Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat do narzekań to piszę - oferta filmowa platformy nc+ jest ostatnio żenująca.Mam piakiet Comfort i Extra HD z paczką CANAL+ czyli około 130 stacji. Coraz częściej są wieczory że pstrykam po kanałach i nie ma zupełnie nic ,żadnego filmu ciekawego. Ciągle te same tytuły, premiery o 21 , słabe nie zachęcające opisy EPG.Nie ma tak,że natrafię na film i bez czytania on mnie wciągnie akcją tylko "a znowu ten gniot".

 

Ostatnie dobre filmy jakie oglądałem to Plan ucieczki oraz film o gangsterze zatrzymanym przez szeryfa małego miasteczka w którego wcielił się Arnie. Było to jakiś czas temu. Ostatnio co nie włącze to badziew.

 

 

O HBO też szkoda pisać.Trzy kanały za 20zł a powinien być jeden.Dobrze,że skończyła mi się promocja i mam 3 mniej do pstrykania.

 

Najgorzej jest w poniedziałki jak nie ma żadnego meczu.Większość ogląda ( dobrowolnie ! ) m jak miłość a wymagający widzowie jak ja skakają po 130 stacjach z nadzieją na ciekawy film.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
....Inna sprawa, że dzisiejsze kino nie umywa się do tego nawet sprzed 5-10 lat.

Zwłaszcza do filmów z Segalem,Van Dame,Bruce Willis,Jason Statham :wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tez, De Niro, Pacino, D. Washington, S. Jackson, M. Freeman, D. Glover czy aktorzy których często można zobaczyć w filmach Rodrigeza i Tarrantino, nie wspomnę o jeszcze starszych wyjadaczach. Można by było dużo wymieniac znakomitych aktorow i filmow z nimi, których brak w kanalach premium (czasem zdarzy się wyjątek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hbo to kompletne dno. Wypróbowałam na 2 miesiące. Ciągle jedno i to samo. Kapitan Ameryka to ciągle leci. Kiedy nie włączę. Połowa filmów z pasami góra/dół. Wszystkie te niby nowości gdzieś już oglądałem. Myślę że takie stacje to przeżytek. Teraz każdy ogląda sobie w necie i to kiedy chce i jak chce, a nie musze trafić w godz. 20. Druga sprawa kumpel ostatnio kupił przedłużył pełen full i tak musi sobie kupić konto premium na nielegalnych stronach. Ma oczywiście nc go internet, ale rejestrowal juz na tablet i telefon, ale sprzedał i kupił sobie nowe sprzęty i sam nie wie czy ich jednak nie sprzeda. Jaki jest sens tej aplikacji nc go która ciągle się psuje i nie ma praw do ekstraklasy?W efekcie złożył sobie kompa za 3 tys i kupil 27 calowy monitor. Gotowy jest zapłacić by oglądać na komputerze i nc plus nie chce tego. Ma wykupiona iple. tv na Puchar Polski i euro, a własna telewizja mu tego nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hbo to totalna kicha. Odgrzewane kotlety serwowowane co kilka tygodni następnie wywalane na Cinemaxy i tam wałkowane przez następne pół roku :evil:

To samo canal+ odgrzewane kotlety z kina, później vod, później canal+, później canal+ family , później alekino, później tvn, co niby tam lepszego od hbo? OGLADAM jedno i drugie, ale wole HBO, przynajmniej jakieś fajne seriale lecą, konkretne filmy jak nowy Robocop, a w canal+ jest sporo upchaj dziur jak lapu capu, kuchnia filmowa i będzie po rebrandingu coraz więcej takiej kichy...

Canal+ wyswietlaja czolowki reklama i nadaje tam autopromocje, poronione.

Lepsze to niż dvb-t i brak reklam , ale d*py nie urywa, wytargowalem cenę to mozna powiedziec ze mam oba za pól darmo bo bez promocji to nie opłaca sie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie ma nic do roboty i cały dzień siedzi przed telewizorem to może śledzić seriale hbo, ale większość ludzi pracuje i by trafić akurat w te godziny to nie wiem. Szczególnie jak się przegapi 1 czy 2 odcinki. Najlepiej wtedy mieć te hbo go, ale to nowe koszta. To powinno być w cenie hbo. Nie obejrzałem danego odcinka to sobie ogladam na hbo go i znowu czekam. Nie oszukujmy się internet daje mase możliwości i chyba Ci z hbo zatrzymali się w miejscu. Na hbo raz na jakiś czas jest nowość, której jak nie obejrzele to 100 razy jest powtarzana, ze w końcu nie ma rady obejrze i jeszcze zalapie sie na 30 powtórek. To juz lepiej skorzystać z jakiegos vod, ale jeszcze czego innego, bo bez żadnej promocji to kosztuje 25 zł. Myślę ze uczciwie to maks 5 zl miesiecznie. Poza hitami które sa ciągle to reszta filmów jest slabiutka. To juz częściej oglądam polsat film (choć reklamy sa wkurzające), ostatnio coś z Van Dame oglądałem. Tam chociaż sa filmy co oglądałem od 5 do 20 lat temu i juz słabo pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
Hbo to totalna kicha. Odgrzewane kotlety serwowowane co kilka tygodni następnie wywalane na Cinemaxy i tam wałkowane przez następne pół roku :evil:

 

