Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie założyć ten wątek by wszystko było czytelnie i jasne. W wątku podobnym jest pomieszanie z poplątaniem.

 

A. Czy dostałeś już list z przymusową migracja do nc+ od Cyfry +?

B. Piszcie do kiedy macie umowy, bo trudno uwierzyć, że wszyscy dostaniemy wypowiedzenie po Świętach i ponad milion abonentów będzie negocjować bądź wysyłać wypowiedzenia tylko do końca kwietnia.

C. Z jakiego pakietu proponują Wam przesiadkę i za jaką cenę, ile za multiroom, co ze sprzętem który aktualnie posiadamy (np Pace)

 

Proponuje piszcie na jakich warunkach migrowaliscie lub jaka mieliscie propozycje

 

np:

 

1. Canal + Platinium 99zl

2. Multiroom 10zl

3. Pace 0zł

4. Pace 10zl (do Multiroom)

5. Umowa na 18 miesiecy.

 

6. Ddodatki ( np. HBO 6 miesięcy gratis następnie 20zł do konca umowy)

 

zaznaczam to tylko przyklad, piszcie w takich punktach wasze propozycje lub migracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe strony postów przybywają w zastraszającym tempie. Nigdzie nie widzę by ktoś z Cyfry dostał list z przymusową migracją. Myślę, ze pierwsi takie listy dostaną abonenci co umowa wygasa im z końcem kwietnia.

Jestem ciekaw czy wszyscy dostana na raz list z migracja i propozycją pakietu czy będzie to falowo przez kilka miesięcy? Trudno uwierzyć, że wszyscy dostana listy na początku kwietnia.

Moderator niech zostawi ten temat tylko dla nas abonentów Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ja pierwszy:

CANAL PLUS OPTIMUM,HD OPTIMUM,MULTIROOM 2 KARTY,SAGEMCOM.

OPLATA 83 ZL.umowa do konca kwietnia,wypowiedzenie wyslane miesiac temu.

propozycja po moim telefonie to PLATINUM ZA 109 zl,MULTIROOM(2 KARTY) 10 zl,sprzet zostaje bez oplat(wczesniej tez nie placilem)

oczywiscie odmowielem.pani zaznaczyla,ze czekam na lepsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie

2-3. Miałem do listopada 2014 umowa z Gadżetem TV Pakiet Prestige MR 2 karyt cameleon Pace 500 GB i 250 GB, zmigrowałem do nc+ pakiet All z MR Dekodery i karty zostawiłem ( dla splittera i 6 dekoderów podpiętych do niego ) niestety dla umów z gadżetami brak negocjacji cena 199 + 20 MR. Płaciłem 214 wypowiadam 2 X N-ka wiec oszczędzam i tak 120 zeta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ja pierwszy:

CANAL PLUS OPTIMUM,HD OPTIMUM,MULTIROOM 2 KARTY,SAGEMCOM.

OPLATA 83 ZL.umowa do konca kwietnia,wypowiedzenie wyslane miesiac temu.

propozycja po moim telefonie to PLATINUM ZA 109 zl,MULTIROOM(2 KARTY) 10 zl,sprzet zostaje.

oczywiscie odmowielem.pani zaznaczyla,ze czekam na lepsze warunki.

Za najem dekoderów lub jednego dekodera chcieli oplate miesieczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ja pierwszy:

CANAL PLUS OPTIMUM,HD OPTIMUM,MULTIROOM 2 KARTY,SAGEMCOM.

OPLATA 83 ZL.umowa do konca kwietnia,wypowiedzenie wyslane miesiac temu.

propozycja po moim telefonie to PLATINUM ZA 109 zl,MULTIROOM(2 KARTY) 10 zl,sprzet zostaje.

oczywiscie odmowielem.pani zaznaczyla,ze czekam na lepsze warunki.

Za najem dekoderów lub jednego dekodera chcieli oplate miesieczna?

