Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie w lutym podpisywalem umowe i paczka canalow plus byla gratis na 2 lub 3 miesiace . Czy po tym czasie te paczke wylaczaja automatycznie czy musze ja telefoniczne wylaczyc?

Lepiej zadzwonić, bo może być tak, że dostałeś gratis na 3 miesiące a po upływie tych 3 miesięcy możesz mieć naliczane jak za normalny pakiet C+.

 

Ja mam pytanie odnośnie przedłużania umowy. Czy można wynegocjować np. pojedynczy kanał główny Canal+. Na całą paczkę mnie nie stać a i tak pewnie bym nie oglądał wszystkiego. Można tak czy cały pakiet wciskają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę zrobić ? Po zmianie oprogramowania dekodera nie mogę nagrywać na nagrywarkę dvd (odrębne urządzenie). Nie ma w umowie zakazu nagrywania dla celów prywatnych nie komercyjnych. Wg mnie jest to zmiana umowy i powinni mi przysłać nową umowę. Mogę ją akceptować lub nie. A zrobili zmianę umowy bezprawnie po cichu. A ty abonencie siedź i na nic nie masz prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie, zawaliłem jedną kwestie, mam umowę do końca czerwca z nc+, zleciłem bratu wysłanie wypowiedzenia do nc+ ale ten niestety wysłał to na adres siedziby a nie na adres korespondencyjny.

Pytanie czy takie wypowiedzenie będzie zarejestrowane prędzej czy później czy nie ma na to szans?

Powiedzcie mi proszę czy wysyłając kolejne wypowiedzenie mogę wypowiedzieć umowę z końcem okresu promocji bez miesięcznego okresu wypowiedzenia?

jesli nie to jaki okres wypowiedzenia będzie mnie obowiązywał jeśli do końca umowy mam jest mniej niż miesiąc kalendarzowy?

 

 

Pzdr

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem,kończy mi się umowa w czerwcu,nie chcę przedłużać bo planuję przeprowadzkę ( wrzesien pazdziernik) Sprawdziłem cennik cen po zakończeniu promocji i ceny są olbrzymie,dlatego chcę zmniejszyć na najtańszy pakiet.Dzwonię na infolinię i zgłaszam sytuację,że chcę od 1 lipca przejść na ten pakiet,konsultant mi mówi,że nie da się żebym zgłosił w lipcu.Tylko,że jak zgloszę w lipcu to policzą mi normalną cenę za obecny pakiet bez promocji.Jak rozwiązac ten problem ? czy jedyne wyjście rozwiązać umowę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wysłać wypowiedzenie. Teraz niestety od lipca będziesz więcej płacił. Idź do APS i złóż papier.Konsul ma rację, że w lipcu możesz zejść niżej, bo umowa przejdzie na czas nieokreślony, ale z wypowiedzeniem możesz dostać lepszą cenę aniżeli w normalnym cenniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wysłać wypowiedzenie. Teraz niestety od lipca będziesz więcej płacił. Idź do APS i złóż papier.Konsul ma rację, że w lipcu możesz zejść niżej, bo umowa przejdzie na czas nieokreślony, ale z wypowiedzeniem możesz dostać lepszą cenę aniżeli w normalnym cenniku.

A nie lepiej Mu zaplacic ten jeden miesiac, bez ceny promocyjnej, wczesniej slac wypowiedzenie umowy. zaplaci tylko za 1miesiac, a ma ich z glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój teść dostał dzisiaj takie pismo. Nadmienię iż miał abonament w C+ na czas nieokreślony

 

http://wstaw.org/h/4bdacb9bf0f/

http://wstaw.org/h/1a898ad6077/

http://wstaw.org/h/41fcea635be/

 

konieczna jest ta wymiana dekodera, czy można zaopatrzyć się we własny?

Olej to pismo jak będą wydźwaniać nie odbieraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystko oplacone, nastepna platnosc do 18.06, teraz patrze zakodowane, w ica brak mozliwosci zaladowania sie strony, z opcji reaktywacja karty/blokada kanalow. Wlasny dekoder, to juz drugi raz, czkawka sie to juz pomalu u mnie robi, ze wzialem ten wifibox+. Czy ma ktos podobne akcje ? Czy pozostawienie na TVP1 czy TVP info, umozliwi samoczynne pobranie uprawnien ? Jesli nie to jakis nr. bezposredni do obslugi tech. nc+ poprosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv, orientujesz sie moze czy to dziala tez na nie dedykowanych tunerach.

Wlasnie w 3 min. zlapal uprawnienia Wifibox+/Sagemcom DSIW74, na moim nie mogl odebrac.

Ps. Przed wzieciem tego boxa, nic takiego nie mialo u mnie miejsca, kilka lat. Chodzi o problem z przeslaniem uprawnien na tuner wlasnosciowy, nie operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...