Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście świetne pary komentatorskie na najlepsze mecze i to pozytywne zaskoczenie z tak wczesnym wysłanie Michałowicza do USA. Gortat robi tam doskonałą robotę również dla widzów Canal+ :).

Nawet najlepsza para komentatorów(Wolski i Orłowski) nie jest w stanie podnieść atrakcyjności meczu Chelsea-Atletico. Tym większa szkoda, że odpadł PSG, a nie Chelsea- 10 obrońców i Torres, oto nowe wcielenie catenaccio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj fani Chelsea chyba już Cie za to będą chcieli zabić za ten komentarz :D

 

co do Michałowicza to niestety jestem na nie jest

gdzieś chyba strona na facebooku ale nie chce znać adresu że mają dość jego UŁAŁÓW już i sami pytają o możliwość włączenia ścieżki org zza oceanu.

 

para Wolski i Orłowski pasuje ale Rodzki już się znowu sam ze sobą gubi najpierw jego kochana liga angielska a potem skomentowal negatywnie mecz sam i się już z niego w studio śmiali dobrze mu tak.

 

Gdyby awansowalo PSG zamiast Chelsea to Atletico by ich pozamiatało bo w lidze francuskiej graja sami ze sobą tam ich nikt nie naciśnie nikt nie zdominuje a PSG ze swoim budżetem będzie jeszcze bardzo długo

zaliczać kolejne mistrzostwa chyba że coś w Monaco się pojawi nowego a na chwile obecną to tyle że Monaco zagra w lidze mistrzów od września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj fani Chelsea chyba już Cie za to będą chcieli zabić za ten komentarz :D

Trzeba naprawdę nie lubić piłki, żeby w tym roku oglądać "popisy" Chelsea, podobnie jak w ubiegłych latach Realu(jakoś za Ancelottiego ten sam Real potrafi zagrać pięknie). Wszystko czego dotknie don Jose zamienia się w tortury dla kibica dobrej piłki. Sporty walki to ja mogę oglądać w wykonaniu Kliczki czy Chalidowa, a niekoniecznie piłkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywisacie wielki MOU nie powie nic o tym że to jest zarzynanie futbolu jak nazwal postawe West Hamu w meczu ligowym gdy postawili autobus w bramce.

trzeba mu przyznac ze jest fachura ale czasem robi cos tak ochydnego ze ogladac sie tego nie da..

to samo zrobil kiedys bedąc trenerem Interu grajac z Barca..

szkoda bo moglo byc super widowicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo zrobil kiedys bedąc trenerem Interu grajac z Barca..

szkoda bo moglo byc super widowicho

 

Nie tylko będąc trenerem Interu, bo gdy był trenerem pierwszy raz Chelsea zrobił to samo. W pierwszym meczu autobus w polu karnym Chelsea i 0-0 a w rewanżu pamiętny mecz i Ovrebro czy jak ten sędzia miał i pretensje Mou, ale już nie pamięta jak w pierwszym meczu sędzia nie uznał prawidłowego gola dla Barcelony oraz nie podyktował dwóch ewidentnych karnych. Mou to sprytny człowiek. On ma silną psychikę i wywierając presję na innych ściąga ją ze swoich zawodników i to działa jak widać. Zespół bez nawet średniego napastnika do końca bije się o Mistrzostwo Anglii i o zwycięstwo w LM, niebywałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mou to szcześciarz nie żaden trener nie pracuje z młodzieżą nie ufa nie uznaje dla niego liczy się marka nazwisko i kasa

 

praca z Porto gol Scholesa prawidłowy nieuznany daje awans do finału

Inter 2 gole ze spalonego skasowanie Alvesa w polu karnym żadnych reakcji sędziów

rewanż na Camp nou prawidłowy gol Bojana ale sędziowie widzieli inaczej

Pomine skandale z Chelsea także na Camp Nou ile rąk nie zostało odgwizdanych oraz fauli w 11.

 

W żadnym z tych meczy nie lamentował ale jak przegra to można napisać książkę z jego wymówkami a jak skomentował zachowanie obrony po straconym golu na 3-1 to było idealne podbudowanie piłkarzy.

 

Tuzimek podsumował Chelsea zwycięski turniej z roku w którym wygrali lige mistrzów [na farcie] każdy gol w doliczonym czasie.

 

Ancelloti to typowe Cantennacio ale tego gościa idzie szanować i żadnych butów nie krytykuje nie lamentuje

 

 

W TVP za tydzień Atletico Chelsea z Londynu także wyślą Szpaqa? ja i tak bede na C+ SPort oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolski i Orłowski to jedna z najlepszych par komentatorów w Canal+. Wolski kapitalnie oddaje emocji i do tego ma idealny głos ( dla mnie to najlepszy komentator w Polsce ). Orłowski jedynie mógłby się lepiej ubierać na tak ważne mecze, bo jak przeprowadzał wywiady z zawodnikami to aż żal było patrzeć wczoraj. Lata '80... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównując jak Gortat i Gasol mówią po angielsku to amerykanie to naprawde 1 wielki wstyd jeśli chodzi o jakakolwiek wymowę w innym języku

 

http://www.tvn24.pl/play-off-nba,80,m/g ... 22142.html

 

To już w San Antonio operują hiszpańskim i włoskim Kobas Bryant także zna Hiszpański i Włoski

 

ale reszta to jest tragedia

 

 

pomijam Wojeciecha Michałowiczka który także źle wg mnie tłumaczy no ale ja nie oglądam NBA w Canal+.

 

 

Mecz Milanu z Roma został skomentowany kołysanka do snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś pisać jakoś normalnie? Bo czasami nie da się zrozumieć o co chodzi, jeszcze te przerwy pomiędzy zdaniami...

 

 

Mi bardzo podobał się duet Gleń-Surma na meczu Roma-Milan. Nie mogłem w ogóle strawić Smokowskiego. Zero emocji, komentarz jak tłumaczenie dialogu w wywiadzie... Kazek Węgrzyn wykazywał większe emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w programie właśnie go nie ma na TVN Turbo :P

przynajmniej wg. http://www.telemagazyn.pl/tvn_turbo/201 ... o,cpr.html

Ale finał jest 14, a tam program jest do 12 Maja. Chyba, że czegoś nie wiem, nie widzę. Proszę o poprawienie.

EDIT: O teraz się pokazał :lol2:

 

Tam nawet nie ma w planie meczu 1.05, a tu już jest: http://www.teleman.pl/program-tv/stacje ... 2014-05-01 (Juventus Turyn - Benfica Lizbona w TVN Turbo, a Valencia CF - Sevilla FC w Nsport :brawo: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...