Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że mamy poniedziałek bo wielu ludzi z platform Sat zaczęło pracę robiąc brudny PR tutaj I w wątku o CP:) Nie dajcie się! W dziale Cyfrowego Polsatu mobilizacja w tej samej sprawie. Ludzie wysyłają maile do UOKiK. W kupie siła! Zobaczymy czy operatorzy moga bezkarnie zamieniać programy! Więcej w tym temacie I wzór maila do UOKIK znajdziecie tutaj:

 

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=7&p=1049006#p1048908

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą z tego co widać.

Dzisiaj miałem telefon z nc+ w związku z wysłaniem wypowiedzenia. Oczywiście naliczony 3 miesięczny okres a potem będą kary za wcześniejsze zerwanie umowy. Na moje stwierdzenie, że wniosę sprawę do sądu oraz że zgłosiłem do UOKiK, konsultant się tylko uśmiał.

Tyle te Wasze działania są warte. UOKiK nawet nie kiwnie palcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nich miałem pierwszy telefon dzisiaj, tak to ja dzwoniłem do nich czy już dotarło wypowiedzenie. A telefon od nich miałem w odpowiedzi na moją reklamację kilka dni temu w której to zażądałem potwierdzenia na piśmie, że jest to rebranding i że nie uznają mi wypowiedzenia z tego powodu. Lubię mieć wszystko potwierdzone pisemnie w razie czego.

Nie sieję propagandy a napisałem o samych suchych faktach. Zresztą to samo można napisać o Tobie bo się udzielasz i tu i tam.

Zrozumcie w końcu w swojej naiwności, ze nic nie wskóracie. Zbyt mało osób zgłosiło to do UOKiK by się zabrali za tą sprawę.

W Polsce rządzą układy i układziki i niestety na tą chwilę operatorzy są bezkarni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wątku Polsatowskim @Power zwrócił uwagę na to :" Należy też zwrócić uwagę na jeszcze jedną kwestię. Obecnie w umowach mamy kanał FOX Life jako gwarantowany. Zdaniem operatora - uległ on przeobrażeniu na kanał FOX Comedy. Co będzie, jak za jakiś czas operator usunie kanał FOX Comedy ze swojej oferty? Pewnie zdaniem operatora nie będzie nam przysługiwało prawo do rozwiązania umowy z tego powodu, gdyż nie mamy w swoich umowach kanału FOX Comedy jako kanału gwarantowanego."

 

Tutaj jest dokładnie tak samo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mamy poniedziałek bo wielu ludzi z platform Sat zaczęło pracę robiąc brudny PR tutaj I w wątku o CP:) Nie dajcie się! W dziale Cyfrowego Polsatu mobilizacja w tej samej sprawie. Ludzie wysyłają maile do UOKiK. W kupie siła! Zobaczymy czy operatorzy moga bezkarnie zamieniać programy! Więcej w tym temacie I wzór maila do UOKIK znajdziecie tutaj:

 

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=7&p=1049006#p1048908

Tak tylko to nie operator a nadawca /Fox / zmienił program a operator nadaje co ma do dyspozycji to

po pierwsze.Po drugie trzeba do tego protestu włączyć abonentów wszystkich kablówek a jak to nie pomoże pisać do P.Dudy niech robi strajk jak to biedni abonenci są traktowani przez operatorów. I hutnicze i górnicy ruszą na Warszawę broniąc naszych praw.Cytując Owsiaka "Oj będzie się działo "Efekt tego będzie taki, że nie będzie żadnych gwarantowanych programów i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wątku Polsatowskim @Power zwrócił uwagę na to :" Należy też zwrócić uwagę na jeszcze jedną kwestię. Obecnie w umowach mamy kanał FOX Life jako gwarantowany. Zdaniem operatora - uległ on przeobrażeniu na kanał FOX Comedy. Co będzie, jak za jakiś czas operator usunie kanał FOX Comedy ze swojej oferty? Pewnie zdaniem operatora nie będzie nam przysługiwało prawo do rozwiązania umowy z tego powodu, gdyż nie mamy w swoich umowach kanału FOX Comedy jako kanału gwarantowanego."

 

Tutaj jest dokładnie tak samo :(

 

Właśnie jestem w trakcie rozmowy z ICA :) panika konsula (cyt. Jezu nie wiem, proszę poczekać) więc czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja ludzi nie demotywuje, w przeciwieństwie do Ciebie, i do tego momentu nie wymyślam w postach jakiś wymyślonych dzialan i odpowiedzi(czyli czystych bajek), na i od strony operatorów.

 

Nie ma sensu się z Tobą kłócić bo nie jest to miejsce na tego typu rzeczy.

Przekonamy się, kto miał rację. Tylko żebyś tu był za parę tygodni czy miesięcy jak się wszystko okaże a nie podwinął ogon i uciekł. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wątku Polsatowskim @Power zwrócił uwagę na to :" Należy też zwrócić uwagę na jeszcze jedną kwestię. Obecnie w umowach mamy kanał FOX Life jako gwarantowany. Zdaniem operatora - uległ on przeobrażeniu na kanał FOX Comedy. Co będzie, jak za jakiś czas operator usunie kanał FOX Comedy ze swojej oferty? Pewnie zdaniem operatora nie będzie nam przysługiwało prawo do rozwiązania umowy z tego powodu, gdyż nie mamy w swoich umowach kanału FOX Comedy jako kanału gwarantowanego."

 

Tutaj jest dokładnie tak samo :(

 

Właśnie jestem w trakcie rozmowy z ICA :) panika konsula (cyt. Jezu nie wiem, proszę poczekać) więc czekam :)

 

A więc odpowiedział że kanał niegwarantowany jest dla nowych i przedłużających, mnie obowiązuje stary regulamin. Więc poprosiłem o przysłanie tego na piśmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...