Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie podobnie, umowa do końca stycznia lub lutego.

 

Dziwi mnie ta postawa NC+. W porównaniu z CP naprawdę drogo sobie krzyczą...

Czy faktycznie ludziska płaczą i płacą? Czy też mimo wszystko odpływ jest niewielki i te wyższe ceny rekompensują im ewentualne straty odchodzących???

 

 

 

Czy uważasz że ludzie w Polsce sa aż tak naiwni aby płacić ....WIĘCEJ ZA MNIEJ? Z tego co widze w punktach NC+ /Kraków/ gdzie zwracane sa dekodery po zakończeniu umowy to .....podana liczba abonentów na początku pażdziernika /co kwartał musza podać/ NIE JEDNEGO Z ZARZĄDU NC+ ZASKOCZY :roll: Już mineły czasy kiedy to posiadanie TV satelitarnej ....podnosiło prestiż w śród sąsiadów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej w tym wszystkim wkurza że nawet po 1.10.2015 pozostanie balagan i chaos na tych transponderach nc+... dlaczego nie można zrobić jednej porządnej zmiany i poprawy jakości?

Np.

Transponder 1

TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP HD, TVP SPORT HD

 

Transponder 2

TVP ABC SD, TVP HISTORIA SD, TVP INFO SD, TVP KULTURA SD, TVP POLONIA SD, TVP REGIONALNA SD, TVP ROZRYWKA SD, TVP SERIALE SD

 

Transponder 3

TVN HD, TVN 7 HD, TTV HD, TVN 24 HD

 

Transponder 4

TVN FABUŁA HD, TVN STYLE HD, TVN TURBO HD, TVN 24 BIS SD, TVN METEO ACTIVE SD

 

Itd Dzięki temu łatwiej te kanały odnaleźć i ułożyć listę. .. wszystkie canal+ razem wszystkie discovery razem wszystkie HBO razem przyjąć europejski standard jakości ze jeden Transponder to 4 kanały HD albo 8 SD. Przełączyć wszystko do AC-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, przerabiamy to np. w Polsacie Cyfrowym. Audio też najwyższych lotów.

 

27,5 Msym /s @ FEC 3/4 => 61,8 Mbit/s. Zakładając że 100% pakietów to strumienie MPEG to eliminując nadmiarowe dane Red-Solomon i nagłówek pakietu to mamy 56.7 Mbit/s. Dzielimy na 4 to mamy 14 Mbit/s. Dobre stereo to 256 kbit.s, AC-3 będzie "Nieco" więcej jeśli ma być przestrzenne, dodajmy jeszcze DD.... Czyli dwie ścieżki * 2 wersje językowe to spokojnie odjedzie blisko 2 Mbit/s. Mamy 12 Mbit/s. Do tego dodajemy dane Do niedawna TVN HD miało bitrate video na poziomie 11 Mbit/s.

Aby nie było potrzeby stosowania wielgaśnych anten to FEC dla 8PSK powinno być max 2/3. A wtedy na ten jeden kanał zamiast 14 Mbit/s będzie około 12.5 Mbit/s czyli na video około 10.5 Mbit/s.

 

To czekam na kolejne rewelacje co do możliwości upchania znacznie większej liczby kanałów HD na transponderze. Tak, wiem CP potrafi :mrgreen: wg ich opinii sprzed lat 16 kanałów SD na 1 tp to jeszcze nie kres możliwości techniki cyfrowej :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie szefostwo taka platforma. W Niemieckim Sky mamy FEC 9/10 i nikt nie narzeka . Tam są głownie 4 kanały na transponder bywa że jest 5 kanał ale nie jest t o kanał 24/7 tylko serwis. Maja 1 transponder na którym jest ponad 10 kanałow HD ale właśnie jest to tak rozplanowane że albo wyłaczane są serwisy sportowe albo obniżany jest bitrate kanału HD na którym jest coś nadawane i nie jest to HD tylko upscale.Wystarczy też spojżeć na HD+ z astry już przebili ofertą Nc+ z ilościa abo jak widać można. Średnio transponder ma koło 65Mbit ale są gorsi niż my np Włoskie RAI 2 kanały HD 1 transponder prawie 60Mbit a jakość ala Polsat a czasami wręcz gorsza.Szwajcarzy 4 kanaly 1 transponder i przeciwieństwo Włoskie. Licze że się coś zmieni w NC+ i Polsacie po przejściu na MPEG4 z kanałami SD . Są też kanały które ta zmiana transponderów może pomóc poczekamy zobaczymy.

