.

Prawda jest taka, że pewnie z połowa ludzi, którzy maja dwie głowice, to i tak ma jeden kabel puszczony.

A jak ktoś ma tyle telewizorów, to zdaje się, że NC+ oferuje multiroom na 6 odbiorników.

 

@zuchnet różnica jest taka, że ci ze splitterami to złodzieje, a ci co puszczają dalej to dodatkowo paserzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuchnet różnica jest taka, że ci ze splitterami to złodzieje, a ci co puszczają dalej to dodatkowo paserzy.

 

Branża medialna przez swoją [beep]ośc jest sam sobie winna. Wystarczyło tylko urealnić ceny do naszych pensji.

Przypomnijcie sobie jak to było na poczętku z telefonią komórkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymądrzanie niektórych uczciwych jest już męczace.

Pomijam pobudki ale czy to nie operator wytworzył problem i przyzwyczajenie/ Zapewne nikt ze spliterowców nie włamywał sie po cudze, łatwość i oczywistość praktycznego uzytkowania utworzyła grono uzytkowników. Dla siebie i z wujem.

Jak słyszę o zapewnieniach kogoś, ze taki z natury uczciwy to żle to kojarzę...czemu w Polsce tak źle skoro tylu uczciwych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bat " Jak słyszę o zapewnieniach kogoś, ze taki z natury uczciwy to żle to kojarzę ... " Uprzejmie donoszę choć tego nie lubię :D

 

Rozumowanie w stylu że jak zablokują lub utrudnią przeciętnemu Kowalskiemu dostęp do splitera/sharpingu to ten Kowalski kupi abo jest błędną teorią . Polsat już sobie dał z tym spokój, dobrze wiedzą że ludzie biorą abo wydłubują dane potrzebne z boxa i jadą na swoim sprzęcie. Karty 0bo1 już na alledrogo zdrożały z wydłubanymi danymi (w związku z zamieszaniem z 0100). Branża " Cimnej Strony Mocy " zaczyna znowu żyć dzięki takim zabiegom. Na dzień dzisiejszy jest problem z wyciągnieciem danych z kart i boxów ................... takie są kolejki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi proszę coś, bo ja tu czegoś nie rozumiem.

 

Z jakiej racji osobę prywatną nazywacie złodziejem, dlatego, że dzieli sygnał na kilka telewizorów w ramach swojego abonamentu?

 

To Waszym zdaniem ok byłoby jakby za każdym razem zabierał ze sobą dekoder, gdy zmienia pokój a dalej chce oglądać tv?

Jeśli tak, to ja różnicy w rozdzieleniu splitterem a noszeniem dekodera pod pachą nie widzę.

 

Po drugie prawo krajowe stoi od zawsze wyżej od jakichś wydumanych regulaminów platform i obowiązują te zapisy, które są w ustawie. A ustawa mówi jak byk, że z rozpowszechnionych już utworów mogę korzystać w ramach dozwolonego użytku w jaki mi się sposób podoba, tzn. mogę nagrywać, ściągać z Internetu, wycinać, robić kopie na własny użytek itp itd. Tak więc argumenty o szyfrowaniu nagrań, czy parowaniu kart mają się nijak do prawa krajowego.

 

To jest poroniona sytuacja jak z opłatą reprograficzną (czy jakoś tak), mamy w kraju domniemanie niewinności i trzeba komuś udowodnić, że popełnił przestępstwo czy wykroczenie, a jednocześnie wszystkich uważamy za złodziei i każdy musi tą opłatę odprowadzać w raz z zakupem różnych sprzętów czy czystych płyt.

 

Jeśli jednak masz takie zachcianki że musisz mieć TV w każdym pokoju, kuchni i łazience to przecież nic nie stoi na przeszkodzie wziąć MR Premium ?

 

Drobna uwaga, wymyślili poronioną nazwę usługi i multi premium jest na jeden tv, a standard do 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Zakładam że masz rodzinę (nie liczę tutaj siostry, mamy , babci etc...) i posiadasz MR to czy jesteś w stanie w tym samym czasie oglądać na 6 TV ?

Jeśli jednak masz takie zachcianki że musisz mieć TV w każdym pokoju, kuchni i łazience to przecież nic nie stoi na przeszkodzie wziąć MR Premium ?

Mam rodzinę. To normalne. 1 tv u dziecka, 2 tv u mnie i 3 w gościnnym. Spliter spełnia moje oczekiwania. Płacę za abonament ponad 100 i nie wyobrażam sobie abym musiał płacić jeszcze dodatkowo 2 dychy do abonamentu i korzystać tylko i wyłącznie z ich złomu. Ruter mam wolny, nie zaśmiecony ich wynalazkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymądrzanie niektórych uczciwych jest już męczace.

Pomijam pobudki ale czy to nie operator wytworzył problem i przyzwyczajenie/ Zapewne nikt ze spliterowców nie włamywał sie po cudze, łatwość i oczywistość praktycznego uzytkowania utworzyła grono uzytkowników. Dla siebie i z wujem.

Jak słyszę o zapewnieniach kogoś, ze taki z natury uczciwy to żle to kojarzę...czemu w Polsce tak źle skoro tylu uczciwych?

Tu nie chodzi o bycie uczciwym czy nie, tylko o trochę honoru.

Skoro była taka możliwość, to ok, ale jak się skończyło to trzeba to wziąć na klatę, a nie psioczyć na forach.

Bo takie gadki, że ma się 8 TV, a wszystkie z tunerem 4 głowicowym, to wiadomo, że mają drugie dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@zuchnet różnica jest taka, że ci ze splitterami to złodzieje, a ci co puszczają dalej to dodatkowo paserzy.

 

 

Licz się trochę ze słowami.

Splittery sprzedawali legalni dystrybutorzy platformy. Także kto tu jest złodziejem/paserem?

Dlatego te zabezpieczenia są robione głównie z myślą o zablokowaniu sh...gu, a spliterowcy "przy okazji" dostają po tyłku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzik zablokują tzw fabryki juz dawno są przygotowane na takie kroki.Na forach też już pojawiją się inicjatywy obywatelskie...Zablokuja mi splitter na 8 tv to będzie 31.03 2015 koniec umowy i tyle..A ktoś kto pisze o 8 tv czy 4tv z 8 głowicami* u mnie jest coś w ten deseń i maks 12 ecm na 10sek idzie...bo kilka sprzętów jest 2 głowicowe..

Rodzina duża dom 3piętrowy każdy chce mieć wolnośc wyboru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ci ze splitterami to złodzieje

Czy aby na pewno ?!

A jaka jest różnica przy stosowaniu dwóch cameleonów na dwóch dekoderach w ramach MR za 0 zł, a dzieleniem jednego cameleona splitterem na 2 tv? W obydwu wariantach przy takim samym abonamencie możemy odebrać to samo, więc dla nc+, jak i abonenta nie ma żadnej różnicy. Gdzie tutaj widzisz kradzież ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...