Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, z LM się nie myli, ale wątpię, żeby Legia ograła Celtic. Co do LE to czysta bzdura. W tamtym roku Śląsk ograł z Sevillą i mecz był na Polsacie Sport. Centralizacja praw w LE jest dopiero od LE. Dziwne, że gość wprowadza w błąd wiele osób, a potem będzie płacz i wylewanie żali na forach i w komentarzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem na jakiej to ma byc zasadzie? Przeciez internet w 3G nie daje mozliwosci ogladania transmisji internetowych? Mam numer w sieci Virgin Mobile i internet jest szybszy niz gdy mialem numer w T-Mobile (w Virgin limit 100 MB po doladowaniu bodajze a w T-Mobile mialem bez ograniczen). Nie ogladam takich rzeczy, bo nie moge (moja telefon ma najnowsza wersje Androida jaka jest mozliwa, ale to nie jest Samsung Galaxy S4 tylko Samsung Galaxy Young, wiec wymaganego Androida (wersja 4 czy cos takiego) nie wgram, bo zwyczajnie on nie pasuje do mojego telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykują się pasjonujące chwile w nc+ dla miłośników pięściarstwa. W nocy z soboty na niedzielę na ringu stanie potęga wagi średniej i mistrz organizacji WBA i IBO - Giennadij Gołowkin (29-0, 26 KO). Tym razem w obronie swoich pasów Kazach zmierzy się z Australijczykiem Danielem Gealem (30-2, 16 KO). Wcześniej, w pasjonująco zapowiadającym się pojedynku wagi ciężkiej, rękawice skrzyżują Bryant Jennings (18-0, 10 KO) i Mike Perez (20-0-1, 12 KO). Początek transmisji gali bokserskiej ze słynnej, nowojorskiej Medison Square Garden o godz. 2:30 w CANAL+ Sport.

Galę komentować będą Bartosz Gleń i Grzegorz Proksa :)

 

Swoją drogą, szkoda, że bez studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na android po uruchomieniu aplikacji jak się kliknie w lewym górnym rogu, rozwija się menu i pierwsze od góry jest "Wybierz ligę". Aktualnie jest tam tylko nasza ekstraklasa, ale może jak ruszą inne ligi to będzie możliwość wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tylko dla nc+...

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż usługa CANAL+ Sport

Online dostępna jest dla Abonentów platformy nc+.

Dodatkowo wyjaśniam, iż kontrakt ... aktualnie obowiązuje na

zasadach CYFRY+, w związku z tym nie ma możliwości korzystania z ww.

serwisu.

Zachęcam serdecznie do zapoznania się z wachlarzem atrakcyjnych

propozycji platformy nc+.

:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś zmiana komentatorów? W rozpisce napisano, że Marciniak i Jagoda mają komentować mecz Cracovia- Legia, a tu są na Pogoń- Śląsk. Czyli Rosłoń i Mielcarski będą komentować mecz Cracovia- Legia?

 

Błąd administracji strony canalplus.pl. Od początku na mecz Pogoń - Śląsk byli zapisani Marciniak i Jagoda, a Rosłoń i Mielcarski zrobią mecz w Krakowie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zkoda że tylko dla nc+...

Ale.. Ja jak byłem w Cyfrze temu była dostępna usługa canal online. trzeba było mieć konto i tam w Internecie mogłeś obejrzeć te ligi które leciały na kanałach canal . Czyli skoro jesteś jeszcze w starej cyfrze to chyba dalej ta usługa jest dostępna.. Inna sprwa że ludzie w NC+ na sprzęcie swoim bądź po cyfrze nie mają dostepu do aplikacji NC Go + . A jak to wygląda do transmisji w canalsport..?? Inna sprawa jak na razie dla nkowiczów sprzęt ADB ( bo te jest sprawdzone ) canalsport online to namiastka tego co było jeszcze rok temu w cyfrze... Uważam ,że wszystkie transmisje które lecą na NC+ powinna być dostępne online..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość jest, tylko kwestia pakietów danych pozostaje. W zasadzie w grę wchodzi tylko opcja no limit na Internet bo inaczej zbankrutuje się. No albo przez WIFI oglądać jak jest się w zasięgu.

