Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problemy są zawsze, bo chcą wypchać swoje złomy... Jeśli dla abonenta moduł to najlepsze rozwiązanie, to niech się tego trzyma. Po co brać od nich grata jak w tv ma się tuner sat ? Może w końcu iti zejdzie na ziemię i zauważy, że coraz to więcej ludzi ma takie tv i tylko z nich chce korzystać, a nie do stawiać kolejnego żarłoka prądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nie wiem czy w dobrym miejscu zamieściłem swój post jeśli nie to z góry przepraszam. W dniu dzisiejszym 23.10.2014 zawarłem umowę z NC+ ponieważ wcześniej kupiłem zestaw a raczej dekoder na własność NC+MIX i okres tzw. darmówki się skończył. Umowę zawarłem dzisiaj przez telefon. Kiedy wróciłem do domu uruchomiłem dekoder ultraBox+/PVR ADB 5800SX odczekałem aż zaświeci się ekran aktywacyjny po tym czasie wszystkie kanały działały oprócz History który dodałem do umowy wyłączyłem dekoder po czasie kanał History był już odkodowany. Wyłączyłem dekoder który cały czas pozostawał w stanie czuwania. Kiedy wróciłem włączyłem telewizor i na ekranie pojawił się znów ekran aktywacyjny i znów czekam na aktywację dekodera ponieważ w tym stanie nie mogę oglądać telewizji. Nie wiem czy to wina dekodera że znów nie może załapać uprawnień czy winą jest jeszcze nie aktywowanie go w NC+. Pisałem wcześniej gdzieś też na forum tutaj i nie chcę aby to brzmiało jak spam ale zamieściłem też i tu jeśli jest coś zle to z góry przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do kolegów mam dekoder ultrabox philips hd jak i sd philipsa otóż po włączeniu dekoderów graja przez chwile i później znika obraz muszę wyłączyć i włączyć tuner to obraz powraca ale znów po jakimś czasie znika, antena 80cm poziom sygnału jest ponad 4,5, wymieniłem ostatnio konwerter i to samo mam jeszcze spliter czy to możesz mieć jakiś wpływ na zakłócenia i jeszcze jeden temat dekoder hd nie może sie zaktualizować mam cały czas zielone menu a nie te fioletowe wcześniej miałem też ultrabox philips i też był problem z aktualizacją, co można z tym zrobić. Problem z brakiem kanałów mam od 1,5 roku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to pikuś. gorzej że już Planete+ sięgnęło dna. Żeby w trakcie dokumentu wywalać na ekranie banner za chwilę ... (bla, bla, bla). Desant kierownicz z ITI stara sie jak może by te kanały zniszczyć.

Dawno temu HBO dało wwzór aby takie śmieci przeszkadzały na kanale premium.

Najpierw te wnerwiające tandetne ogromne loga..... Które staja się przezroczyste - ale podczas reklam.

Tylko czekać na reklamy co 10- minut.. Jak widać już niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci powiedział, że to telewizja nowej generacji? Nigdy takiej na naszym rynku nie było, a że iti tak sobie nazwało platformę n, to tylko taki chwyt dla ludzi nie mających bladego pojęcia o telewizji. Musieli jskoś namawiać potencjalnych abonentów. Stąd takie hasło sobie wymyślili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas meczu WHU-MC pięciokrotnie miałem zatrzymanie obrazu i czarny ekran. Brak słów, staczacie się coraz niżej. Na szczęście jeszcze tylko dwa miesiące umowy, szkoda się męczyć z tą telewizją nowej generacji.

 

Muszę cię rozczarować ale oglądałem ten mecz od pierwszej sekundy do ostatniej łącznie z przerwą i ani razu nie zawiesił mi się mecz. Odbiór był idealny. Może to wina dekodera lub z odbiorem z talerza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas meczu WHU-MC pięciokrotnie miałem zatrzymanie obrazu i czarny ekran. Brak słów, staczacie się coraz niżej. Na szczęście jeszcze tylko dwa miesiące umowy, szkoda się męczyć z tą telewizją nowej generacji.

Własnie mam ten sam problem od tamtego tygodnia.Występuje on tylko podczas meczy ligi angielskiej.Obraz się zacina i trzeba przełączyć na inny program żeby obraz i fonia wróciła.Widziałem już gdzieś na forum że pare osób pisało już o tym problemie.Dziwne jest to że występuje to tylko podczas meczy BPL.Dzwoniełem do nich to kazali mi antenę poprawiać :D,to co pół Polski ma zle ustawioną antenę?Mówią jeszcze że nie mają zgłoszeń na temat takiego problemu i występuje on tylko u mnie,krew mnie zalewa!Pytanie do kogoś kumatego w tych sprawach,co z tym można zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas meczu WHU-MC pięciokrotnie miałem zatrzymanie obrazu i czarny ekran. Brak słów, staczacie się coraz niżej. Na szczęście jeszcze tylko dwa miesiące umowy, szkoda się męczyć z tą telewizją nowej generacji.

Własnie mam ten sam problem od tamtego tygodnia.Występuje on tylko podczas meczy ligi angielskiej.Obraz się zacina i trzeba przełączyć na inny program żeby obraz i fonia wróciła.Widziałem już gdzieś na forum że pare osób pisało już o tym problemie.Dziwne jest to że występuje to tylko podczas meczy BPL.Dzwoniełem do nich to kazali mi antenę poprawiać :D,to co pół Polski ma zle ustawioną antenę?Mówią jeszcze że nie mają zgłoszeń na temat takiego problemu i występuje on tylko u mnie,krew mnie zalewa!Pytanie do kogoś kumatego w tych sprawach,co z tym można zrobić?

Sprzęt dzierżawiony czy swój, używasz splitera?

Podobne problemy u siebie zauważyłem już jakieś 3-4 tygodnie temu i również podczas meczu ligi angielskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas meczu WHU-MC pięciokrotnie miałem zatrzymanie obrazu i czarny ekran. Brak słów, staczacie się coraz niżej. Na szczęście jeszcze tylko dwa miesiące umowy, szkoda się męczyć z tą telewizją nowej generacji.

Własnie mam ten sam problem od tamtego tygodnia.Występuje on tylko podczas meczy ligi angielskiej.Obraz się zacina i trzeba przełączyć na inny program żeby obraz i fonia wróciła.Widziałem już gdzieś na forum że pare osób pisało już o tym problemie.Dziwne jest to że występuje to tylko podczas meczy BPL.Dzwoniełem do nich to kazali mi antenę poprawiać :D,to co pół Polski ma zle ustawioną antenę?Mówią jeszcze że nie mają zgłoszeń na temat takiego problemu i występuje on tylko u mnie,krew mnie zalewa!Pytanie do kogoś kumatego w tych sprawach,co z tym można zrobić?

Sprzęt dzierżawiony czy swój, używasz splitera?

Podobne problemy u siebie zauważyłem już jakieś 3-4 tygodnie temu i również podczas meczu ligi angielskiej

 

Dzierżawiony PACE500, splitera nie używam. U mnie nie tylko przy lidze angielskiej to występuje, na Ekstraklasie również kilka razy miałem czarny obraz. Na szczęście podczas El Clasico był spokój. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...