Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was dwa pytania, poniewaz NC+ widze, ze ma w porownaniu z konkurencja pare zagrywek ponizej pasa..

 

1) czy to normalne, ze gdy w DUK oferuja nowa oferte gdy prawie konczy sie okres wypowiedzenia i samo zlozenieo oferty, nawet bez klikniecia akceptuj/rezygnuj w tym ich mailu, powoduje anulowanie okresu wypowiedzenia ? Tym bardziej, ze nawet podczas rozmowy o tym nie informuja..

 

2) po 24 miesiecznej umowie NC+ automatycznie przedluza umowe na "normalnych" wg ich warunkach, co sprawia, ze przy anulowanym okresie wypowiedzenia dodatkowy jeden miesiac bedzie kosztowal 2x razy wiecej niz dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informują o tym że przyjęcie ofert na meila jest równoznaczne z wycofaniem wypowiedzenia.Jeżeli twierdzisz że było inaczej składaj reklamację i odsłuchają rozmowę.W umowie NC+ czy nawet CP jest że umowa niewypowiedziana przechodzi na czas nieokreślony z cenami standardowymi.Umowę się czyta a nie tylko podpisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was dwa pytania, poniewaz NC+ widze, ze ma w porownaniu z konkurencja pare zagrywek ponizej pasa..

 

....2) po 24 miesiecznej umowie NC+ automatycznie przedluza umowe na "normalnych" wg ich warunkach, co sprawia, ze przy anulowanym okresie wypowiedzenia dodatkowy jeden miesiac bedzie kosztowal 2x razy wiecej niz dotychczas.

To nie są zagrywki poniżej pasa. Jest to normalne i jest tak od zawsze.... Na czas nieokreślony przechodzi się po każdej umowie na czas oznaczony i nie ważne,czy to umowa na 24 czy 12 m. Trzeba pilnować terminów i w odpowiednim czasie napisać wypowiedzenie. Kto tego nie pilnuje......... to niech ma pretensje sam do siebi.. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was dwa pytania, poniewaz NC+ widze, ze ma w porownaniu z konkurencja pare zagrywek ponizej pasa...

 

Większość z nas trafia tu po skutkach nagłej dopłaty do "abonamentu.

Mnie w ten sposób urządzili "Swięta" dwa dwa lata temu. Nie czytałem wówczas tego forum.

Ale zgadzam się , takie postępowanie jest poniżej pasa, to jest "prawo" w/g "nc+".

Ta produkcja makulatury, bełkot prawniczy i niedopowiedzenia.

Obowiązek składania wypowiedzenia w "nc+" to kolejny absurd na miarę Naszego Kraju.

System ?

Bo ilu ludzi nie wie o praktykach "nc+", ilu czyta SAT Kurier ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilne!!! Czy wysłałem wypowiedzenie na dobry adres ?

ITI Neovision SA

Skrytka Pocztowa 8

02-100 Warszawa

 

Wczoraj miałem telefon z nc+ i okazuje się,że nie mają mojego wypowiedzenia! A wypowiedzenie wysłałem poleconym więc albo poczta zawaliła albo zły adres (na forum widziałem dwa różne adresy, wysłałem na powyższy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1fiesta. Zawsze są w umowie terminy. Że nie dopilnowałeś swojego terminu to mniej pretensje sam do siebie. Jak kupujesz na raty to też masz termin, bo jak nie będziesz splacał na czas to dopłacisz. I nie trzeba czytać forum, aby o tym wiedzieć. Wystarczy, że regulamin przeczytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilne!!! Czy wysłałem wypowiedzenie na dobry adres ?

ITI Neovision SA

Skrytka Pocztowa 8

02-100 Warszawa

 

Wczoraj miałem telefon z nc+ i okazuje się,że nie mają mojego wypowiedzenia! A wypowiedzenie wysłałem poleconym więc albo poczta zawaliła albo zły adres (na forum widziałem dwa różne adresy, wysłałem na powyższy)

 

Idź w jakimś Centrum Handlowym do stoiska "nc+" i wypowiedz umowę, sami Ci napiszą i wydrukują- powód to że za drogo , potwierdzą odebranie wypowiedzenia i nie wierz w nic co ci mówią przez telefon. I czekaj.

 

Hehe

Ircios.... powiem tak : prawda , prawda i g...o prawda . To system ... i brak prawa , ot tyle.