 

Pierwsze zmiany już są już jedna kopia jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemieckim Sky mamy FEC 9/10 i nikt nie narzeka

Z modulacją QPSK tak? Tak, to spadek historyczny jak wdrażano nieco przedwcześnie HD jeszcze bez modulacji 8PSK. Z musu trzeba było użyć wysokiego FEC by w ogóle coś zmieścić na transponderze.

Sky Deutschland tam gdzie używa 8PSK już ma "normalne" FEC jak 3/4. Modulacja QPSK pozwala na wyższy poziom zakłóceń przy tym samym FEC niż 8PSK.

Dal QPSK i FEC 9/10 wymagany SNR to 6.5 dB zaś dla 8PSK wymagana zbliżona wartość SNR już jest dla FEC = 2/3.

Czyli to FEC 9/10 i QPKS to i tak pozwala na większy spadek mocy sygnału niż FEC 3/4 dla 8PSK.

 

http://www.satbroadcasts.com/news,81,Mi ... ystem.html

 

 

Pierwsze zmiany już są już jedna kopia jest.

 

Przejściowy okres - dla dosyłów - jest czas by przeprogramować stacje czołowe.

Ilość co niczym nie świadczy. Ile masz kanałów Discovery? A ile sensownej oferty- z ledwością na jeden, tak? To samo w NGC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy faktycznie ludziska płaczą i płacą? Czy też mimo wszystko odpływ jest niewielki i te wyższe ceny rekompensują im ewentualne straty odchodzących???

Utrata tylu prawo udowadnia że nie płacą, że nie rzucili się masowo na sport ograniczony głównie do piłki kopanej. Kupili jakieś prawa do kopanej i już się mają [beep]zkę że nie sprzedadzą transmisji za cenę pozwalająca na wyjście przynajmniej na zero bo zaczynają wciskać z okresem za friko (no to jak to jest z tym że tylko dla piłki ludzi kupowali NC+, n i Cyfrę+? - widać mija się to z prawdą). Te wysokie ceny to niestety cena rozdmuchanego ego po fuzji - ile to nie mamy. niestety chętnych na kupno monotematycznego sportu to za mało by udało się utrzymać te prawa. Ten sport niestety pociągnął w dół cała resztę oferty.

 

 

W Sky De ten stan rzeczy jest od początku ten transponder 9/10 i nikt nie narzeka.

1. Podałem graniczną wartość SNR. Niemcy będąc w środku wiązki nie mają szans narzekać nawet na mniejszych antenach niż 60 cm przy QPSK.

2. Zostało się tak z początków HD, wtedy wszak wykorzystywano stosunkowo niskie SR i dość wysoką FEC na Astrze. Nieprzypadkowo zapewne - raczej wynikało to parametrów modulatorów. Stare, gorsze.... "Stary Thor" też nieprzypadkowo wykorzystywał dla DVB-S dziwacznie niska SR równą 24500 i bardzo wysokie FEC = 7/8.

3. Niemcy to dość konserwatywni są - w EU jako ostatni pożegnali się z analogiem, stąd i te trzymanie się starych parametrów mimo iż wymienione nowe satelity oferują już lepszą jakość nadawania / modulacji. To Sky De tam musi chuchać i dmuchać na każdego posiadane abonenta bo ich oleje (wystarczy mu HD+ nie mówiąc o przedniej ofercie FTA co prawda w SD).

 

A taki Sky Uk w wiekszośi miał fec 2/3 na ich złomiastych boxach.

2/3 to było w SD i DVB-S. Potem starano się na tych starych Astrach wycisną coś więcej. Starano się. Ponadto ta pozycja 28.2 E oznaczą że satleita patrzy pod dość dużym katem - czyli przez atmosferę jest dłużsa niż astry 1 nad Niemcami. Dłuższa tzn silnie zależna od warunków pogodowych. Łączac wszystko plus spadek po dawnym satleicie Marco-Polo nic dziwnego że używali niskich wartości FEC.