Tak, ale opcje "no limit" na internet sa tylko u operatorow typu T-Mobile, wiec trzeba brac abonament. Jezeli ktos korzysta z doladowan na karte (tak jak Ja np. - T-Mobile mnie oszukiwalo strasznie, internet pomimo, ze "no limit" to chodzil tragicznie, filmy z YT sie ladowaly wiecznosc, wiec nie wiem jak ktos ma zamiar np. na takim necie ogladac transmisje - oczywiscie bylo wlaczone 3G w ustawieniach).

Do tego ta aplikacja pewnie wymaga jakiegos wyzszego Androida, Ja mam 2.3.6 wiec nawet tego nie ruszam, bo apka od TVP Sport na MS wymagala Androida 4 cos tam cos tam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa::

17:40 | Canal+Family, nSport | Jagiellonia - Cracovia (Krzysztof Marciniak - Wojciech Jagoda, reporterzy: Paulina Bojarska, Filip Surma, skrót do „Ligi+”: Filip Surma)

20:00, 22:30 | Canal+Sport | Super Piątek (Cezary Olbrycht, goście: Marcin Baszczyński, Andrzej Zamilski)

20:25 | Canal+Sport | Piast - Lechia (Robert Skrzyński - Remigiusz Jezierski, reporterzy: Filip Adamus, Adam Westfal, skrót do „Ligi+”: Adam Westfal)

Sobota, 02.08:

17:40 | Canal+Sport | Korona - Pogoń (Bartosz Gleń - Kazimierz Węgrzyn, reporterzy: Cezary Olbrycht, Grzegorz Milko, skrót do „Ligi+”: Cezary Olbrycht)

20:10 | Canal+Sport | Legia - Górnik Zabrze (Tomasz Smokowski - Tomasz Wieszczycki, reporterzy: Bartek Ignacik, Michał Wodziński, skrót do „Ligi+”: Michał Wodziński)

22:30 | Canal+Sport | Liga+ (Prowadzący: Rafał Dębiński; gość: Maciej Murawski)

Niedziela, 02.08:

15:10 | Canal+Sport | Śląsk - Zawisza (Rafał Wolski - Krzysztof Przytuła, reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński, skrót do „Ligi+Extra”: Michał Wodziński)

15:10 | Canal+Family | Podbeskidzie - Ruch (Robert krzyński - Remigiusz Jezierski, reporterzy: Paulina Bojarska, Żelek Żyżyński, skró™ do „Ligi+Extra”: Żelek Żyżyński)

17:40 | Canal+Sport | Lech - Wisła (MECZ KOLEJKI) (Przemysław Pełka - Grzegoez Mielcarski, reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski, skrót do „Ligi+Extra”: Mariusz Wróblewski)

20:00 | Canal+Sport | Liga+Extra (Andrzej Twarowski - Tomasz Smokowski, goście: Tomasz Wieszczycki, Przemysław Rudzki, Sławomir Stempniewski)

Poniedziałek, 04.08:

17:40 | Canal+Family | Górnik Łęczna - PGE GKS (Marcin Rosłoń - Maciej Murawski, reporterzy: Tomasz Lipiński, Filip Surma)

 

Żużel:

Sobota, 02.08:

18:30 | Canal+Family | Drużynowy Puchar Świata: Finał w Bydgoszczy (Tomasz Dryła, studio: Daria Kabała-Malarz [z Bydgoszczy], reporterzy: Gabriel Waliszko, Michał Łopaciński)

Niedziela, 03.08:

16:00 | nSport | Tarnów - Toruń (Piotr Olkowicz, studio: Grzegorz Milko, reporter: Filip Adamus)

18:30 | nSport | Zielona Góra - Leszno (Tomasz Dryła, studio: Gabriel Waliszko, reporter: Michał Łopaciński)

22:00 | nSport | ENEA Ekstraliga (Prowadzący: Marcin Majewski)

 

Dodatkowo, codziennie wieczorem w nSport skrót każdego etapu Tour de Pologne, który komentować będzie Cezary Zamana. Premiera w niedzielę o 21:15, od poniedziałku emisja o 21:00. W niedzielę skrót będzie trwał 45 minut, w kolejne dni 1h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...