Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tak najbardziej czekaja na ich ruch firmy produkujace dekodery ktore najwiecej straca , sprzedawcy dekoderow maja strach w oczach bo kto teraz kupi tunery ,firmy produkujace splittery tez tez nie zarobia tylko ITI bedzie zadowolone ze będą wciskac ten masakryczny multiroom i nic nie warte dekodery .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje powinno byc prawo zakazujace parowania kart i umozliwienie wybrania miedzy ich sprzetem a z wolnego rynku , w ten sposob parujac karty z dekoderami likwiduja zdrowa konkurencje i tylko operatorzy ciagna z tego kokosy na sprzecie marnej jakosci .

Rzuć okiem na platformy zagraniczne która z nich rozdaje wolne karty ? Polska to nie pępek świata !

Za granicą jest niemal wszystko paring i nie słychać aby płakali a polaczkom chcą zlikwidować splitery i ukrócić shar i robi się kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje powinno byc prawo zakazujace parowania kart i umozliwienie wybrania miedzy ich sprzetem a z wolnego rynku , w ten sposob parujac karty z dekoderami likwiduja zdrowa konkurencje

 

Nie słyszałem, żeby takie prawo funkcjonowało w którymkolwiek kraju. Niestety ten argument o likwidowaniem zdrowej konkurencji będziemy mogli sobie włożyć między bajki, jeśli wprowadzą kiedyś moduły. :? Wtedy dekodery dowolnego producenta, mające gniazdo CAM, będą się nadawały do użytku, więc chyba nie będzie mowy o zmuszaniu do jedynie słusznych dekoderów. :? A że moduły (zwłaszcza CI+) ograniczają możliwości dekoderów, to już inna sprawa... No ale wybór dekoderów i zdrowa konkurencja będzie...

Prawda jest taka, że Cyfra+ z nieparowanymi kartami była w Europie niestety mizernym wyjątkiem, a nie regułą. :/ Nie wierzę, że ten wyjątek będzie trwał w nc+ do końca świata.

 

No ale odbiegamy trochę od głównego tematu wątku, czyli działania SPLITTERÓW (wątek z rozważaniami na temat przyszłości kart nieparowanych został zamknięty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje powinno byc prawo zakazujace parowania kart i umozliwienie wybrania miedzy ich sprzetem a z wolnego rynku , w ten sposob parujac karty z dekoderami likwiduja zdrowa konkurencje i tylko operatorzy ciagna z tego kokosy na sprzecie marnej jakosci .

Rzuć okiem na platformy zagraniczne która z nich rozdaje wolne karty ? Polska to nie pępek świata !

Za granicą jest niemal wszystko paring i nie słychać aby płakali a polaczkom chcą zlikwidować splitery i ukrócić shar i robi się kłopot.

 

Skylink masz do wyboru parowanie lub wolne karty pakiety erotyczne pomijam portugalskie MEO używa takich samych kart jak nc+ jednak nie wiem czy tam można dostać sama kartę

 

parowanie to owszem uderzenie na sharing bo nie przewidzieli że w ten sposób będzie można dalej korzystać .

