Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa przewody z LNB do P.box i po jednym do WiFi box. LNB oczywiście quad. Chyba, że o coś innego Ci chodzi.

Chodzi o to że te 4 przewody idące z anteny kończą się w pewnym miejscu i od tego miejsca idą 3 do poszczególnych pokoi. Może jakiś rozdzielacz sygnału żeby je połączyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam problem z NetVod+ teraz to nc+gotv. Gdy wybieram tą opcje to zawiesza się na panelu powitalnym, proszę czekać i to wszystko, dalej się nie ładuje. Wszystkie inne serwisy internetowe, Tuba FM, VOD itd działaja. W czym może być problem? Robiłem już przywracanie do ustawień ale nic nie pomaga. Jakieś pomysły? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku latach mój turbodekoder się chyba zbiesił... Zaczęło się od problemu z dyskiem: od paru dni nagrania zaczęły się zatrzymywać, nawet te stare, obejrzane wcześniej bez zakłóceń. Zrestartowałem go kombinacją EPG/RES/strzałka w dół. Niestety, nie pomogło. Nadchodziły Święta, więc uznałem, że przemęczę się te parę dni. Dziś przestało działać wejście do nagrań (list) i drugi dekoder z multiroomu wypisał, że nie ma połączenia z głównym. Na głównym oczywiście informacja, że połączenie jest (bezpośrednie, kabel). W końcu w ustawieniach wybrałem "uruchom ponownie dekoder". Po uruchomieniu dekoder zaczął uaktualniać oprogramowanie. Dochodzi do 100% w pierwszej linii, a w drugiej 1/2 i restartuje się (zakładam, ze tak powinno być), ale po uruchomieniu zaczyna od początku. I tak już od paru godzin. Czeka mnie wymiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy to normalne postępowanie NC+ z umowami zawartymi przez infolinie. ZAmówiłem pewien pakiecik 19 grudnia. 22 grudnia był już u mnie. podłączone i do dzis nie ma aktywacji, na infolinii twierdzą że kurier nie przyszłał im jeszcze umowy a ta nie została aktywowana. Kazali czekać jeszcze z 3 dni. w środe minie 10 dni od możliwości odstąpienia umowy. Podejrzewam, że czekają aż miną te 10 dni i dopiero z aktywują umowe. Miał tak już ktoś?? Raczej dziś lub jutro odstpąpie od umowy. Miała być telewizja na świeta a było wielkie gó...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy to normalne postępowanie NC+ z umowami zawartymi przez infolinie. ZAmówiłem pewien pakiecik 19 grudnia. 22 grudnia był już u mnie. podłączone i do dzis nie ma aktywacji, na infolinii twierdzą że kurier nie przyszłał im jeszcze umowy a ta nie została aktywowana. Kazali czekać jeszcze z 3 dni. w środe minie 10 dni od możliwości odstąpienia umowy. Podejrzewam, że czekają aż miną te 10 dni i dopiero z aktywują umowe. Miał tak już ktoś?? Raczej dziś lub jutro odstpąpie od umowy. Miała być telewizja na świeta a było wielkie gó...

Raczej to przypadek. Jeżeli podpisałeś umowę przed 25 grudnia to i tak jakby aktywowali Ci po 2 dniach to nie mógłbyś odstąpić od umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam PVR Pace'a. Wszystkie kanały, w tym w HD działają bez problemów. Natomiast gdy wejdę w wyszukiwanie programów, po kilkunastu sekundach wyskakuje błąd "Nie znaleziono programu - sprawdź antenę satelitarną". :shock: Ktoś ma jakiś pomysł? Stan ten trwa permanentnie już od kilku dobrych miesięcy i już mnie zaczyna drażnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...