 

Żaden przejsciowy okres.

Umiesz czytać, wiesz co sam napisałeś i na co jest odpowiedź? Widać nie - ani czytać nie umiesz a nawet jak to wynika że nie wiesz co sam napisałeś. Weź się w garść. Dziecinne hejty to są dobre ale na onecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musze czytać [beep]n które nie są twoje i za to i tak powinieneś beknąć bo posługujesz się tutaj cytatami które mają swoje prawa któe notorycznie łamiesz a nikt tego nie robi może czas na zmiane .Atmosferę to już widać w twoich postach za dużo #

 

FEC 2/3 także jest w DVB-S2 i MPEG4 doucz się i przestań pisać bzdur których jest tutaj masa z twojej strony.

 

W Nc+ czas na zmiane transponderów kanału TVP2 HD bo naziemnie jest piekny a satelitarnie to tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy około 2 lat temu N łącząc się z C+ tworzyło "fenomenalną" ofertę "z przytupem" próbowali drastycznie podnieść ceny, wszyscy czy niemal wszyscy zareagowali ostro. NIE I KONIEC! Profile "antyNC+" na FB, masowe wypowiadanie umów itp...

 

Teraz gdy NC+ realizuje podwyżkę z przed 2 lat (tym razem cichaczem bez specjalnego rozgłosu) jakoś tak niemrawo wszyscy reagują... Jak to było...? Płaczą i płacą... Nieliczni mają NC+ w d... i rezygnują...

 

To co się dzieje teraz ze strony NC+ to powtórka z przed 2-ch lat tylko po cichu...

 

Ludziska NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ, telewizja to nie jest produkt pierwszej potrzeby a płacenie aktualnych cen (podwyżka średnio rzędu 20 PLN) to jakieś wariactwo.

NIC ale to NIC nie daje podstaw do takiej podwyżki! Oferta programowa raczej gorsza jak 1-2 lata temu, deflacja w Polsce...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czytając komentarze, widać, że wielu abonentów nadal nie rozumie biznesowych działań firmy, u podstaw których leży dostarczanie usług TV i czerpanie z tego zysków. Wiadomo było, że prędzej czy później nc+ będzie musiało powstrzymać szał spadku cen po nagonce medialnej na nc+ po fuzji, gdyż klienci pomimo tego, że zyskali dostęp do programów n i Cyfry+, chcieli płacić za wszystko mniej niż przed fuzją, a to absurd, bo sama fuzja i zakup licencji sportowych i filmów to ogromne koszty i platforma nie robiła tego wyłącznie ku uciesze abonentów, ale po to, żeby otrzymać zysk z tej inwestycji. Firma, musiała więc przerwać błędne koło i sprzedaż pakietów za pół darmo, ale nie chciała tego robić przez zwyczajne podniesienie ceny, bo to by się spotkało z dużym sprzeciwem, więc Canal+ jasno dało do zrozumienia, że rozbudowuje pakiet Canal+ z 6 do 8 kanałów, żeby podnieść cenę ale dać w zamian więcej treści. Obiecano, że każdy abonent, do końca obecnej umowy otrzyma 8 kanałów w dotychczasowej cenie, co oznaczało w domyśle, że drogi abonencie, masz 2 kanały premium więcej ale zapłacisz za nie więcej przy przedłużaniu swej umowy. Skąd więc teraz ta trauma i zaskoczenie, że nagle pakiet 8 kanałów kosztuje drożej niż 6. Widzę wiele komentarzy, gdzie ktoś mówi, że dostał to samo co do tej pory i 6x C+ w dotychczasowej cenie albo taniej, no ale nie skorzystali bo nie chceli im w tej cenie dać 8xC+ i jeszcze umowy najlepiej na nie więcej niż 12 mies. To żaden interes dla firmy. A najbardziej mnie śmieszy, jak ktoś daje konsultantowi ultimatum, że albo się zastanowi nad jego propozycją i da mu to co chce w tej cenie albo on zrezygnuje z umowy. Konsultant może co najwyżej zastanowić się, czy warto do takiego dziwaka jeszcze oddzwaniać, bo oferty negocjacyjne są z góry ustalone, konsultant ma zawsze ustalone poziomy zniżek i pakiety, które może dodać za darmo. Konsultanci muszą postępować zgodnie z procedurami i proponować oferty w taki sposób, żeby nie dopuścić do spadku wartości klienta, tzn. oferta po aneksie powinna być w podobnej cenie jak przed aneksem. A zastanowić nad ofertą może się co najwyżej abonent, oferty są standaryzowane i kropka, nikt nie będzie robił oferty indywidualnie dla każdego z 2 milionów abonentów z osobna, to by było niemożliwe. Mam wrażenie że niekrórzy sami nie wiedzą czego chcą, nie potrafią stwierdzić, czy oferta ich zadowala czy nie, czy ich na nią stać czy nie. Będą zadowoleni chyba tylko wtedy, jak dostaną więcej za niższą cenę, niż dostał kolega z forum. Taka jest prawda.