Polska to może nie pępek ale raz już się spażyli 400 tyś klientów podczas fuzji i jak to widzisz parowanie kart ponowny polsat? to nie konkurencja chyba że ktoś nie lubi sportu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiety erotyczne traktujmy jako dodatek nie jako platformę bo tam zawartość i jakość zmienia się co kilka miesięcy. Skylink fakt jest w takiej opcji ale z niemieckim czy włoskim SKY ciężko dać do jednej szuflady. Piszesz CP że to nie konkurencja dla nc+ - nie zgadzam się na co drugim budynku wisi antena made by CP a nie każdy abonent jest fanem sportu. CP mam z modułem i jest OK pozostałe dwie również z tym że CI+ i idzie jakoś żyć. Czy uważasz że 400tyś ludzi którzy podziękowali to zasługa fuzji ? może po prostu oferta kanałów nc+ nie jest adekwatna do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splitery/sharing to tylko kwestia oszczędności abonentów. Gdyby opcja multirum była w rozsądnej cenie to kto, w ramach jednego gospodarstwa domowego, bawiłby się spliterem? Na mój skromny gust platforma nc+ nastawiona jest wyłącznie na ściąganie maksymalnej kasy od abonenta niewiele w zamian oferując.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że to dobry ruch ze strony nc+ Już wcześniej pisałem, że proceder sharingu w tym kraju osiąga ogromną skalę bo sam to widzę na własne oczy. Nie mówimy tu wcale o biednych ludziach, którzy chcą sobie pooglądać Canal + ale ich nie stać. W Polsce jest pełno "biznesmenów cebulaków" wielce przedsiębiorczych, którzy uważają, że po co przepłacać jak za coś jak można mieć to samo za połowę stawki. Ja sam miałem taką propozycję 45 zł wszystkie kanały NC+ i Polsatu do tego nawet galę PPV są w cenie jak je nadają. Większego fulla nie ma. Masa ludzi właśnie dlatego nie złożyła zamówienia na stronie bo mają zbawiciela, który oferuję im wszystko za bardzą niską cenę, a kto na tym traci ? My wszyscy tracimy, bo pieniądze zamiast iść do kieszeni nadawcy na zakup nowych praw sportowych, rozwój kanałów i całej platformy idzie do kieszeni złodzieja, który zaopatrza w sygnał całe osiedla i wioski. To, że ktoś dzieli sygnał z sąsiadem to dla NC PLUS mały pikuś. Proceder ma znacznie większą skalę.

 

Splitery/sharing to tylko kwestia oszczędności abonentów. Gdyby opcja multirum była w rozsądnej cenie to kto, w ramach jednego gospodarstwa domowego, bawiłby się spliterem? Na mój skromny gust platforma nc+ nastawiona jest wyłącznie na ściąganie maksymalnej kasy od abonenta niewiele w zamian oferując.

A co nie jest w rozsądnej cenie ? Dycha to taki majątek ? Pół biedy jak rzeczywiście działasz w ten sposób uczciwie, ale większość to dzieli na dwa gospodarstwa. No niewiele może zaoferować platforma, jeżeli na jeden abonament składa się kilka osób, zamiast zapłacić kilka abonamentów. Na tym świecie nie ma nic za darmo. Nie stać Cię na kanały premium masz możliwość oglądania DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że to dobry ruch ze strony nc+ Już wcześniej pisałem, że proceder sharingu w tym kraju osiąga ogromną skalę bo sam to widzę na własne oczy. Nie mówimy tu wcale o biednych ludziach, którzy chcą sobie pooglądać Canal + ale ich nie stać. W Polsce jest pełno "biznesmenów cebulaków" wielce przedsiębiorczych, którzy uważają, że po co przepłacać jak za coś jak można mieć to samo za połowę stawki. Ja sam miałem taką propozycję 45 zł wszystkie kanały NC+ i Polsatu do tego nawet galę PPV są w cenie jak je nadają. Większego fulla nie ma. Masa ludzi właśnie dlatego nie złożyła zamówienia na stronie bo mają zbawiciela, który oferuję im wszystko za bardzą niską cenę, a kto na tym traci ? My wszyscy tracimy, bo pieniądze zamiast iść do kieszeni nadawcy na zakup nowych praw sportowych, rozwój kanałów i całej platformy idzie do kieszeni złodzieja, który zaopatrza w sygnał całe osiedla i wioski. To, że ktoś dzieli sygnał z sąsiadem to dla NC PLUS mały pikuś. Proceder ma znacznie większą skalę.

 

 

Zgodzę się z tobą pod względem komercyjnego sharingu ale to co zrobili teraz nie da im nic bo "parowane" karty z bska i bsla mogą sobie bez problemu wrzucić do tunerów i jechać dalej na pół wsi a jak u mnie w domu są 4 tv to ktoś z domowników zostanie uraczony ciemnością a jeżeli dają jeszcze 5800 do mutiromu to taki "przedsiębiorca" nawet nie musi nowej umowy podpisywać bo bierze multi z bska wyciąga kartę i wkłada do siebie bo z tego co mi się kojarzy to tam jest tylko sprzętowe ograniczenie jeśli nie ma głównego dekodera w sieci a uprawnienia i tak lecą z karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bielok ...po co ten bełkot (te gadki o mercedesie i maluchu znamy jak zdartą płytę) . Jakiś ty bogaty...znam osobę ,która płaci 59 zł za Universe i wcale nc+ nie dodzwania, ze można taniej. Ssie niezorientowanego, az miło...i do tego dodaj MR. Tanio????

