Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy działa komus strona canalplussport.pl onnline-u mnie to samo co wczoraj czyli-nie działa

 

Wczoraj u mnie nie działała. Wysłałem do nich zapytanie. I dziś już mogę oglądać.

Gdzie i jakiej treści wysłałeś to zapytanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy działa komus strona canalplussport.pl onnline-u mnie to samo co wczoraj czyli-nie działa

 

Wczoraj u mnie nie działała. Wysłałem do nich zapytanie. I dziś już mogę oglądać.

Gdzie i jakiej treści wysłałeś to zapytanie ?

 

Przez formularz http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas Temat z formularza: Sprawy techniczne: Brak odbioru canalplussport.pl pomimo posiadania pełnego pakietu C+ W odpowiedzi w Pana wypadku przebiega przy pomocy podania numeru abonenta – numeru umowy. Proszę zatem o ponowną próbę logowania. Komunikat nie powinien się już pojawiać. Z wyrazami szacunku, Widać coś podłubali w systemie i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrywał i buforował mecz ok. godziny 16. Nie chodzi mi o czarny ekran, bo z tym problem był wszędzie, także na talerzu, a nie tylko w usłudze online. Chodzi o to, czy u Was usługa też działa jakoś gorzej niż dawna cyfra online? Obraz skacze jak na średniej jakości pirackiej transmisji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwoniłem z pytaniem dlaczego nie mogę oglądać pomimo całego pakietu. Najpierw kazano mi zmienić przeglądarkę z FF n IE, a kiedy i to nie pomogło to usłyszałem że to usługa pilotażowa i tak naprawdę mogę a nie muszę mieć do niej dostęp :lol::lol::lol: I że mam próbować codziennie się logować, może w końcu się uda bo cały czas nad nią pracują :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie nie mogę założyć konta ama platynę coś to NC + zagrywa z ludźmi w bambuko A podawałem we wszelki możliwy sposób numer umowy ma 10 cyfr 7 w pierwszej rubryce 3 w drugiej i podawałem też w pierwszej rubryce numer umowy w drugiej abonenta i dalej mi wyskakuje nie jesteś .. w NC+!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz skacze jak na średniej jakości pirackiej transmisji...

U mnie nic nie skacze.......może masz słabe łącze :?::wink:

No tak, 50 i 100mbit na których sprawdzałem to za słabo i przez to usługa buforuje ;)

Cała cyfra+online przez całą swoją działalność zacięła mi może tyle, ile ostatnie niedzielne mecze na tej gorszej,nowej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ złożył propozycję zakupu ENEI Ekstraligi (żużel) na sezon 2016. Platofrma jest gotowa wyłożyć... 5 MLN ZŁOTYCH za jeden sezon ( za 3 sezony zapłaciła niecałe 9 mln)

 

Platforma NC+ wykupiła prawa do transmisji z rozgrywek ENEA Ekstraliga na lata 2013-2015. Za trzyletnią możliwość pokazywania najsilniejszej żużlowej ligi świata NC+ zapłaciła około 8,5 miliona złotych, co daje na sezon nieco ponad 2,8 miliona złotych. Warunki ogłoszonego wówczas przetargu zakładały, że ubiegające się o prawa do transmisji telewizje mogą składać oferty trzyletnie i czteroletnie. Speedway Ekstraliga celowo wybrała ofertę trzyletnią NC+ zdając sobie sprawę, że wartość praw do transmisji będzie rosła.

O tym, że przedłużenie umowy z NC+ jest możliwe pisaliśmy już w kwietniu. Teraz oferta została doprecyzowana. Jak udało się nam ustalić, NC+ za sezon 2016 jest gotowe zapłacić ponad 5 milionów złotych. Oficjalna propozycja została już przesłana do klubów Enea Ekstraligi. To właśnie od klubów - udziałowców Speedway Ekstraligi będzie zależało, czy oferta ta zostanie zaakceptowana. Konieczne jest 75 procent głosów "ZA". Jeżeli udziałowcy odrzucą tę propozycję, to zostanie ogłoszony przetarg. Nie jest wykluczone, że opcja przetargu będzie dla Enea Ekstraligi korzystniejsza. Wzrost zainteresowania rozgrywkami najlepszej ligi żużlowej świata spowodował, że zainteresowane nabyciem praw są również Polsat Sport i Eurosport.

O tym, czy oferta NC+ zostanie zaakceptowana, kluby zadecydują na najbliższym Walnym Zgromadzeniu Wspólników, które zaplanowano na 30 lipca.

 

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/45542 ... sezon-2016

 

No to Abonenci nc+ moga spodziewać się podwyżek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, teraz szykuje się ciężki okres dla nc+, bo kończy się wiele praw po sezonie (LM w ręczną, Liga Europejska, La Liga, Ligue 1, Serie A, Ekstraklasa) i rzeczywiście może być spory problem dla stacji, szczególnie finansowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę to z ciężkim sercem, ale jako komercyjna telewizja powinni skoncentrować się na sportach o największej oglądalności, czyli absolutnie konieczne jest przedłużenie umów na pokazywanie piłkarskiej Ekstraklasy i ligi hiszpańskiej, reszta za rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyć powinni wszystko to co mają do tej pory. A jak nie mają kasy to nie trzeba było kupować turniejów golfowych czy innych bzdur tylko skoncentrować się na tym co mają od lat. To, że mają wszystko z piłki to dla mnie najważniejszy atut C+ i oby tak zostało dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ nie jest stacją komercyjną. Co innego nSport.

 

Grożenie podwyżkami z powodu możliwego zakupu praw do żużla na kolejny sezon jest śmieszne. Rocznie będą płacili w o ok 3 mln więcej niż dotychczas. Prezesi nc+ bedą mieli większe premie niż te "marne" 3 mln :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto ma niby zagrozić Canal+? Czy wyobrażacie sobie, że polsat wykłada na stół 50 mln € i kupuje prawa do angielskiej na 3 lata? Oni płaczą o 15 mln € za MŚ w siatkówce i boją się, że mogą stracić. Wykładając na stół 70 mln € za następne 3 sezony LM Canal+ zamknął [beep] wszystkim i potwierdził, że jest monopolistą w Polsce na piłkę klubową i to się szybko nie zmieni. Dopóki w Polsce nie pojawi się nowy gracz z kanałem premium to wszystko to, co na dzisiaj ma Canal+ będzie w Canal+! I bardzo dobrze, że tak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...