Edytowane przez Mr. Orbita
W ramach dobroci - łączę z poprawnym wątkiem - to nie jest żadna informacja o ofercie.
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty widzisz więcej treści ? Rozmydlenie oferty z 6 do 7 kanałów (żenujące jest nazywanie C+1 kolejnym kanałem...) to jest więcej treści ?

Za co nagle NC+ chce więcej pieniędzy żądać? Nie mam pojęcia, ale mam kilka typów...

- za utratę 3 lig, z czego jednej czołowej?

- za utratę wyłączności w lidze polskiej?

- a może za ilość nowości filmowych, których jest coraz mniej?

Ale za to potrafią przywrócić utracone ligi piłkarskie za dodatkową opłatą. Brawo! Aaaa zapomniałem, że przecież doszedł golf, regaty i liga belgijska...

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupiter - jakie 8 kanałów C+? przecież "C+1" to kpina w dobie dekoderów z nagrywaniem / timeshiftem,zaś  Canal + Discovery to to samo co Discovery tyle że bez reklam (które na zwykłym Discovery "zabijam" timeshiftem jak idę po sok, włączyć pralkę, czy sprawdzić smsa ) więc jaka to ma być oferta "PREMIUM"?.To 2 kanały Eleven z 3 topowymi ligami, kilkoma średniakami (szkocka, belgijska) LM w ręcznej zbliżają się do podobnego poziomu.

 

Rozumiem, że nc+ chce zarabiać ale aby to robić trzeba mieć świetną ofertę - skoro mnie interesuje sport i kanały typu Discovery oraz pakiet BBC oraz informacyjne to po kiego grzyba mam płacić za wszystkie kanały "dziecinne", "muzyczne" i filmowe" żeby mieć np. Eurosport 2 czy Extreme Chanel Sport ?I ktoś wmawia mi , że dodano mi kilka świetnych kanałów, pomijając fakt że płaciło się taniej za więcej wydarzeń sportowych.

 

 

Chcą zarobić? To niech dadzą odbiorcy wybór - ja mogę zrezygnować z połowy kanałów, i płacić prawie tyle co teraz. Chodzi o to, żeby oferta lepiej dopracowana,tak aby fan filmów mógł wziąć filmy a fan sportu sport, i byłoby to sprzedawane w korzystnej cenie zarówno dla użytkownika jak i platformy  - myślę  tu o kwocie , ok. 60-65  zł dla stałego klienta interesującego się sportem za Canal + (jeden podstawowy kanał)+2 C+Sport + Nsport + 2x Eleven+reszta sportowych  + kanały "zwykłe" (Polsaty, tvny, ale kino, planete, domo) + naukowo -turystyczne (Discovery, animal planet, BBC earth, National Geographic) to sensowna oferta.

A jak ktoś próbuje mi wmontować C+1, C+ Family i C+ Film które mnie nie interesują (a są uznawane za premium), i ofertę na 2 lata (przez rok płace 8 zł więcej ,a po roku płacę 16 zł za ligi zagraniczne, które wcześniej były w ofercie "PREMIUM") gdzie nie wiadomo jakie prawa stracą za jakiś czas (Premier League, NBA ?) to sorry - mam prawo być sceptyczny. 