 

Co Cię boli ? Może masz coś na sumieniu, że tak alergicznie reagujesz na mój wpis. Jakim maluchu i jakim mercedesie ? Nie rozumiem o co Ci chodzi. Bogactwo to rzecz względna. Biedny nie jestem, ale przesadnie bogaty też nie. Z pewnością jednak jestem uczciwy i uważam, że za usługę i produkt, który spełnia moje osobiste oczekiwania należy się zapłata, a jeżeli druga strona potrafi iść na ustępstwa i można z nią ponegocjować to uważam to za uczciwy, partnerski układ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie wiadomo na ile tunerów można dzielić? Jeśli limit zostanie ustawiony na 2 to max. splitter podzieli na dwa tunery?

Tak ALE PRZY ODPOWIEDNIM FRIMWARE SPLITTERA !!!!. Wcześniej wypychano do karty jak najszybciej każdy ECM z kart klienckich. A teraz tak się nie da.

Paradoksalnie licnzik ECM'ów może dać większe możlwiości jednoczesnego dekodowania przez karty Conax (co nawet może być przez nadawcę zamienione w korzyść). Ale tylko na pewien czas bo karty zostaną za pewien wyłączone.

 

 

Zgodzę się z tobą pod względem komercyjnego sharingu ale to co zrobili teraz nie da im nic bo "parowane" karty z bska i bsla mogą sobie bez problemu wrzucić do tunerów i jechać dalej na pół wsi a jak u mnie w domu są 4 tv to ktoś z domowników zostanie uraczony ciemnością a jeżeli dają jeszcze 5800 do mutiromu to taki "przedsiębiorca" nawet nie musi nowej umowy podpisywać bo bierze multi z bska wyciąga kartę i wkłada do siebie bo z tego co mi się kojarzy to tam jest tylko sprzętowe ograniczenie jeśli nie ma głównego dekodera w sieci a uprawnienia i tak lecą z karty

 

- A nie zauważyłeś ze wzrost zainteresowania kartami Conax jest im na rękę? sprzedadzą zestawy z kartą. Zrozum zamiast ponosić ogromny koszt utylizacji zapasów magazynów, ten koszt spadnie na tych co kupią zestawy a i jeszcze coś zapłacą co miesiąc. W ten psosób to co jest kosztem zmaienią w przychód (dochodem oże być już fakt obniżenia kosztów)

- Nic nie musi innego robić bo moze olać ich dekoder. RSA można wyliczyć dla każdej karty Conax. Dla soft-pairing metoda jest public, dla chip-pairing nie jest (jeszcze) public ale to nie oznacza że jej nie ma. ITI może nawet zorganizować celowy przeciek do public metody (nie tylko ITI, Kudelski też bo mu na rękę, nowi producenci co będą chcieli sie "przytulić" do nadawców którzy wykorzystywali Conax - świat jest szary a nie biało <-> czarny), gdy już będą mieli podaną przez Kudelskiego datę dostawy nowych kart Nagra MA kompatybilnych z tunerami z systemem Conax. Bo bedą takie.

- Za mniej więcej 2 lata zostaną wyłączone karty Conax, które zostaną zastąpione kartami Nagra MA.

 

 

1. Jest możliwość rozdzielenia sygnału z jednej karty na 2 tv? Mam 2 sagemcomy, 1 arive 102 i 1 Pace sd.

Tak bedzie, Wszak będą w użyciu tunery PVR. Limit jednoczesnego dekodowania kanałów będzie nie mniejszy niz 2. Na razie mają parcie na ustalenie limitu tylko na 2. Na 80% tak zostanie.

 

Mam przeciągnięte kable enterentowe.

WLAN jest wystarczający do małej liczby danych słanych pomiędzy clientem a cardserverem.

