Skocz do zawartości

Strefa CANAL+ (ex Moje nc+) – Internetowe Centrum Abonenta


M4ciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

 

Abonentów korzystających z ADB (system dostępu warunkowego CONAX) przeniesiono do systemu informatycznego po Cyfrze+ a co za tym idzie obecnie wszyscy abonenci nc+ mają tą samą ica abonent z sprzętem ADB w tym ja dostał E-mail z informacją o zmianie nr abonenta i nr konta do wpłat

 

Jak wejść do nowego ica po raz pierwszy :?: :

 

1.: Wchodzimy na http://www.n.pl wbijamy stare dane do zalogowania

2.: Pojawia się komunikat należy się zapoznać z jego treścią naciskamy OK

3.: wypełniamy tabelą wpisując dokładnie wszystkie dane do odpowiednich tabel (w celu rejestracji w nowym ica)

4.: Klikamy Potwierdź ( i automatycznie zaloguje cię w nowym ica)

5. Teraz adres nowego ica dla wszystkich klientów nc+ to http://www.ica.cyfraplus.pl

6.: Następne logowanie wbijasz swój pesel i hasło podane przy rejestracji

 

PS.: Warunki świadczonych usług oraz umowy pozostają bez zmian zmianie ulega tylko nr abonenta (dotyczy tylko ADB i sprzętu po n) oraz nr konta do wpłat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starym ica jest takie info : "Z uwagi na zmiany systemowe związane z obsługą Abonentów, uległy modyfikacji dane identyfikujące Państwa umowę oraz dane związane z jej obsługą w systemach informatycznych nc+. Jako, że dotychczasowe hasła przestały obowiązywać prosimy o ponowne zalogowanie się w serwisie ICA za pomocą nowego numeru Abonenta.

 

Pragniemy podkreślić, że zmiany mają charakter czysto techniczny, a warunki obecnej umowy pozostają takie same. Modyfikacja ta nie wpływa na zakres usług, z których Państwo korzystają ani też na wysokość opłat.

 

Nowy numer Abonenta to...."

 

Pewnie jakimiś paczkami migrują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych zmianach, u mnie ica.n.pl działała tylko w pierwszy dzień, zaraz po zmianie numeru i ponownym założeniu konta. Teraz nie działa od kilku dni. Nie pomagają wysyłane e-maile w tej sprawie :] ica.cyfraplus.pl działa mi, ale nie pokazuje tam płatności - cały czas 0 zł i brak rachunków, mimo tego, że na TV przyszedł i opłaciłem kilka dni temu. Wolałem konto na ica.n.pl :/:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałam pochwalić NC+, że w końcu powrócili do bardzo dobrego rozwiązania rodem Cyfry +, właśnie tego domawiania pakietów i kanałów przez ICA. Wszystko działa bez zarzutu. Ja sama domówiłam sobie pakiet Cinemax. Może drożej niż przy przedłużeniu, ale trudno się mówi. 9,90 to nie jest wielki pieniądz, a dobre uzupełnienie do 6x C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry ruch, wreszcie ICA ma jakąś funkcjonalność, brakuj jeszcze jednej funkcji, która była w Cyfrze+.

Kiedyś w Cyfrze można było wypróbować dowolny pakiet za darmo przez jeden weekend - czekam na coś takiego w ncplus.

Szkoda, że na razie te promocje są na czas określony, może by tak coś na jeden miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, tak. W tzw. bezpłatnych miesiącach na e-rachunku będziesz miał wyszczególnione składniki opłaty abonamentowej, które będą zrabatowane do 0 zł.

Tak przy okazji dzisiaj w ICA pojawiły mi się nowe oferty promocyjne na kanały: History HD, Sundance HD, Hustler HD oraz Adventure HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...