Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz weekendu akurat z tej niedobrej nudnej Serie A....

 

Do tego jeszcze 7-0 w wykonaniu Interu ale oczywiście brak transmisji a w niedzielę o 15 zawsze powinni coś pokazywać.

 

I to by było na tyle z fajnych meczy Serie A. Chyba że ten sezon będzie przełomowy

 

 

No tak , bo przecież jeszcze tylko całe 360 spotkań. Już nic ciekawego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to by było na tyle z fajnych meczy Serie A.

Wróżbita Maciej? Nostradamus? Wiesz coś czego my nie wiemy? Przewidujesz przyszłość?

 

Będzie wojna?

 

Chyba że ten sezon będzie przełomowy

Pod jakim niby względem przełomowy?

 

Oczywiście, bo mecze Arsenalu z MC czy Realu Madryt z Atletico to nic nieznaczące potyczki, do tego nudne strasznie... Ja rozumiem, że byłby hitowy mecz Juve- Roma, ale o ile się nie mylę, to nie w ten weekend :).

Nie zrozumiałeś kontekstu wypowiedzi Sorka21, więc skończ histeryzować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki był kontekst- napisał wyraźnie mecz weekendu, gdyby napisał niedzieli być może bym nie protestował.

Przyznaję, że gol Meneza- klasa światowa, prawie jak Ibra :).

Chyba się skuszę na mecz Milan- Juve w sobotę, chociaż obawiam się, że z takim przeciwnikiem Milanowi nie pójdzie tak łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki był kontekst- napisał wyraźnie mecz weekendu, gdyby napisał niedzieli być może bym nie protestował.

Sorek21 pisząc 'mecz weekendu' miał na myśli to, że w meczu Parma - Milan było wszystko. Emocje, gol za gol = mnóstwo goli, czerwone kartki, słupki, poprzeczki, błędy, zjawiskowe bramki itp. Reasumując Calcio Show jak mawia mój "faworyt" z Orange sport. Najlepszy mecz weekendu bez podziału na najlepsze ligi europejskie.

 

Natomiast Ty piszesz, że meczem weekendu były konfrontacje Realu z Atletico i Arsenalu z MC. Owszem były, ale na papierze przed pierwszym gwizdkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...dyskusja znowuż poprowadzi do niczego. Każdy z Was/nas jest fanem innej ekipy/ligi i wątpię abyście takimi klotniami przekonali się do swych racji :P Chociaż trzeba przyznać, że mecz Parma-Milan był świetny. Obejrzałem sobie skróty w Sport+, dovry mecz (i fajny komentarz Glenia w programie, chyba najlepszy ze wszystkich w SerieA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz weekendu akurat z tej niedobrej nudnej Serie A....

Oczywiście, bo mecze Arsenalu z MC czy Realu Madryt z Atletico to nic nieznaczące potyczki, do tego nudne strasznie... Ja rozumiem, że byłby hitowy mecz Juve- Roma, ale o ile się nie mylę, to nie w ten weekend :).

 

osoby które narzekaja na brak lub zbyt mała ilość transmisji lub maja nc+ tylko dla ligi włoskiej to

 

tylko takie coś zostaje

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/televizi ... -sat/cicam

 

nie wiem czy maja usługę pre paid.

 

Arena SPort HD pokazuje dużo meczy ale nie zawsze wszystko jest spadek notowań np AC MIlan spowodowało że nawet i mecze tego klubu nie są transmitowane.

 

Ja swego czasu jak kanał CHannel 5 HD miał lige włoską regularnie to oglądałem sobie mecze właśnie na tym kanale. To samo było ale bardzo krótko z wybranymi meczami NBA raz na tydzień w HD ale były to przeciętne mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ marnuje prawa do LE. Hitowy mecz Everton - Wolfsburg a oni go nie pokazują. Wolą jakiś Metalist - Trabzon pokazać....

Dla mnie mogliby nic nie pokazywac, i tak prawie wszyscy obejrzą Legię. Zresztą po dwóch dniach z Ligą Mistrzów naprawdę macie siły i chęci na oglądanie Ligi Europejskiej? Nie licząc meczów Legii, bo ja kompletnie wymiękam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ marnuje prawa do LE. Hitowy mecz Everton - Wolfsburg a oni go nie pokazują. Wolą jakiś Metalist - Trabzon pokazać....

Dla mnie mogliby nic nie pokazywac, i tak prawie wszyscy obejrzą Legię. Zresztą po dwóch dniach z Ligą Mistrzów naprawdę macie siły i chęci na oglądanie Ligi Europejskiej? Nie licząc meczów Legii, bo ja kompletnie wymiękam.

 

Szczerze ? mam gdzieś Legie i ligę polska, nie oglądam ligi polskiej, nie oglądam Legii i nie mam zamiaru patrzeć na kopaninę z Lokeren. A mecz Evertonu z Wolfsburgiem zapowiada się znakomicie, hit tej klejki w LE. W ogóle grupa w której się znajdują jest grupą rodem z LM,a tutaj żadnego meczu z tej grupy nie pokazują ?

 

Jestem fanem dobrej piłki i to, że dwa dni leci LM to co ? znaczy, ze w czwartek już mam nie ogladać LE bo się nasyciłem dwa dni wcześniej ? Ja mam siły i chęci oglądać mecze codziennie. Skoro wymiękasz, to po co komentujesz ? Oglądaj sobie Legie, ale ja wolę popatrzeć na mecz z tempem, wymianą dokładnych podań. Dryblingów Mirallasa, czy rajdów Coleman'a, albo Baines'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jest moje zdanie, jeśli Ci się nie podoba, nie musisz czytać moich postów. Będziesz miał swoje dryblingi Mirallasa jak Everton wyjdzie rezerwami, a popisy drużyn francuskich i ich zaangażowanie w LE może spowodować, że wcale to taka grupa śmierci nie będzie. Na dodatek gra o tej samej porze co grupa Legii i te mecze obejrzy garstka widzów... pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz Canal+ olewa LE. Dla mnie to jest skandal, że tak marnują prawa. Choćby oglądalność meczu Evertonu była na poziomie 100-200 osób to i tak te osoby płacą abonament! Canal+ to kanał premium i utrzymuje się w zdecydowanej większości z abonamentu tych właśnie ludzi. Powinien emitować sport tak jak na kanał premium przystało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia sens pokazywania akurat meczu Celticu Glasgow. Nie wiem, czy robią to na złość, czy to jakaś inna sprawa. Dobrze wiedzą jaka jest sytuacja, a oni pewnie teraz na siłę ten Celtic będą pokazywać i pewnie komentator wspomni o tym, że Celtic to odpadł z 4 rundy el.LM mimo, że tam nie powinien być. I tak pewnie do końca fazy grupowej. Można było pokazać mecz drużyn, w których grają Polacy, czyli Club Brugge - Torino. Głupota tego kto to układał przekroczyła wszelkie granice.

Nie jestem fanem Legii, czy innej drużyny Ekstraklasy, ale kibicuję każdemu klubowi z Polski na arenie międzynarodowej i pewnie nie tylko ja nie będę miło wspominał tej drużyny mimo, iż kiedyś Polacy w niej pokazywali się w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...