Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Olkowicz mi zaczal przeszkadzac, owija w bawe;lne, gada do drugiego komentatora jakby byl ten obok niego byl szurniety, zadaje dziwne pytania. Dryla to jest taki zuzlowy Twarowski, jeden z najlepszych komentatorów zuzla w calejj historii telewizji. Potrafi sie posmiac, komentuje z emocjami, na luzie

Masz dużo racji (choć u Dryły przeszkadzać mi zaczyna słowo "piekielnie" -> za często) ale zacząłem przygodę z żużlem tak na poważnie właśnie z Olkowiczem I od razu mi przypasował (bo wcześniej to tylko skróty GP na TVP info). Zawsze jakieś ciekawostki powie co do toru, zawodników chodzi mi głównie o GP. A Dryła to rewelacja jeżeli chodzi o komentarz, ma tą świeżość, czuje ten sport, przekazuje te emocję. Dla mnie ci dwaj panowie to najwyższa półka

ale naskrobal przed szefostwem nc+. A wiecie co tam jest % :D
No cóż, wariat, za to go kochamy

No dobra ale co mu mogło odbić żeby nagle po % narozrabiać jak gimnazjalista. Chyba że walczył o słuszną rzecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest :D

 

A w ogóle studio skrótów takie sobie, za dużo ludzi było. Mogli zrobić zwykłą 4 bez sternika, jeden na dwa mecze, a tak to jakoś dziwnie wykombinowali. A Waliszko to tragedia, w żużlu jest spoko, ale w nożnej to jak M.Majewski. Nic nie wnosi do rozmowy. Toć Ryczela mogli wziąć.

 

Dzisiaj dowiedziałem się, że jest możliwa Multiliga w 3.kolejce, a Może i w 2. Rozwazano te protesty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie! Multiliga była najlepsza. Nie każdy ma czas oglądać studio skrótów np. trzeba wstać do pracy. Ponadto jak wybierze się nudny mecz to właśnie czegoś takiego brakuje. Dla mnie multiliga była najlepsza i oby powróciła :)

 

Nie chcę nic zapewniać, ale są takie plany.

W ogóle nadal nie pojmuje dlaczego zrezygnowano, bo dobra oglądalność była, kanal jest wolny, sa dziennikarze....ja rozumiem, gdyby oglądało ją 5 osób, ale ona ma podobne statystyki jak pojedyncze mecz i więcej nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że Twarowski naraził się szefostwu :) pokłócił się z nowym szefem redakcji sportowej.

 

Teraz każdy w Canal+ trzęsie portkami poza Smokiem, Pełką i Marciniakiem. Boi się o jakiekolwiek zawieszenie :)

 

Twaro wygląda na takiego cwaniaka, więc się doigrał. Twaro może już nie wrócić, bo to człowiek, który nie pozwoli w kasze dmuchać, wygląda na takiego cwaniaka.

Coś czuje, że Twaro i szef nie pogodzą się, nie z Twarem co jak co. Twaro niby dostał czas na przemyślenia, lecz on nie pobiegnie do szefa i nie będzie mu lizał du... :)

 

Czyli pozostaje Polsat lub TVP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej jak pisaliśmy o przetargach i o tym jak ligę C+ może jakąś stracić.

Pisałem, że Twaro się pokłócił z szefem redakcji sportowej :)

 

ciekawy jestem czy duma Twara pozwoli wrócić w szeregi Canal+, moim zdaniem chyba przyjdzie mu czas skomentować mecze na Eurosporcie, lub Polsacie Mundial :) No chyba, że ukłoni się i poda pierwszy rękę - ale to nie w stylu Twara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twaro wygląda na takiego cwaniaka, więc się doigrał. Twaro może już nie wrócić, bo to człowiek, który nie pozwoli w kasze dmuchać, wygląda na takiego cwaniaka.

Jak można być takie głupoty wypisywać, to się w głowie nie mieści! Rozumiesz w ogóle pojęcie "cwaniaka"? Bo wydaje mi się, że czas się poduczyć. Jak znając człowieka tylko z TV można powiedzieć, że jest cwaniakiem? Miałem okazję poznać Pana Andrzeja i gwarantuję, że jest to człowiek z ogromną wiedzą i przyjaźnie nastawiony do życia jak i do ludzi.

Nie wiem, co się stało na tym spotkaniu w redakcji, ale mam nadzieję na szybki powrót do TV.

Twarowski został zawieszony? Nie przepadam za jego komentarzem, ma głos jak dziewczynka, taki piszczący, plus jego główna wada to przesadzanie.

Jak pamiętam to często chorował i miał kłopoty z głosem, więc akurat pretensje co do jego głosu są mocno przesadzone :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie! Multiliga była najlepsza. Nie każdy ma czas oglądać studio skrótów np. trzeba wstać do pracy. Ponadto jak wybierze się nudny mecz to właśnie czegoś takiego brakuje. Dla mnie multiliga była najlepsza i oby powróciła :)

 

Nie chcę nic zapewniać, ale są takie plany.

W ogóle nadal nie pojmuje dlaczego zrezygnowano, bo dobra oglądalność była, kanal jest wolny, sa dziennikarze....ja rozumiem, gdyby oglądało ją 5 osób, ale ona ma podobne statystyki jak pojedyncze mecz i więcej nawet

 

 

Ważne, że jest na to cień szansy :)

 

Co do Pana Twarowskiego - dla mnie legenda C+, pamiętam jeszcze jak prowadził Ligę+ w latach 90. Dla mnie legenda C+, mam nadzieję, że wróci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że Twarowski naraził się szefostwu :) pokłócił się z nowym szefem redakcji sportowej.

 

Teraz każdy w Canal+ trzęsie portkami poza Smokiem, Pełką i Marciniakiem. Boi się o jakiekolwiek zawieszenie :)

 

Twaro wygląda na takiego cwaniaka, więc się doigrał. Twaro może już nie wrócić, bo to człowiek, który nie pozwoli w kasze dmuchać, wygląda na takiego cwaniaka.

Coś czuje, że Twaro i szef nie pogodzą się, nie z Twarem co jak co. Twaro niby dostał czas na przemyślenia, lecz on nie pobiegnie do szefa i nie będzie mu lizał du... :)

 

Czyli pozostaje Polsat lub TVP :)

 

Piszesz tak jakbyś był w centrum tych wydarzeń. Pracujesz w redakcji, że tak wszystko wiesz? :roll: A co niby Twarowski miałby robić u solorzy? Jak tam piłki nożnej praktycznie nie ma. Poza kilkoma tygodniami w ciągu roku. Twarowski jest twarzą Canal+ od 20 lat. Jego wyrzucenie byłoby strzałem w kolano. Moim zdaniem dostał kilka tygodni na uspokojenie sytuacji i po tym czasie wróci do redakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...