Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie MP & Silva kupuje od Ekstraklasy prawa, które następnie TYLKO sprzedaje stacjom TV.

Wejście do Polski Fox Sport czy Al Jazeera Sports tylko dla Ekstraklasy raczej nie ma co liczyć, chociaż wszystko możliwe.

Nie ma też co liczyć na kanał tylko z Ekstraklasą, bo MP & Silva nie tworzy kanałów, tylko sprzedaje prawa już istniejącym nadawcom.

Ja stawiam, że raczej Ekstraklasę podzielą na kilka pakietów. Cześć meczów może pozostać w Canal+ a część może trafić do Polsatu Sport i Eurosportu.

 

Jak Borek zaznaczył, MP & Silva w pierwszych latach może być nastawiona na dokładnie do interesu, bo ich na to stać. Bo dla nich to raczej inwestycja w przyszłość i wejście do polskiego sportu. Dodatkowo beda pewnie sprzedawać prawa nie tylko w Polsce, ale także pewnie na inne rynki.

 

Jedno jest pewne, czeka nas niepewność. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie MP & Silva kupuje od Ekstraklasy prawa, które następnie TYLKO sprzedaje stacjom TV.

Nie ma też co liczyć na kanał tylko z Ekstraklasą, bo MP & Silva nie tworzy kanałów, tylko sprzedaje prawa już istniejącym nadawcom.

 

OK. Tylko co zrobi MP & Silva z takimi prawami jak sobie kupi za 600mln?

Podzieli na kilka pakietów? Już to przerabiano rok temu. Polsat nie był zadowolony z tej sytuacji dlatego nie przedłużyli sublicencji. Eurosport nie wypełni ramówki pełnym pakietem.

Jeśli chodzi o całość?

NC+ nie da więcej niż 350 być może max 400 mln. Pozostałą kwotę nie odzyska MP & Silva!

Jedyna alternatywa to Polsat Cyfrowy. Byliby z pewnością zainteresowani całym pakietem ale nie za 300mln.

 

Wejście do Polski Fox Sport czy Al Jazeera Sports tylko dla Ekstraklasy raczej nie ma co liczyć, chociaż wszystko możliwe.

 

Jedyny sens tego zamieszania, to chyba jednak utworzenie jakiegoś nowego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"http://sport.fakt.pl/legia-warszawa-dostala-juz-1-5-miliona-zlotych-za-prawa-telewizyjne,artykuly,434967,1.html"

 

jedno wpisanie frazy w wujka gugiela... naprawdę samemu ciężko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogrzebałem o prawach sportowych w NC+ i wygląda na to, że wraz z obecnym sezonem kończą się prawa do:

Ligi Eurpoejskiej

francuskiej,

włoskiej

hiszpańskiej

i polskiej!

trochę tego dużo- zobaczymy czy przedłużą wszystkie, choć martwią pogłoski że jakaś mocna grupa finansowa ma wykupić ligę polską...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogrzebałem o prawach sportowych w NC+ i wygląda na to, że wraz z obecnym sezonem kończą się prawa do:

Ligi Eurpoejskiej

francuskiej,

włoskiej

hiszpańskiej

i polskiej!

trochę tego dużo- zobaczymy czy przedłużą wszystkie, choć martwią pogłoski że jakaś mocna grupa finansowa ma wykupić ligę polską...

 

MP&SILVA TO JESt POSREDNIK PRAW SPORTOWYCH!

 

Przepraszam, ale juz nie moge. To nie jest kanal sportowy, oni tylko sprzedaja prawa.

Na logike - gdyby jakis nowy kanal sportowy mial wejsc, to jzu by to zrobil przed poprzednim sezonem, kiedy mógl wykupic Ekstraklase na wylacznosc.

 

Naprawde, nie spekujujmy. To nie ma sensu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MP&SILVA TO JESt POSREDNIK PRAW SPORTOWYCH!

 

Przepraszam, ale juz nie moge. To nie jest kanal sportowy, oni tylko sprzedaja prawa.

Na logike - gdyby jakis nowy kanal sportowy mial wejsc, to jzu by to zrobil przed poprzednim sezonem, kiedy mógl wykupic Ekstraklase na wylacznosc.

 

Naprawde, nie spekujujmy. To nie ma sensu :P

 

ja o żadnej tv nie pisałem, a mało mnie interesuje czy to pośrednik czy ciocia z gazowni ma kupić prawa- skoro najważniejszy jest efekt- czyli CZY będzie ekstraklasa i reszta lig w NC+ a jeśli będzie to jakim kosztem ?

bo ja ani grosza nie dołożę do żadnch dodatkowych kanałów, ppv czy innych dziwnych nowych tworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, nie broń się. Po prostu szukasz dziury w całem, po prostu chcieli zzarobić w taki sposób. Ważne, że mając w kablowce czy nc+ Canal+Sport tak czy siak mogłeś to obejrzeć bez przeszkód ;)

Ja rozumiem gdyby El Clasico było płatne dodatkowo 10zl dla WSZYSTKICH, ale nie było więc bez paniki. Jak będzie PPV to będziemy ganić

Prowokujesz, a później narzekasz, że wszyscy "glaszcza" nc+ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...