Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedz z UKE

2dspnxh.jpg

 

 

1.UKE nie jest odpowiedni organem do takich rzeczy - tym powinien zajmować się UOKiK, ale jak się okazuję oni szybciej zajęli w tej sprawie stanowisko

2. Mam wrażenie, że w tym piśmie jest jakaś sprzeczność: ITI mówi, że doszło tylko do zmiany nazwy a nie treści a FOX pisze,że

Seriale dramatyczne będą emitowane na FOX, a komedie trafiły na FC

- to brzmi jak to, że seriale emitowane w FOX Life zmieniły swoje miejsce emisji (przynajmniej częściowo) i w konsekwencji doszło do zmian programowych. Z drugie strony komedii w Fox Life nie było

 

3. UKE zajął się kwestią, czy doszło do ZMIANY ilości programów a nie zajął się kwestią nr 2 - czy nie doszło do zmian programowych w wyniku tej zmiany. Nie trzeba być geniuszem, żeby zauważyć, że nie zmieniła się ilość programów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach dzwoniła do mnie Pani z NC+ i mi proponowała przejście z obecnej oferty prepaid za 19,90 zł DOMOWY HD+ na droższą ofertę w abonamencie na 1 rok tj 29,90 COMFORT+. Tłumaczyła mi że się opłaca, że będzie Nsport+ HD czyli liga mistrzów i żużlowa ekstraliga w jakości HD że jest National Geographic HD i wiele innych ciekawych kanałów itp a przecież to tylko 10 PLN różnicy miesięcznie. Rozważałem przejście i ogólnie dość kusząca oferta. Ale po dłuższym zastanowieniu dostrzegłem, że pomimo wyższej opłaty stracę część obecnych kanałów Eurosport 2 HD, Romance TV HD i Travel Channel. Generalnie zależy mi tylko na tym Eurosporcie 2 bo tam jest dużo sportu i Bundesliga. Ale tak naprawdę ciężko wyczuć, dlaczego płacąc więcej nie ma tych kanałów w ofercie.

http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy

http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus

Moim zdaniem NC+ powinno postawić na uczciwość i pokazywać na tych kartach abonamentowych, które kanały zyskuje w stosunku do niższej opłaty abonamentowej plus kanały ze zbioru tańszej oferty wszystkie obowiązkowo.

Przykładowo:

|Pakiet A cena 19,90| Pakiet B 19,90+10 | Pakiet C 29,90+20 |

| kanały z Pakietu A | kanały Dodatkowe | kanały Dodatkowe |

| kanały z Pakietu A | kanały Dodatkowe | kanały Dodatkowe |

| kanały z Pakietu A | kanały Dodatkowe | kanały Dodatkowe |

Wtedy wiadomo co otrzymuje w zamian za większą opłatę abonamentową.

Tak samo jak zbiór liczb naturalnych jest podzbiorem zbioru liczb całkowitych tak samo te 3 kanały powinny być w tym droższym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paragon posiadam...a w umowie mam cos takiego :" pragniemy potwierdzić aktywację usług oferowanych w ramach

Promocji "Universe+ 59 dekoder własny"

na poniższych warunkach. Usługi świadczone są na sprzęcie własnym Abonenta/nabytym w ramach Promocji.

Usługi zostały aktywowane z dniem zawarcia Umowy."

 

Aha no paragom posiadam ,także dzięki wielkie za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzień Dobry! Kiedyś regularnie czytałem forum, potem już nie (z uwagi na czas jak i brak tv).

Mam do Was ogromną prośbę. Proszę powiedzcie mi (jest mnóstwo widzę pakietów, opcji, promocji). Jak najtaniej wybrać by mieć wszystkie kanały sportowe? Widzę są jakieś promocje (z okazji 20 lat), jak to pokombinować? Mi tylko na sporcie zależy :)

Inna sprawa, ja z NC+ nigdy nie byłem, kiedyś Cyfra+. Mam na dachu talerz- jak zamówię, to dadzą mi talerz, a ten będę używał?Dadzą bo mi się należy, a może przydać? Trochę miałem problemów z sygnałem, niektóre kanały nie działały- więc czy musi być wymiana? I jeszcze pytam dalej. Póki co mam telewizor 14 calowy (zbieram i kupię sobie w maju, czerwcu)- bez problemu wystarczy potem tylko kabel podpiąć? Bardzo dziękuje z góry za pomoc. Też bym pomagał, ale nie mam głowy do takich kombinacji :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza opcja to oferta dla przechodzący od innego operatora Comfort+ Extra+ HBO na 15 miesięcy + opcja Premium Sport lub Film na 5 mies za 59.90 zł po 5 miesiącach +20 za Premium Sport.Ewentualnie kombinacje że bierzesz Comfort+EXtra i liczysz że w szybkim czasie dostaniesz Premium Sport za 5 zł miesięcznie bo tak oferują niektórym abonentom.Problemy z sygnałem to raczej żle ustawiona antena lub może jakieś np drzewa zasłaniają sygnał.Do nowego TV bez problemu podpinasz dekoder pod HDMI. Ewentualnie oferty że strony NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej- bo się trochę gubię. Dziękuję!

Wchodzę i widzę pisze "COMFORT + EXTRA+ - nie pisze nic HBO, a i ja nie chcę HBO :) Tam mam zaznaczyć opcję PREMIUM SPORT i jest ona w tej cenie? A od 6 miesiąca płacę po 80 zł?

Dużo tego wszystkiego tam, strasznie się gubię. Jak zamówię przez internet to już wszystko grać będzie? Na żywo boję się rozmów, wiadomo tam kręcą i naciągają. + czy można zaznaczyć godziny, w których nie ma mnie w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla przechodzących jest sztywna nie zrezygnujesz z HBO.Jedyna wada to droższe dekodery ale i tak jest bardziej atrakcyjna jak wybierzesz dekoder bez dysku.Tej oferty nie ma na stronie bo podobno link wygasł ale dalej jest w punktach bo informowało tym @cyfra.tv.Zadzwoń na infolinię i spytaj o tą ofertę lub idż do punktu NC+.Oferty ze strony są mniej atrakcyjne cenowo ale można pokombinować z ewentualnym dołączeniem Premium Sport w trakcie umowy.Pamiętaj że jak ktoś Cię oszuka to możesz złożyć reklamację i sprawdzają ustalenia z tej rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam poprosić o to co piszesz i od 6 miesiąca idzie mi opłata po 20 zł, ale opłata za CANAL PLUSY? Te pozostałem - EUROSPORT, EUROSPORT2, TVP SPORT mam? Opłata za dekoder ile wynosi? Jak pójdę do punktu to będę miał aktywacje za free?

A opcja ze strony, to która i ile (przy najtańszej dla moich potrzeb) nakładam?'

PS Jest jak zakupię opcja oglądania na urządzeniach mobilnych? Podają jakieś kody itp? A czy gazetki (kiedyś była Cyfra+) przychodzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...