Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uzupełnię kolegę @ dk67

Otrzymałaś odpowiedź już wcześniej.

Masz umowę do 30 listopada i już wysyłaj wypowiedzenie lub złóż je w APS

Zatem jeśli chcesz wynegocjować dobre warunki na kolejny okres, to należy niezwłocznie złożyć wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Płacił już ktoś tą średnią 53,26 zł ? jaki dajecie tytuł przelewu i co wpisujecie w polu adres odbiorcy bo mam tylko numer rachunku, zawsze wcześniej robiłem te przelewy24 i tam automatyczne to wysyłało się. A teraz chce sobie płacić te średnią 53,26 i nie wiem jak w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra odebrała włąsnie darmowy dekoder od NC ( wczesniej dzwonili i zapoponowali darmowy dekoder i ona sie zgodzila ) Ja mieszkam zagranica i niechce zadnych dekoderow od nich tak naprawde , mam multiroom na staryc zasadach do konca umowy 20 meisiecy . Czy ktos tez to dostal i w jakim celu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Złożyłem wypowiedzenie miesiąc temu. Umowe mam do 20 listopada. Od końca września nie miałem żadnego telefonu w sprawie nowej umowy (wcześniej nękali mnie telefonami codziennie). Jest szansa, że jeszcze zadzwonią do mnie z ofertą czy już musze sie pożegnać z NC+? Czy można jakoś sprawdzić czy wypowiedzenie zaakceptowane przez NC+?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuka - widocznie nie wyraziłeś zgody na kontakt w celach marketingowych, zadzwoń sam, ale zmień zgodę idąc do punktu. Umowy nie masz do 20 listopada, bo takich umów nie ma, możesz ją mieć do 30 listopada.

Rafi76, złotówki pewnie nie przekroczysz :) Poza tym zazwyczaj naliczają odsetki jak się spóźniasz powyżej miesiąca.

Zaplutek, ircios - mnie się wydaje, że oni chcą wyeliminować klientów z dekoderami SD i przygotowują się powoli do wyłączenia tych wersji kanałów na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie sie przesłyszałem, moze do 30 listopada. Na wypowiedzeniu nic takiego nie napisalem. Wcześniej dzwonili teraz od miesiąca cisza. Jak sprawdzic czy wypowiedzenie zostało przyjęte?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Samemu........... tylko telefonicznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...