System , to coś jak .... "Proces" Kafki ... hehe ... jesteś winien .. a zabawa trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie płatności przez ICA. Czy jest możliwość żeby zapłacić część zobowiązań tą metodą? Chodzi o to, że pod koniec maja miałem saldo -60zł, dostałem też sms że muszę uregulować właśnie taką kwotę. Zapłaciłem to przez ICA, teraz doszedł nowy rachunek za czerwiec i mam do zapłaty 120zł... tak jakby nie rozliczyło płatności za maj. W nc+ twierdzą że to moja wina bo od jakiegoś czasu miałem zaległość jeden miesiąc i tak się kumulowało. No ok, miałem, ale przecież płacąc przez ICA płacę za wszystkie zobowiązania jakie są, a nie ostatni rachunek, zgadza się? Jeżeli dostałem sms że mam 60zł do zapłaty i tyle zapłaciłem to skąd teraz zrobiło się 120zł? Jest koniec miesiąca a oni grożą mi wyłączeniem sygnału. Już sam nie wiem, może to jakieś moje niedopatrzenie? Moje pytanie - czy jest możliwość że po zapłaceniu rachunku przez ICA pozostała jakaś zaległość na rachunku czy po takiej płatności konto jest zerowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!mam pytanie!jak jest z płaceniem przez ica kartą czy przelewem?nie wychodzi potem jakiś problem typu wołają kasę mimo ze przelew wyslany lub zapłacone kartą?proszę o odp bo nie chce mi sie latać na pocztę ale nie chce mi sie też w razie problemów z przelewem użerać!pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat: Płatności

treść: Witam  Blednie przelalam elektronicznie naleznosc za m-c czerwiec. Zamiast kwoty 130,21 zl przelalam kwote 1130,21 zl. Prosze o przelanie nadplaty na konto z ktorego placilam. W zalaczeniu potwierdzenie przelewu PDF.               Pozdrawiam

 

Szanowna Pani,

 

uprzejmie informuję, że obecnie na Pani koncie wygenerowana jest niedopłata w wysokości 130,21 zł. Wspomniana kwota, której potwierdzenie Pani przesyła, nie jest jeszcze zaksięgowana na kontrakcie, proszę zatem o cierpliwość.

 

Dodatkowo informuję, że aby możliwe było zwrócenie wskazanych środków, konieczne jest przesłanie wniosku. Poprawny wniosek powinien zawierać Pani dane, prośbę o zwrot środków, numer konta na który środki mają zostać zwrócone, kwotę do zwrotu, oraz odręczny podpis właściciela konta bankowego, z którego dokonywany był przelew.

 

W przypadku pojawienia się pytać, zachęcam do odpowiedzi na tę wiadomość.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Szanowna Pani,

 

informuję, że zlecanie dotyczące zwrotu nadpłaty zostało przekazane do odpowiedniego działu. Zleceni zostanie zrealizowane w najbliższym możliwym terminie. Dodam, że zostanie zwrócona kwota 900,1 zł.  z powodu rozliczenia abonamentu za miesiąc lipiec 2015 r.

 

Witam,

 

informuję, że zwrot kwoty 889,20 zł nastąpił w dniu dzisiejszym. Dodam, że Abonent dokonując wpłaty sam potwierdza chęć wpływu środków na rachunek ITI Neovision. W związku z powyższym w przypadku naliczenia abonamentu za kolejny miesiąc, zwrócona zostaje jedynie kwota nadpłaty. Liczę, że powyższe wyjaśnienie spotka się z Pana akceptacją.

 

Witam!

 

Kwota przelana na Wasze konto zostala omylkowo zawyzona, o czym zostaliscie poinformowani.

Byla to wplata za mc czerwiec.Termin wplaty za lipiec mija 18 lipca.

Dysponowanie defacto moimi pieniedzmi, ktore omylkowo zostaly przelane, o czym poinformowalam, bez uzgodnien ze mna jest zlamaniem prawa.

W tej sytuacji domagam sie zwrotu calej nadplaconej kwoty w sumie 1000,0 zl, jezeli to nie nastapi  przekaze sprawe do wyjasnienia do Urządu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 

Powyzej historia bojow mojej zony z oszustami z NC+ , kiedy konec nie wiadomo, co o tym sadzicie, w UOKiK potwierdzili bezprawnosc ich dzialan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakieś problemy ostatnimi dniami z kanałami HD Canal +? Inne transpondery działają elegancko, nawet ten nieszczęsny TVNowski, a Canal+ szatkują. Wiem, że jedynym sposobem jest pobawienie się anteną, ale do niej dostępu samoczynnie nie mam, wiec pytam, bo może bawią się jakimiś wartościami i dlatego tak działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...