 

2. Jaki spliter kupić.

Nie wiadomo. Zmierzch spliterów. Jedni producenci coś zrobią w kwestii POPRAWNEJ obłsugi limit ECM'ów inni zaś zwiną się i będą mieć w 4 literach nabywców ich produktów. Dla nich jedynym ratunkiem jest przejście na karte conax jako dawce, sęk w tym że za firko to masz RSA tlyok dla soft-pairing. Nie opłaci im to się.

Od dwóch lat z hakiem wiadomo że w przypadku Nagra MA spliter nie rokuje na przyszłość.

Rok temu trzeba było wykonać zupełnie inny ruch z zakupami. :mrgreen:

Niezbyt drogi, nawet jak półtora roku może dwa lata wymienią karty Conax to i tak zwróciłby się juz dawno zeszłoroczny zakup. Splitter za drogi.

Podziękuj tym co Ciebie namówili na Arivę i splitter.....

 

I tak najbardziej czekają na ich ruch firmy produkujace dekodery ktore najwiecej straca , sprzedawcy dekoderow maja strach w oczach bo kto teraz kupi tunery ,firmy produkujące splittery tez tez nie zarobia tylko ITI bedzie zadowolone ze będą wciskac ten masakryczny multiroom i nic nie warte dekodery .

- firmy produkujące sprzęt to nie lubią rozwiązania Kudelskiego czyli kompatybilność wstecz dla isntniejącego sprzęty, oni wolą to co zrobiło Irdeto z Cryptoworks czyli zmuszenie dotychczasowych abonentów do kupna / dzierżawy nowych tunerów.... To że nie musi być parowanie to też co niektóre firm denerwuje, liczących na monopol a nie konkurowanie.

- firmy produkujące splittery no cóż jak są głupi... [beep]ość i [beep]owość ich zgubiła, teraz co niektórych za***ą "nabrani w butelkę" klienci. Dawali gwarancję na produkt to maja problem, producenci i również niemyślący sprzedawcy.

- ITI to marzy wyczyścić magazyny i jednocześnie utrzymać przez kilkanaście tygodni abonentów, nikt nie chce powtórki z błędu popełnionego przy przejęciu Wizji TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Jaki spliter kupić.

Nie wiadomo. Zmierzch spliterów. Jedni producenci coś zrobią w kwestii POPRAWNEJ obłsugi limit ECM'ów inni zaś zwiną się i będą mieć w 4 literach nabywców ich produktów. Dla nich jedynym ratunkiem jest przejście na karte conax jako dawce, sęk w tym że za firko to masz RSA tlyok dla soft-pairing. Nie opłaci im to się.

Od dwóch lat z hakiem wiadomo że w przypadku Nagra MA spliter nie rokuje na przyszłość.

Rok temu trzeba było wykonać zupełnie inny ruch z zakupami. :mrgreen:

Niezbyt drogi, nawet jak półtora roku może dwa lata wymienią karty Conax to i tak zwróciłby się juz dawno zeszłoroczny zakup. Splitter za drogi.

Podziękuj tym co Ciebie namówili na Arivę i splitter.....

 

I tak najbardziej czekaja na ich ruch firmy produkujace dekodery ktore najwiecej straca , sprzedawcy dekoderow maja strach w oczach bo kto teraz kupi tunery ,firmy produkujace splittery tez tez nie zarobia tylko ITI bedzie zadowolone ze będą wciskac ten masakryczny multiroom i nic nie warte dekodery .

- firmy produkujące sprzęt to nie lubią rozwiązania Kudelskiego czyli kompatybilność wstecz dla isntijeącego sprzęty, oni wolą to co rzrobiło Irdeto z Cryptoworks czyli zmuszenie dotychczasowych aboentów do kupna / dzierżawy nowych tunerów.... To że nie musi być parowanie to też co niektóre firm denderwuje, liczących na monopol a nie konkurowanie.

- firmy produkujące splittety no cóż jak są głupi... Oazerność i [beep]owość ich zgubiła, teraz co niektórych za***ą "nabrani w butelkę" klienci. Dawali gwarancję na produkt to maja problem, producenci i również niemyślący sprzedawcy.