Często bywa tak,ze premiery z Cinemax wałkowane po 100 razy , trafiają dumnie jako premiery na HBO. Przykład? Hicior " 1000 lat po Ziemi" Ile jest warte HBO, w przypadku mojej umowy? 0 zł :] Jakoś się temu stanowi rzeczy nie dziwię :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie ma nic do roboty i cały dzień siedzi przed telewizorem to może śledzić seriale hbo, ale większość ludzi pracuje i by trafić akurat w te godziny to nie wiem. Szczególnie jak się przegapi 1 czy 2 odcinki. Najlepiej wtedy mieć te hbo go, ale to nowe koszta. To powinno być w cenie hbo. Nie obejrzałem danego odcinka to sobie ogladam na hbo go i znowu czekam. Nie oszukujmy się internet daje mase możliwości i chyba Ci z hbo zatrzymali się w miejscu. Na hbo raz na jakiś czas jest nowość, której jak nie obejrzele to 100 razy jest powtarzana, ze w końcu nie ma rady obejrze i jeszcze zalapie sie na 30 powtórek. To juz lepiej skorzystać z jakiegos vod, ale jeszcze czego innego, bo bez żadnej promocji to kosztuje 25 zł. Myślę ze uczciwie to maks 5 zl miesiecznie. Poza hitami które sa ciągle to reszta filmów jest slabiutka. To juz częściej oglądam polsat film (choć reklamy sa wkurzające), ostatnio coś z Van Dame oglądałem. Tam chociaż sa filmy co oglądałem od 5 do 20 lat temu i juz słabo pamiętam.

 

Czasu nie ma teraz nikt, każdy jest zalatany, ale nie pisz glupot bo dobry serial ma premiere jednego odcinka na tydzień wiec trudno ja przegapić, szczególnie ze powtarzana jest przez caly tydzień o różnych porach, a w necie masz slaba jakosc sd, nawet hbo go jest w jakości sd. Canal+ powtarza filmy jeszcze bardziej niż hbo, bo maja więcej kanałów.... Powtórki sa wszędzie bo przeciez nie można nadawać cala dobę premier a jak się cos przegapi to zawsze powtórka jest dostępna o różnych porach :D

 

Polsat Film hd jest bardzo dobrym kanalem, bo nadają konkretne hity starych czasów,niestety ilosc reklam jest spora i Premium to nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc te wszystkie C+Family 2 Film 1 itd.itp... można zlikwidować, połączyć z HBO i innymi Filmboxami i wtedy może powstałyby ze dwa znośne kanały filmowe. :/ Obserwując program Filmbox straciłem już rachubę ile razy puszczali film "Next" z Nicholasem Cagem.Średnio leci dwa razy w tygodniu a w roku to chyba idzie w setki :censored::x NC+ zaczyna normalnie robić abonentów w balona i to takiego konkretnego. Podobnie śmieszy mnie jak to liczą ile mają kanałów w swojej ofercie a na listę załadowali wszystkie klony z DVB-T i momentalnie napompowali swoją ofertę licznymi nowymi kanałami :|:idea::?:censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Skoro już o tym mowa (pakiet FilmBox). Nadal brak pełnego pakietu. Za moje 4,90 żądam dołączenia pozostałych kanałów z tej paczki!! :evil::evil::evil: Inaczej za klilka miesięcy z niej zrezygnuję... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kilka grzechow platformy, zamieszczam ponizej. Warto to wypomniec przy negocjacjach do nowej umowy.

 

Zmiana kanalu Foxlife na Foxcomedy i Animal planet w Discovery life, bez poinformowania o tym abonenta, brak mozliwosci wypow. umowy bez kar,

 

Zmiana w paczce C+ (zabrane family2 i film2 - dodane C+ Sport2 i C+ Discovery), brak informacji dla abonentow o zmianie, brak mozliwosci wypow. umowy bez kar.

 

Przenoszenie kanalow nie gwarantowanych, do innych pakietow, co jesli nie gwarantowane kanaly (a jest ich sporo), trafia do innego nowego stworzonego pakietu (przykl. Man Pack) ? = brak mozliwosci wypowiedzenia umowy, bez kar.

 

W KONCU ! Kanaly gwarantowane, sa tak samo nic nie wazne, jak nie gwarantowane kanaly, bo zmiana kanalu na calkiem inny kanal, lub jego przeniesienie do innego pakietu, nie daje mozliwosci abonentowi, zerwania umowy bez kar umownych.

 

Jakosc video kanalow, jak im sie podoba, i z HD moga sobie robic SD (brak regulacji UKE - co do zakresu jakosci dla kanalow SD jak i HD), czy fatalnie nadawane emisje, z brakiem plynnosci obrazu (przycinanie klatek w ruchomym obrazie przykl. C+, Cinemax, Ale Kino, Adventure, Discovery itp.)

 

Jak podobne uczynki platformy macie, to dopisujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nc+ to zaczyna być parodia platformy,jestem z nimi jeszcze tylko ze wzglęgu na nogę ale moja cierpliwość się kończy. Czy to nie są jaja żeby w niedzielę w południe, kiedy wiele osób może pozwolić sobie na jakiś film puszczać na głównym kanale szwedzki film pt: O stulatku, który wyskoczył przez okno i zniknął".Pewnie nawet redaktorzy Filmwebu nie słyszeli o takim dziadostwie. :shock::o:?:twisted: Kolejny wspaniały program to Paramount Channel.Od chyba trzech miesięcy zawsze jak idę spać z ciekawości zapuszczam ten kanał i mogę być pewny że leci "Wyspa Tajemnic" z DiCaprio albo Top Gun no i ewentualnie "Częśći Intymne"-nowość, którą oglądalłem jeszcze w zerówce. :censored::crazy::locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak zostanie - prowizorka na całego! Właśnie wchodzę do domu a tam aktualizacja oprogramowania i jakież moje zdziwienie ja głupi myślałem że naprawią epg a tu nic. Mam od teraz możliwość zamawiania premier kina w vod +premiery. No SZOK. ....... :twisted: A na TVN turbo epg nie działa hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...