 

Wiem - nie każdy żyje sportem, ale wiele osób tak - jak będę chciał obejrzeć film to pójdę do kina, serial ogarnę "w sesji" cały sezon. Więc dla mnie jako fana sportu z oferty premium zrobiła się "sieczka", co więcej dawniej byłem pewien ,

że nc+ nikt nie podskoczy w prawach do lig zagranicznych i polskiej (która ostatnio jest mi obojętna) - teraz nie wiem czy za rok Premier League nie będzie np. w Polsacie. Jedyna mocna karta nc+ to Liga Mistrzów , która mogę kupić np. na Onecie. Jak ktoś chce filmy, seriale i ogólne programy to jemu "wsio ryba" czy podpisze na 2 lata czy rok - seriale będą się pojawiać, nowe filmy na C+ Film też. A ja jak podpiszę, i Premier League przejdzie np do kanału ABC123 (fikcyjny ;) ) płatnego dodatkowo 20 zł za miesiąc to co mam zrobić ? Oczywiście - zabulić. Z drugiej strony fan filmów i seriali - po co ma płacić za Ligę Mistrzów i NBA skoro go otrząsa na widok murawy ...

 

 

Za "sieczkę" to mogę płacić w kablówce - i o dziwo w takim UPC "sieczka" jest w miarę sensowna - biorąc Pakiet Canali + TV Select mam wszystkie kanały sportowe (bez Elevenów , ale jakoś to przeboleję - Grand Derbi tylko oglądałem, i czasem topowe mecze we włoskiej) . Skoro UPC daje warunki różniące się o kilkanaście-kilkadziesiąt zł , (łącznie z kanałami C+ na 12 miesięcy, więc jak stracą za dużo praw do transmisji to po roku rezygnuję), pewniejsza transmisję niezależną od pogody + kanały sportowe Polsatu to dla mnie wybór jest prosty. I niezależnie jak bardzo nc+ chce "zrobić zysk" - wygra ten , kto ma lepszą ofertę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo było, że prędzej czy później nc+ będzie musiało powstrzymać szał spadku cen po nagonce medialnej na nc+ po fuzji, gdyż klienci pomimo tego, że zyskali dostęp do programów n i Cyfry+, chcieli płacić za wszystko mniej niż przed fuzją, a to absurd, bo sama fuzja i zakup licencji sportowych i filmów to ogromne koszty i platforma nie robiła tego wyłącznie ku uciesze abonentów, ale po to, żeby otrzymać zysk z tej inwestycji.

Fuzja co do zasady to zmniejszenie kosztów i maksymalizacja zysków. Moim zdaniem zmniejszeniem kosztów była redukcja zatrudnienia a maksymalizacja zysków miało być przejęcie sieci sprzedażowej. Co do reszty mniej więcej też mi tak to wygląda. Inną kwestią jest ocena zmiany oferty programowej. Uważam, że cel fuzji został osiągnięty, a oferta programowa premium została zubożała i w mojej ocenie nie jest warta proponowanych stawek.

Do końca września miałem łamańca extra+ w cenie około 54zł miesięcznie, wypowiedzenie wysłane w terminie, jedna propozycja w okresie wypowiedzenia 69.90 zł miesięcznie nieprzyjęta, 5.10.2015r. sprzęt zwrócony do POK. Jak ceny wrócą do rozsądnego pułapu to i ja wrócę, jak nie to nie. Cena kształtuje rynek, a ten się kurczy: dwóch graczy SAT, z czego CP cenami bije na głowę NC+. Współczuję tylko kibicom piłki, bo im to może być założona droga smycz. Na przeczekanie kupiłem kartę smart HD, opłacone 2 miesiące i czekam, łez nie wylewam.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupiter

 

Problem w tym, że nc+ kłamie jak z nut na każdym kroku, a w zasadzie ich konsule, nad którymi nikt nie panuje lub co gorsza każą im wciskać za wszelką cenę umowy.