Ode mnie nie tylko za MR 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co jesli posiadamy dwa Pace i mamy multiroom. Multiroom zapewne platny, ale czy jest szansa unikniecia oplaty za dwa dekodery Pace PVR HD?

Kolejna rzecz czy jesli wyslemy wypowiedzenie po otrzymaniu listu odnosnie migracji, po jego zarejestrowaniu bedzie jeszcze mozna negocjowac czy wypowiedzenie bedzie traktowane jako ostatneczne? Czy po otrzymaniu takiego wypowiedzenia ktokolwiek z Cyfry+/NC+ jeszcze do nas zadzwoni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr Brooks, na pewno można będzie ponegocjować, ale zawsze można umowę zakończyć i wziąć od nowa np. pakiet Universe.

Tylko nowi abonenci nc+ dostana standardowe ceny. Obecni niektorzy abonenci Cyfry + dostaja pakiet Canal+Platinium za 99zl a nie 119zl. Mysle, ze lepiejm migrowac niz brac od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co jesli posiadamy dwa Pace i mamy multiroom. Multiroom zapewne platny, ale czy jest szansa unikniecia oplaty za dwa dekodery Pace PVR HD?

Kolejna rzecz czy jesli wyslemy wypowiedzenie po otrzymaniu listu odnosnie migracji, po jego zarejestrowaniu bedzie jeszcze mozna negocjowac czy wypowiedzenie bedzie traktowane jako ostatneczne? Czy po otrzymaniu takiego wypowiedzenia ktokolwiek z Cyfry+/NC+ jeszcze do nas zadzwoni?

Za Pace nie ma opłaty tylko za MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy dostałeś już list z przymusową migracja do nc+ od Cyfry +?

Nie

 

2. Piszcie do kiedy macie umowy, bo trudno uwierzyć, że wszyscy dostaniemy wypowiedzenie po Świętach i ponad milion abonentów będzie negocjować bądź wysyłać wypowiedzenia tylko do końca kwietnia.

 

Do końca grudnia tego roku

3. Z jakiego pakietu proponują Wam przesiadkę i za jaką cenę, ile za multiroom, co ze sprzętem który aktualnie posiadamy (np Pace)

 

Póki co - tylko w APS (czekam na telefon): z Optimum HD (płacę 81 zł, bez MR, z modułem CI+) na Platinum (109 zł) lub Gold (89 zł) - bez żadnych dodatkowych kanałów, multiroomu itp. Nie przyjąłem. Moduł CI+ mogę zachować, proponowano mi także nowy dekoder ale bez jakichkolwiek zniżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeżeli w grudniu przedłużyłem umowę do maja 2014 roku, to również muszę zmienić dotychczasową umowę?

Zapewne bedzie musial. Tylko pytanie ile pociagniesz na aktualnej umowie. Na pewno dostaniesz list z propozycja przejsca do nc+, nie wysylajac wypowiedzenia zgadzasz sie na ich warunki. Proponuje dzwonic po otrzymaniu listu i negocjowac warunki. Jesli nic Cie nie zadowoli wysylac wypowiedzenie (moze po wypowiedzeniu beda lepsze warunki, ale nic pewnego, nikt nic nie wie, tylko spekulacje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją umowę przedłużyłem na początku marca/było do końca maja br/na 13 m-cy do 30.04.2014 ale jak sprawdzałem w punkcie C+ nie ma mnie w systemie.To samo stwierdziła konsultantka i mówiła o kontakcie dopiero po Świętach.Dostałem SuperPremium C+ HBO za 110,HBO GO za 0,Pace-a za 5 i na pół roku nSport i MGM za 0 czyli za 110 zł.Uprzednio miałem to samo za 119/99+ 10 Pace+10 HBO GO/.Czy ktoś jest w podobnej sytuacji tz. nie ma go w systemie i przynajmniej do Świąt klops.No to z tych listów ze zdjęcia jeden będzie chyba do mnie.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...