Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś korzystał ostatnio z formularza kontaktowego na stronie nc+ Wysłałem im trzy maile i od tygodnia kompletne echo z ich strony, nawet nie ma info z automatu o przyjęciu maila. Nie chcę się przedzierać przez ich telefony, a chciałem tylko odgłosić vod seriale, na które kończy mi się promocja. Dotychczas nie było problemu z kontaktem mailowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś korzystał ostatnio z formularza kontaktowego na stronie nc+ Wysłałem im trzy maile i od tygodnia kompletne echo z ich strony, nawet nie ma info z automatu o przyjęciu maila. Nie chcę się przedzierać przez ich telefony, a chciałem tylko odgłosić vod seriale, na które kończy mi się promocja. Dotychczas nie było problemu z kontaktem mailowym.

Ja załatwiłem to przez E-obsługę na FB .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :smile:

Widze, ze nie ma jeszcze nic w temacie i troche sie dziwie. Mam nadzieje, ze nie urwalem sie z choinki. :mrgreen:

 

Z 1 stycznia likwiodwany jest kanal Religia TV. Najprawdopodobniej tez Orange Sport, usuna tez Viacom Blink wkrotce. Czy te kanaly sa gwarantowane w nc+? Zalezy mi na Religia TV. Bardzo chetnie bym renegocjowal umowe. Czuje sie oszukany. Pol roku temu przedluzylem umowe, mam All Inclusive, niestety nie mam w pakiecie nc+ go (na piec sprzetow), Adventure HD oraz H2 HD. Skandal, wydaje mi sie, ze to konsultanke poprostu przeroslo i nie potrafila sobie poradzic z umowa. Place za wszystko 149zl. Zapewniala a tu taki bec, niestety za pozno sie zorientowalem, bo Adventure HD smigal wtedy promocyjnie. Typowa ITI, czyli praktyki nki z Krakowa! W Cyfrze Plus bylo inaczej. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to plush babki strzelil. :smile: Osobiscie uwazam te gwiazdki, ktore ciagle doklejaja przy kanalach za absolutne oszustwo. W Cyfrowym Polsacie jest to samo. Polsat dokeil gwiazdki juz przy wszystkich wersjach SD nawet. Dziwie sie, ze UOKiK sie tym nie zajmie. Niech od razu zmienia prawo, tak jak jest w Sky Germany i bedzie uczciwie a nie jakies cwaniactwo. W UPC natomiast mozna rozwiazac umowe. Dostalem maila nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no oczywiscie masz racje, moja wina. Ale moja rozmowa jest napewno nagrana w ICA na serwerze a ja tej konsultantce dokladnie mowilem. Place 149zl, mam dwie karty Cameleon, wlasny sprzet, pakiet All Inclusive full, czyli bez zadnych doplat po 1,99pln, kanaly erotyczne oraz HBO GO i nc+ go na piec sprzetow. Naburczala, ze tak, ze ok a ja uwiezylem. Potem czytala te wszystkie kanaly zawarte w umowie a ja poprostu nie doslyszalem, ze brak nc+ go w umowie. Taki to jest cyrk z tymi telefonicznymi umowami. Nawpychali mi jakies TVP Premiery a ja tego wcale nie chcialem. Po co mi to??? Mogla ta wariatka powiedziec jasno, ze za 149pln/m jest to niemozliwe, to dalbym jej na odczep 159pln ale mialbym, co chcialem a tak mnie przewiezli i siebie na 10zl tez! Skandal i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...