- ITI to marzy wyczyścić magazyny i jednoczęsnie utrzymać przez kilkanaście tygodni abonentów, nikt nie chce powtórki z błędu popełnionego przy przejęciu Wizji TV.

 

Witam,

 

W takim razie jakie najlepsze rozwiązanie przyjąć jeśli faktycznie splittery przestaną działać a chce się oglądać NC+ na kilku odbiornikach w domu? Obecnie używam splittera na 3 TV, jeśli licznik ECM przytną do 2/10 to pomyślę o MultiRoomie nc+ po LAN, wiadomo będzie ciut drożej ale chciałbym mieć spokój na dłuższy czas a nie myśleć czy coś będzie jutro działać czy nie.

Splitter kupowałem w czasach kiedy nie było jeszcze Multiroomu po LAN, a sam LAN jest dla mnie wygodniejszym rozwiązaniem więc nie będę płakał za splitterem (chyba bardziej za Fergusonem do którego się przyzwyczaiłem).

 

Jeśli faktycznie w przyszłości przejdą na Nagra MA to czy znowu będzie trzeba zastanawiać się co zrobić aby oglądać na 3 TV?

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splitery/sharing to tylko kwestia oszczędności abonentów. Gdyby opcja multirum była w rozsądnej cenie to kto, w ramach jednego gospodarstwa domowego, bawiłby się spliterem? Na mój skromny gust platforma nc+ nastawiona jest wyłącznie na ściąganie maksymalnej kasy od abonenta niewiele w zamian oferując.

 

A co nie jest w rozsądnej cenie ? Dycha to taki majątek ? Pół biedy jak rzeczywiście działasz w ten sposób uczciwie, ale większość to dzieli na dwa gospodarstwa. No niewiele może zaoferować platforma, jeżeli na jeden abonament składa się kilka osób, zamiast zapłacić kilka abonamentów. Na tym świecie nie ma nic za darmo. Nie stać Cię na kanały premium masz możliwość oglądania DVB-T.

10 zł to roasądna cena,ale za cały MR. Bo jak ktoś ma 4 tv to robi się już 40,a to jest już przesada. Kolejna sprawa to aktywacja,droga aktywacja. Ludzie też chcą MR na własnym sprzęcie co jest nieosiągalne na legalnym MR. Kolejne koszta, jak ktoś chce bezprzewodowo,a nie ma odpowiednich urządzonek,to dość spory wydatek. Skoro iti daje taki MR to chociaż gadżety związane z instalacją tego cuda powinna oferować za 1 zł. To jest tanio? Dla zwykłego Kowalskiego nie,ale dla tego co pół wieżowca da w sieć to grosze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jakie najlepsze rozwiązanie przyjąć jeśli faktycznie splittery przestaną działać a chce się oglądać NC+ na kilku odbiornikach w domu? Obecnie używam splittera na 3 TV, jeśli licznik ECM przytną do 2/10 to pomyślę o MultiRoomie nc+ po LAN, wiadomo będzie ciut drożej ale chciałbym mieć spokój na dłuższy czas a nie myśleć czy coś będzie jutro działać czy nie.

Najtańsze. To chyba oczywiste.

Jak pisałem wcześniej jeszcze rok temu miałeś super okazję. A wyraźny sygnał co nasz czeka był powszechnie znany w Francji i Holandii. Jakbyś kupił już byś miał zwrot zakupu. Jak znajdziesz zestawy NC+MIX z BSKA i BSLA to chyba nie muszę pisać co masz zrobić? Jeden, plus 2. Policz koszty razem z przeróbką na E2. Półtora toku będzie spokoju, raczej nie dłużej niz dwa lata.

 

Jeśli faktycznie w przyszłości przejdą na Nagra MA to czy znowu będzie trzeba zastanawiać się co zrobić aby oglądać na 3 TV?

Tylko tyle na ile pozwoli nadawca. Na razie dają wyraźny sygnał będą to tylko dwa jednocześnie dekodowane kanały przez kartę. Niżej nie zejdą bo to wymagać będą tunery PVR.

