Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taka refleksja po ostatnich meczach - czasem spotykam się z narzekaniami, że z Żelka Żyżyńskiego to bardziej reporter niż komentator, że przynudza, a nawet że gada głupoty... nie oglądałem komentowanych przez niego spotkań w el. LM w całości, ale ze skrótów i jego relacji w studio stwierdzam, że facet jest dla mnie naprawdę w porządku także jako komentator właśnie. Opowiada o spotkaniach Malmoe-Salzburg czy Apoel-Aalborg z taką pasją, jakby to były co najmniej półfinały Ligi Mistrzów, jest mega przygotowany jak na tak niemainstreamowe drużyny, fajnie oddaje emocje. Ode mnie wielki szacun dla ŻŻ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają się Mistrzostwa Świata w Koszykówce które mnie interesują o wiele bardziej niż głupia siatkówka wie ktoś może na jakich kanałach w NC + będą Mistrzostwa w Baskecie ?

Niestety obawiam się, że nigdzie. Na stronie enbiej.pl jest taki odnośnik http://www.livebasketball.tv/. Może coś się jeszcze zmieni, ale przecież podobno wszyscy Polacy żyją siatkówką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają się Mistrzostwa Świata w Koszykówce które mnie interesują o wiele bardziej niż głupia siatkówka wie ktoś może na jakich kanałach w NC + będą Mistrzostwa w Baskecie ?

Niestety żadna polska stacja nie transmituje mistrzostw świata :( . Za pośrednictwem dekodera NC+ będzie można oglądać mistrzostwa na niemieckim kanale Sport 1 (dawny DSF) który jednak nadaje z Astry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...