Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy. Mam taki problem, przedłużyłem dziś umowę z nc+ przez telefon. Po kilku godzinach okazało się, że zabrali mi programy o które trzy razy pytałem czy zostaną mi w dalszym ciągu. Co mam zrobić? Mogę cofnąć swoją decyzję? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z końcem lipca kończy mi się umowa. Z nc+ już dzwonili z ofertą ale konsultant przedstawił mi takie warunki przedłużenia, że nóż mi się otworzył w kieszeni. Umowa na 24 msc, pakiet comfort+, paczka C+, pakiet Extra+ na dwa miesiące i za całość 89,90. Przecież na stronie dla nowych użytkowników jest lepsza oferta...Mam takie pytanie: czy mogę już złożyć wypowiedzenie i ile ewentualnie będę czekał na telefon z DUK ? i czy wogóle się doczekam ? i czy dostanę lepszą ofertę niż ta co przedstawiłem ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z końcem lipca kończy mi się umowa. Z nc+ już dzwonili z ofertą ale konsultant przedstawił mi takie warunki przedłużenia, że nóż mi się otworzył w kieszeni. Umowa na 24 msc, pakiet comfort+, paczka C+, pakiet Extra+ na dwa miesiące i za całość 89,90. Przecież na stronie dla nowych użytkowników jest lepsza oferta...Mam takie pytanie: czy mogę już złożyć wypowiedzenie i ile ewentualnie będę czekał na telefon z DUK ? i czy wogóle się doczekam ? i czy dostanę lepszą ofertę niż ta co przedstawiłem ? :D

Tutaj się więcej dowiesz na tematy które Cię interesują viewtopic.php?f=174&t=32968&start=6000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moj tata namieszal sobie nieziemsko :/

zgodzil sie na przeslanie nowego dekodera i karty nc+ i podpial to wszystko

sek w tym ze mial splitter bezprzewodowy clone+ i teraz rozdzielenie sygnalu nie dziala

dodatkowo dekoder mial byc za free a na koncie widze Najem BOX+ NEW - 20 zl

 

pytanie czy da sie to odkrecic ? - telefonicznie dowiedzialem sie ze nie ma takiej opcji...

prosze o pomoc i z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zadzwoniła wczoraj do mnie konsultantka z propozycją nowej umowy, obecna kończy się w licu. Zaproponowała takie same warunki płatności oraz wszystkie dotychczasowe kanały, plus jakieś dodatkowe "prosto z Hollywood", zgodziłem się. Wieczorem okazuje się, że wyłączyli mi kanały HBO, dzwonię dzisiaj do nich z pytaniem co jest grane? okazuje się, że w obecnej umowie nie ma HBO. Oczywiście reklamacje przyjmują, odsłuchają rozmowę i zadecydują, maja na to 30 dni :evil:

Nie mogę skorzystać z prawa odstąpienia od umowy(10 dni) ponieważ to nie jest nowa umowa, tylko przedłużenie starej. :shock:

 

Jednym słowem, Oszuści i złodzieje!!!

 

Dzisiaj miałem telefon z NC+ w sprawie mojej reklamacji.

Gość powiedział krótko, że po odsłuchaniu mojej rozmowy Pani która za mną rozmawiała nie do końca "jasno przedstawiła mi nową ofertę" i w związku z tym faktem, ma dla mnie dwie propozycje:

- anulowanie tej umowy i powrót do starej.

- przedstawią mi nową ofertę ale dopiero za kilka dni

Zdecydowałem się na pierwszą propozycje, czyli anulowania umowy. Stara umowa obowiązuje do 30.07.2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalil ze free a na koncie widze naliczona oplate 20zl.

Myslisz ze na tej podstawie daloby sie cofnac zamowienie i aktywowac stara karte? - ona jest jeszcze z cyfry+ a splitter tylko na niej bedzie dzialal...

 

 

Jeżeli podczas rozmowy z konsulem ustalił dek za free, to niech składa reklamacje. Może na podstawie tego byka uda się jakoś to wszystko odkręcić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...