Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak to obecnie jest z zaległymi opłatami? Doliczają odsetki czy wyłączają sygnał po 2 miesiącach? Był okres, że przestali stosować wyłączanie sygnału i zaczęli naliczać tylko odsetki, a teraz? Jedno i drugie na raz? Mogą stosować dwie kary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Miałem do dziś wpłacić zaległość w kwocie 13zł. oczywiście o tym zapomniałem, dopiero komunikat na ekranie telewizora mi o tym przypomniał i w związku z tym mam pytanie, czy orientujecie się jak wysokie są odsetki za każdy dzień zwłoki ???

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej kwocie to bedziesz mial z 1gr a 2 gr to juz max.

 

Jesli chcecie zmniejszyc swoje rachunki a zyskac wiecej kanalow to zapraszam tutaj. znalazlem fajny ale tresciwy poradnik jak to zrobic. Mimo ze jest krotki to sam go zastosowalem doslownie kilka dni temu i naprawde jest skuteczny wiec z czystym sumieniem moge polecic.

 

Witam. Jak to obecnie jest z zaległymi opłatami? Doliczają odsetki czy wyłączają sygnał po 2 miesiącach? Był okres, że przestali stosować wyłączanie sygnału i zaczęli naliczać tylko odsetki, a teraz? Jedno i drugie na raz? Mogą stosować dwie kary?

Wylaczenie sygnalu nastepuje za brak platnosci a naliczanie odset nastepuje od kwoty zaległości. Wiec tutaj nie ma mowy o podwojnym karaniu. Jedna kara jest za co innego ni 2 wiec wszystko jest zgodnie z prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy mam w ogóle możliwość,aby mieć Extra+?

 

Powinna być możliwość "dosprzedaży" pakietu Extra+ w APS w cenie 59,90 -> nie jest to aneks a dokupienie uzupełnienia pakietu, na każdym koncie abonenckim wygląda to inaczej - dlatego wejdź do APS a wszystkiego się dowiesz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli przed chwilą zmieniłem pakiet na Start+ to czy mogę do niego dokupić Extra+(i ew. ile to by kosztowało)?

 

Nie możesz.

 

Dlaczego? Na drugiej umowie mam goły Comfort i bez problemu mogę dokupić Ekstra. Chyba, że do Start nie ma takiej opcji. @No Chance. Zadzwoń do nc i się upewnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ircios z tego co wiem to przy Comforcie można kupić uzupełnienie do Extra.A przy starcie uzupełnienie do Comfort chyba że coś pomyliłem ale z tego co pamiętam to tak mi wyjaśniał konsultant.@No Chance oczywiście że możesz zmienić ofertę ale na droższy pakiet i teraz to nie wiadomo na jakich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to nc+ ma u mnie spory minus. Pod koniec czerwca dzwoniłem do nich ws. wyłączenia opcji Man Pack, która była w darmowym okresie oraz zamieniłem opcję netVOD+ konto podstawowe, która jest teraz za darmo, na H2 HD. Przychodzi rachunek za lipiec, a tutaj Man Pack oraz netVOD+ konto podstawowe są doliczone do abonamentu i zamiast 99,90 zł suma wyniosła 106,89 zł. Przyszedł teraz rachunek za sierpień, a tutaj 118,88 zł. Dlaczego? Ponieważ okres promocyjny Extra+ się skończył, więc abonament wzrósł o 10 zł/mies., ale o tym mnie także poinformowała konsultantka po drugiej stronie telefonu, oraz doliczono H2 HD, które w pierwszym miesiącu było darmowo. Napisałem do nich w formularzu kontaktowym o wyjaśnienia tej sprawy. Jako że rozmowy są nagrywane, to nie powinni mieć z tym problemu. Mam nadzieję, że w następnym rachunku odliczą tą nadpłatę, czyli te 33,98 zł, więc wyszłoby 84,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uparli się w nc+, żeby mi dać dekoder HD. Mimo, że mają mnie w bazie od lat (n'ka, C+) i NIGDY nie miałem dekodera SD. W piśmie stwierdzili, że telefonicznie odmówiłem przyjęcia dekodera HD, a ja stwierdziłem, że mam własny dekoder, lepszy od każdego, który oferują. Na nic się to zdało i MUSZĘ odebrać jakiś tam dekoder HD bo nie obejrzę programów w lepszej jakości :crazy::woot::crazy::lol2::shock::crazy::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...