Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam jeszcze jedno pytanko o hbo go, załóżmy ze nie mam wykupionego w nc+ hbo go ale np mam dane brana ktry ma hbo go w kablowce, moge zalogowac sie na dekoderze na jego dane czy nie ma wogule zadnego logowania tylko aplikacja z dekodera przypisana jest automatycznie do danego konta i trzeba miec aktywna usluge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

prośba o potwierdzenie co ja mogę zrobić w tej chwili. Umowa kończy mi się z dniem 30 listopada, w związku z tym około 27-ego, w każdym razie pod koniec października wysłałem do nc+ wypowiedzenie umowy i stwierdziłem, że spokojnie czekam na telefony. Minęły 4 tygodnie i cisza, zadzwoniłem dzisiaj zaniepokojony, bo może wypowiedzenie nie doszło ? I co ? Doszło ! Ale dopiero 5 czy 6 listopada i Pan z nc stwierdził, że przyszło za późno i przedłużono mi umowę na 3 miesiące i będę płacić do lutego po 190 PLN !

Przez x lat wysyłałem wypowiedzenia, zawsze na koniec i zawsze docierało. Od kiedy to nie liczy się data stempla pocztowego ? Co to za wymysł ? To się dzieje naprawdę ? Za opóźnienie w przesyłce poczty i zapewne Pani/Pana, która otwiera pocztę w nc+, płacić ma użytkownik ?

Co ja mogę w tej sytuacji zrobić, co przede wszystkim jest ważne, data wysłania czy data dostarczenia do nc+ ? kur...strzeli mnie normlanie.

Jest teraz jakaś szansa, żeby zadzwonić i spróbować z aneksem czy nie będą chcieli ze mną gadać, bo mam 3 miesiące do końca umowy ? ( do lutego) ?

dziękuję

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wymysł ? To się dzieje naprawdę ?

Tak! To się dzieje naprawdę! Za gapowe trzeba płacić. Po prostu.

Jest teraz jakaś szansa

Oczywiście! Twój los w Twoich rękach! A raczej w mowie. Wszytko zależy, jak ją teraz poprowadzisz. Jeśli emocjonalnie, to przegrasz?! Jeśli ze spokojem ducha i z wypunktowaniem wszystkiego za i przeciw, to wygrasz?! Ponadto może się zdarzyć, że jeden miesiąc zapłacisz już po nowej stawce, ale i tak będzie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przygody z nc+ chyba trwaja dalej.... W ramach reklamacji w koncu dali mi te pakiety ktore chcialem ale o dziwo dzis loguje sie na ica (dekodera narazie nie mam przy sobie) a tam takie cos:

 

Twoja oferta

 

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

Aktywacja mediaBOX+

Najem mediaBOX+

Multi+

HBO GO HB ITI

netVOD+ konto podstawowe

CANAL+ VOD

HBO

 

Brakuje 2 waznych opcji czyli premium film&sport oraz extra+

 

Teraz napisalem na czacie i faktycznie opcje nie sa wprowadzone a oni sprawdzaja dla czego, jak myslicie zalacza to odrazu czy znow kolejna reklamacja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...