Koledzy powyżej napisali dosyć szczegółowo dlaczego powinno być taniej, a nie drożej. Z jednym natomiast można się zgodzić, powinny być jasne klarowne zasady dla wszystkich jednakowe, z małym buforem +/- dla stałych klientów. Natomiast ceny za te zasady nie powinny być oderwane od rzeczywistości, 30% 40% 50% czy więcej wzrostu cen przy totalnym braku szacunku dla klienta...to delikatnie mówiąc nie są proste zdrowe zasady.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kosiarz grasuje po innych tematach :wink: , więc tu wrzucam:

 

...ułamek nie ułamek, tu na forum można poczytać co ludzie myślą w skali całego kraju.Odpływ jest zapewne proporcjonalny. Cwaniacy się tym przejmują bardziej niż Ci się wydaje. Oni są oderwani od rzeczywistości i jedyne na co zwracają uwagę to żeby im się kasa zgadzała. Ktoś powyżej pisał, że nie może liczyć na pakiet niższy niż do tej pory miał. To zapewne świadczy, że nc+ nie ma parcia na ilość abo, zależy im tylko na średniej kwocie. Takim sposobem niestety doprowadzą do zmarginalizowania platformy, może nie jeszcze nie teraz ale jak się nic nie zmieni to raczej im sukcesu nie przewiduję. Z jednym się w zasadzie zgadzam, ceny pakiet ów powinny być stałe, np. 3 wersje i stała cena + programy dla dorosłych za stałą dopłatą. Jednak ceny tych pakietów powinny być adekwatne do rynku. W Polsce 70 zł za to co teraz wołają to zdecydowanie za dużo. 70 powinni wołać za całość co teraz mają (c+, hbo,11), i dopłata za "fikołki" powiedzmy 10 zł. Jasne proste zasady i według mnie...przyrost zadowolonych klientów. Ale nie, lepiej "[beep]cy" , niedouczeni konsule (a raczej natarczywi akwizytorzy)  mający za wszelką cenę wcisnąć to czego klient nie potrzebuje za jak największą cenę i jak najdłuższy okres. Jak ludzie się będą na to godzić bezwarunkowo to będzie jak będzie, Ja w ramach braku zgody na takie działanie wybrałem dużo tańszy pakiet niż dotychczas. Teraz czytam że nc+ próbuje tę możliwość zblokować bo za wszelką cenę musi im się kasa zgadzać, więc mniejsza ilość abo ma im pokryć straty z dotychczasowych wpływów, Więc albo się ludzie będą godzić na płacenie więcej za coraz mniej treści albo wypowiedzenia i brak zgody na takie działania nauczy dostawców usług szacunku dla klienta (i nie dotyczy się to tylko nc+)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Canal + , itp jestem od 1995 r, abonament który płaciłem to 148 zł, wysłałem, wypowiedzenie  jednocześnie postawiłem warunek kontynuacja umowy do 100 zł, bez śmieci typu konta , filmbox itp, usłyszałem że to niemożliwe , dla mnie nie ma lepszych ofert !!!, ?, powiem tak zarządzam instytucją 1500 osób, negocjuję warunki, dziecko konsultant mówi mi że nie ma dla mnie innych ofert ?, kąpie się w basenie na co dzień ,  w domu, i słyszę do konsultanta dziecka że nie ma dla mnie innych ofert, żałość , w samochodzie za kartę tel płacę więcej za miesiąc niż, za ... , podejście do klienta, bardzo starego, ?, umowa z tą firmą została zakończona ostatecznie.Chciałem dać zarobić w kraju , firma zatrudniając dzieci po przeszkoleniu , wnioski mam umowę z konkurencją  cena ta sama w funtach.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze zrobiles, to co oni wyprawiaja by miec klientow a raczej ich odstraszac nie moge zrozumiec. Jak w kazdym biznesie klient jest najwazniejszy , a informacja ze nie ma dla mnie oferty ktora by mnie zatrzymala jest nie do pomyslenia i wbrew temu na czym polega caly ten ich bisnes. Nie bede sie rozpisywal na temat arogancji konsultantow ktorzy reprezentuja ta wlasnie platforme , to tylko zle swiadczy o calej tej firmie.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Glorusek - no ja mam podobne odczucia, też mam prawie fulla - patrzę na program i powtórka goni powtórkę. Czasami naprawdę trudno na coś ciekawego trafić, ewentualnie jakiś dokument....Ostatnio najwięcej oglądam Elevena w sieci ;)

 

 

@artur68 - boję, się też tego przy moich negocjacjach, bo od 15 lat mam najwyższe pakiety, więc zobaczymy co mnie zaoferują ;) Pewnie też nie będzie dla mnie oferty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...