Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam umowę na pakiet All inclusive + mutliroom która kończy się 31.10.2014, do tej pory płaciłem 209 zł/m-c, dziś po telefonie do nc+ dostałem super promocyjną ofertę czyli 259zł/m-c !!! Jestem zdruzgotany, taka drastyczna podwyżka? Proszę, podpowiedzcie co teraz zrobić? Chciałbym płacić najwyżej tyle ile płaciłem, jest to realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przedłużyłem umowę jakoś w zeszłym miesiącu. Łamaniec 53, comfort multi extra + 6c, MR 0, pace 0. Do tego dorzucili mi HBO na 5 (albo 6 nie pamiętam) mc - a widzę ze teraz już na 24 dają?, i VOD na cala umowę za 0.

 

I teraz myk.

Jako ze nigdy VOD nie używałem, to nawet nie wiedziałem na jakich zasadach to jest jak mi proponowali. Aczkolwiek, konsultant wyraźnie mi powiedział "w tym 9 filmów miesięcznie za darmo!".

Dopiero teraz zauważyłem ze to ich vod niby to jest to canal+vod a nie premiery. Na infolinii mi powiedzieli ze NIGDY nie było czegoś takiego jak 'x filmów za darmo miesięcznie'. Pewnie bym sie nie kłócił i olał to canal+vod ale koleś mi wyraźnie mówił o "9 filmów za darmo".

Reasumując skoro w canal+vod nie ma limitu filmów/mc, to wychodzi na to że koleś mówił o VOD PREMIERY? Mam po co składać reklamacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zauważyłem w ICA, że mogę sobie zamówić opcję dodatkową w promocyjnej cenie. Bardzo interesowałaby mnie opcja REDLIGHT HD za 9,90zł na pół roku. Tyle trwa niby okres gwarantowany. Tylko że moja umowa wygasa z końcem stycznia 2015r. i będę składał wypowiedzenie, dlatego jestem ciekaw jak się ma ten okres gwarantowany tej opcji dodatkowej do końca mojej umowy i wypowiedzenia jej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ircios. Jeśli zamówię teraz to do końca września mam Redlight za free, dopiero od października płacę dodatkowo 9,90zl. Czyli do końca umowy będą 4miesiące wykorzystane tej opcji dodatkowej. Jeśli bym nie przedłużył w styczniu swojej umowy abonamentowej, to może NC zażądać rekompensaty za zerwanie tego 6-miesięcznego okresu gwarantowanego opcji Redlight?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...