Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I kupią w pakiecie z czymś innym, znając życie. Jak pójdzie to do MPSILVA to ttlko nc+ będzie na to stać, nikogo więcej. Jedyny plus, że inne stacje tego nie zmarnuja

 

kogos zabolalo ze posrednik nie zarobi? szkoda tylko, ze ten posrednik to monopolista na rynku, i jedyne co ma za zadanie, to podbic cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech meczów Ligue1 to raczej zrezygnowano, teraz mamy TYLKO dwa :/

Ostatnio zauważyłem, że te dwa to każde spotkanie Monaco i PSG, a także czasem jakiś dawny hit jako trzeci typu Marsylia - Lyon.

Lidze Francuskiej szkodzi mała ilość Polaków występujących w niej. Kiedyś Krychowiak, Obraniak sprawiali, że puszczali częściej trzeci mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było mówione, że meczów będzie więcej. Ktoś na forum to napisał i tyle.

 

Ja bym się śmiał jakby naszej ligi od przyszłego sezonu nie było w polskiej TV. nc+ też nie jest głupie i nie zapłaci nie wiadomo ile za prawa do Ekstraklasy.

Biszof mówił, że uzyskają cene większą nawet o 25% niż obecna i kontrakt może być dłuższy niż 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o większej ilości meczów, ale jeszcze w maju, kiedy w planach był start nowych kanałów sportowych. Teraz przekładają na 2015, ale tak naprawdę nie wiadomo czy faktycznie wystartują.

 

Ostatnio, jak na złość, podałem rozpiske z Wieszczyckim w Ligue1. Nie skomentował jednak. Teraz podałem Białasa, komentuje Wieszczu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o większej ilości meczów, ale jeszcze w maju, kiedy w planach był start nowych kanałów sportowych. Teraz przekładają na 2015, ale tak naprawdę nie wiadomo czy faktycznie wystartują.

 

 

ale większa liczba kanałow nie jest potrzebna, bo jest wiele sytuacji kiedy w ramówce lecą powtórki albo nic konkretnego a mecze trwają w najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj Murawski pracowity dzień. Najpierw Ekstraklasa i mecz w Łęcznej, a teraz komentuje Espanyol - Sevilla. Nie przypominam sobie takiej sytuacji w poprzednich latach ;)

 

Mało tego, do Łęcznej zawiózł autem całą ekipę dziennikarską, tak przynajmniej wygląda to na zdjęciu, jakie Żelek zamieścił na twitterze. A jutro Poznań, trzeba mieć zdrowie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, akurat prowadzenie autem to nic specjalnego :D

 

@bober1, może i faktycznie nie jest, bo w mojej opinii Canal+Family to świetne rozwiązanie. Przydałoby się jednak emitować powtórki PL, LaLiga także w nSport, bo Canal+Sport na to nie wystarcza. Do spełnionej stacji sportowej, nc+sport (jako wszystko) brakuje tylko takiego kanału informacyjnego. Jak kiedyś nSport, gdzie co godzinę były świetne 20 minutowe informacje, rozmowy z gośćmi w trakcie, raporty z lokalnych imprez sportowych. W pewnym okresie to był kanal idący w stronę Sky Sports News, czyli czegoś czego w Polsce brakuje. Ja z chęcią bym włączył w taką środę o 13 jakiś kanal, w którym dokładnie o 13:32:55 mógłbym dowiedzieć się o tym, co aktualnie dzieje się w Polsce, jeśli chodzi o sport i do tego jeszcze by o tym dwie osoby rozmawiały (prowadzący+ekspert, no i reporter). I jeszcze na pasku bym miał wszystkie najważniejsze newsy sportowe dnia. Był taki okres, kiedy w na urlopie w wakacje miałem cały czas nSport włączony. O 12 obejrzałem newsy, od Angielskiej Premier League do MP w szermierce i w tym samym serwisie porozmaeiano jeszcze o ekstraklasie z Januszem Basalajem, skończyło się o 12:20, chwilka przerwy i o 13 kolejmy serwis, kolejny gość, tym razem siatkówka i Mirosław Przedpelski. I tak do popoludnia, o sporcie mogłem słuchać cały dzień, a jeszcze porobilem dużo rzeczy w domu. Marzy mi się powrót, do chociaż takiego kanału. Nie mówię o Sky Sports News, bo to jest dopiero kanal....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, akurat prowadzenie autem to nic specjalnego :D

 

@bober1, może i faktycznie nie jest, bo w mojej opinii Canal+Family to świetne rozwiązanie. Przydałoby się jednak emitować powtórki PL, LaLiga także w nSport, bo Canal+Sport na to nie wystarcza. Do spełnionej stacji sportowej, nc+sport (jako wszystko) brakuje tylko takiego kanału informacyjnego. Jak kiedyś nSport, gdzie co godzinę były świetne 20 minutowe informacje, rozmowy z gośćmi w trakcie, raporty z lokalnych imprez sportowych. W pewnym okresie to był kanal idący w stronę Sky Sports News, czyli czegoś czego w Polsce brakuje. Ja z chęcią bym włączył w taką środę o 13 jakiś kanal, w którym dokładnie o 13:32:55 mógłbym dowiedzieć się o tym, co aktualnie dzieje się w Polsce, jeśli chodzi o sport i do tego jeszcze by o tym dwie osoby rozmawiały (prowadzący+ekspert, no i reporter). I jeszcze na pasku bym miał wszystkie najważniejsze newsy sportowe dnia. Był taki okres, kiedy w na urlopie w wakacje miałem cały czas nSport włączony. O 12 obejrzałem newsy, od Angielskiej Premier League do MP w szermierce i w tym samym serwisie porozmaeiano jeszcze o ekstraklasie z Januszem Basalajem, skończyło się o 12:20, chwilka przerwy i o 13 kolejmy serwis, kolejny gość, tym razem siatkówka i Mirosław Przedpelski. I tak do popoludnia, o sporcie mogłem słuchać cały dzień, a jeszcze porobilem dużo rzeczy w domu. Marzy mi się powrót, do chociaż takiego kanału. Nie mówię o Sky Sports News, bo to jest dopiero kanal....

Skoro w nc+ coraz częściej widać, że swoje ręce macza bardziej Francja w pewne sprawy, to może kiedyś doczekamy się polskiego INFOSPORT+.

:)

 

Również się zgadzam, że brakuje w Polsce prawdziwego sportowego kanału informacyjnego BEZ ŻADNYCH transmisji sportowych. To czym jest teraz Polsat Sport News, to jakaś KPINA!

 

To znaczy na takim kanale transmisje mogłyby być, ale w przypadku LM, LE czy innych ważnych wydarzeń. Jednak zazwyczaj tylko informacje, reportaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej oglądalność nie jest zadowalająca dla CANAL+ i stąd mniej transmisji z Ligue 1.

;)

No oglądalność L1 nigdy nie była wysoka, ale jeśli mają w umowie 3 mecze z kolejki i wolne anteny to o co chodzi? Ludzi też mają, bo nie płacą za skomentowane wydarzenie jak w Eurosporcie tylko miesięczną pensję. Tego nie rozumiem i jest to zwykłe marnowanie praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...