Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ekstraklasa to wiadomo - tylko dla fanatyków. :lol2:

Liga angielska - jak dla mnie creme de la creme.

Hiszpańska mi się przejadła. Ile można tą Barce i Real w kółko oglądać?

Włoskiej nie oglądam - nuuudy.

Francuska ciekawsza, dużo się dzieje ale i tak zerkam tylko na jakieś mecze na szczycie.

LM - od rozgrywek pucharowych. Grupowe w większości przewidywalne. Multi jest fajne.

LE - sporadycznie bo mecze bardziej otwarte niż w LM i przez to więcej bramek.

 

Jestem ciekaw czy uda się utrzymać wszystkie prawa. Jeśli coś odpuszczą to pewnie Serie A. Generalnie będą mieli co robić w najbliższym czasie w temacie praw.

 

A Bundesliga w Eurosporcie do kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie wypuści to zależy czy znajdzie się ktoś na tyle mocny i zdeterminowany żeby się postawić. Canal+Liga jeśli powstanie to pewnie będzie w kółko mielił nasze rozgrywki. A sublicencja (chyba tak to się nazywa) pójdzie do kablówek. Z Ligue1 pewnie będzie najłatwiej. Natomiast SerieA...? Hmm. Patrząc przez pryzmat oglądalności średnio to widzę. A może pójdzie w całości do NSport? A wiadomo już coś więcej o tych +Sport2, +Sport3? Domyślam się, że zastąpią 36 i 37 tyle, że będą nadawać całą dobę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie wypuści to zależy czy znajdzie się ktoś na tyle mocny i zdeterminowany żeby się postawić. Canal+Liga jeśli powstanie to pewnie będzie w kółko mielił nasze rozgrywki. A sublicencja (chyba tak to się nazywa) pójdzie do kablówek. Z Ligue1 pewnie będzie najłatwiej. Natomiast SerieA...? Hmm. Patrząc przez pryzmat oglądalności średnio to widzę. A może pójdzie w całości do NSport? A wiadomo już coś więcej o tych +Sport2, +Sport3? Domyślam się, że zastąpią 36 i 37 tyle, że będą nadawać całą dobę?

 

Tak, zastąpią nc+36 i nc+37 i będą nadawane całą dobę. A na Canal+Family/Family2 już niw będzie sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naiwnych , jak widzę , sieją. wszystko zatrzymają, dokupią i 2 razy zwiększą....a i cenę obniżą na 49.

Nie jest za bardzo oczywiste co zrobi operator platformy z drogimi prawami zważywszy, ze plany biznesowe nie potoczyły się zgodnie z założeniami.

Nowi nie chcą kupować (po salonach hula wiatr), z trudem udało się zatrzymać abonentów dając im za 59. to co miało być za 119.

I liczcie, że będą tylko dokładać.... takie rzeczy tylko w erze, a tej juz nie ma.

Ja nie jestem do końca pewny losów LM na nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie wypuści to zależy czy znajdzie się ktoś na tyle mocny i zdeterminowany żeby się postawić.

 

A kto ma niby w Polsce kupić te prawa? polsat? :lol2: Nie rozśmieszaj mnie. Po tym jak skończyła się platforma N, na rynku został 1 poważny gracz do lig europejskich - nc+. Nie licze takich kanałów jak Sportklub czy Orange Sport, bo do poważnych stacji sportowych brakuje tym kanałom dużo. Chyba, że ktoś dalej buja w obłokach i marzy, że na rynek wejdzie FOX albo Araby i zaczną kupować wszystko za miliardy. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beIN sport mialo zaszalec w UK i guzik ugrali, chwile poszaleli we Francji i tez dostali poki co malego pstryczka w nos od Canal+. Maja tam Ligue 1 mecz pierwszego wyboru w sobote, drugiego w niedziele i cala reszte (beIN sport-czyli 7 spotkan na kolejke) Wg nowych praw, od sezonu 15/16, beda mieli 6 spotkan, z czego wszytkie mecze pierwszego wyboru trafia do Canal+ (piatek, sobota, niedziela)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla posiadaczy Canal+ ten nowy kanał byłby dodatkowo płatny, to będzie to kolejny kiepski ruch nc+. Sporo abonentów się wkurzy i wypnie tyłek w stronę nc+ po zakończeniu obecnej umowy. :) Zresztą dlaczego nowy kanał miałby być dodatkowo płatny? Jeśli nowy kanał miałby być dodatkowo płatny, to wtedy również opłata za Canal+ powinna być niższa, bo przecież oferta będzie uboższa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...