MR przez LAN nie jest rozwiązaniem bo też dotknie Ciebie ten limit ECM"ów. Ponadto partacze z ADB zrobili istotnego byka z tym MR. Odradzam. Nie pchaj się w ten [beep].

 

10 zł to roasądna cena,ale za cały MR. Bo jak ktoś ma 4 tv to robi się już 40,a to jest już przesada. .... Dla zwykłego Kowalskiego nie,ale dla tego co pół wieżowca da w sieć to grosze ;)

Dlatego nie zejdą z ceny. do tej pory MR na 6 TV to był tylko i wyłącznie efekt konkurencji z strony Cyfry+. Przewiduję że MR zaczną powoli ograniczać ofertę MR.

Czasy MR dla więcej niż 1+1 już raczej odchodzą powoli w przeszłość.

 

Kolejna sprawa to aktywacja,droga aktywacja.

To juzż bandyckie zwyczaje ITI. Może juz niedługo znikną. Oby wsio wróciło do dawnej Cyfry+.

 

Ludzie też chcą MR na własnym sprzęcie co jest nieosiągalne na legalnym MR.

Jest osiągalne. Będzie dla wszystkich max 2.

 

Kolejne koszta, jak ktoś chce bezprzewodowo,a nie ma odpowiednich urządzonek,to dość spory wydatek.

wina ADB że ich te żałosne nowej generacji złomy nie miały interfejsu WiFi. Najnowszy terminal, oczywiścnie nie ze stajni ADB oferuje to.

Najtańszy accessponit z hipermarketu to jakieś 30 - 40 zeta w postaci budżetowego routera.

 

Skoro iti daje taki MR to chociaż gadżety związane z instalacją tego cuda powinna oferować za 1 zł.

Ale ITI oferowało MR bo byli "pod ściana". Pamiętasz pierwszy ich MR - drugi tuner to oferta TNK? Jakie ach i och towarzyszyło temu szwindlowi.

Czemu nie zamawiali terminali z kartą WiFi? Chyba nie masz złudzeń co do ICH stanowiska wobec MR.

 

Ponadto do zakazu powinny pójść te (NIELEGALNE zresztą) extendery LAN po sieci energetycznej. W wielu krajach nie wolno zakłócać pasm radiowych - na długich, średnich i krótkich jest radiofonia cyfrowa. Polska -można jak widać bezkarnie nadawać na dowolnym pasmie bez zezwolenia,nie dziwi w sumie to kraj bezprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że siła przyzwyczajenia jest przeogromna. Tym bardziej, że było i jest na to przyzwolenie. Ale ten, co przyzwolił przecież może zawsze zmienić zadanie?!

Nigdzie nie jest na pisane, że będzie to wieczne, że proceder pod względem technicznym przez różnych wytwórców będzie się rozwijał. Podobnie jest z macierzystymi wycofanymi dekoderami, a przecież też je rozprowadzali i na własność wysprzedawali. Teraz dumnie sobie stoją, jako podstawki. Na nic nie zdadzą się wylewane żale, co będzie, to będzie.

Trzeba będzie z tym jakość żyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie tak źle jak co nie którzy piszą , ja już coś wiem ale nie będę sie tu chwalił tą informacją bo zaraz bedzie wielkie halo na całe forum i niepotrzebna dyskusja która sie teraz toczy , poczekacie zobaczycie że nie bedzie aż tak źle dla przeciętnego Kowalskiego bo mogło być gorzej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 tunery 2hd 1sd spliter clone +. dziś na jednym hd zaczęły się problemy tj. co jakiś czas info że kanał kodowany. Wcześniej żadnych problemów albo ich nie widziałem bo mało oglądałem a 3 tunery uruchomione razem tylko wieczorami. Pytanie do forumowiczów którzy zaktualizowali clona jak nowy soft sie sprawdza? clona nie aktualizowałem już bardzo dawno bo wcześniej zdarzały się problemy po ich aktualizacjach, wiec zgodnie z sugestiami z forum nic nie ruszałem jak działało jak to pisali niektórzy zapomniałem że mam spliter:)

I jeszcze pytanie kiedy to wszystko się wyjaśni piszecie przyszły tydzień to sprawdzone info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...