Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To już jest kpina z abonentów.

Eleven przez weekend na 2 kanałach daje 13 TRANSMISJI z zagranicznych lig, a C+ na 8 kanałach daje 5 !!!!!

Canal+ ma 4 kanały sportowe - C+ wybrane mecze ligi polskiej,angielskiej,LM i żużel ,C+ Sport, C+ Sport 2 i nsport+.

4 mecze w kolejce LE mają być w Eurosporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo z pewnością czwartek to dzień kiedy ludzie mają czas na oglądanie 6 transmisji.

Ja się cieszę jak znajdę czas by obejrzeć jeden mecz LM w ciągu tygodnia.

Czyli teraz zapakują w dni pracujące dziesiątki transmisji z LM i LE, a jak przyjdzie weekend i ludzie mają czas to będą po 4 transmisje z Anglii + Ekstraklapa.

Pięknie.

A Eleven w tym czasie będzie ładował po 13-14 spotkań.

 

Canal+ ma 4 kanały sportowe - C+ wybrane mecze ligi polskiej,angielskiej,LM i żużel ,C+ Sport, C+ Sport 2 i nsport+.

4 mecze w kolejce LE mają być w Eurosporcie.

No to z pewnością wszystko zmienia.

 

Ps. EuroBasket 2015 w Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego rozdrobnienia praw to nic dobrego nie mogło wyniknąć. Niby Eleven ładuje mnóstwo spotkań live ale dostęp po ostatniej decyzji będzie dramatyczny + od października opłata. Za eleven można płacić ale tylko za TV. Sport w Canal+ zaś jest teraz tak słaby że w weekend nie ma nic do oglądania prócz PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tokić

 

Poczekaj tylko do grudnia, wtedy już nie będzie żużla, nie będzie ekstraklapy w C+. Wtedy dopiero będziesz miał ramówkę na weekendowe wieczory. Golf, żeglarstwo, skoki do wody, podwodne bierki, wyścigi psich zaprzęgów i inne tego typu PREMIUM sporty. I jeszcze zapłacisz za to WIĘCEJ niż dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te weekendowe wieczory na C+ to jedna wielka tragedia. Podczas gdy Eleven zarówno w sobotę jak i niedzielę będzie miało PRZYNAJMNIEJ po 2 wieczorne transmisje + pewnie jeszcze jedna z hiszpańskiej o 22, to na C+ nie ma ABSOLUTNIE NIC. Godziny największej oglądalności a rodzina C+ oprócz podstawowego C+ zawalone samymi powtórkami. A tak się zawsze kładło młodego spać i można było w końcu jakiś mecz obejrzeć...

 

A najbardziej mnie przerażają wieści z forów CP, gdzie od wczoraj z wielką radością ludzie piszą że konsultanci ich informują że od września będą oglądali La Ligę i Serie A w ramach... Eleven HD 1 i Eleven HD 2 w CP... i żeby nie było że na wyłączność. Oczywiście to może być jedno wielkie trollowanie, ale z braku jakichkolwiek info bezpośrednio od 11, człowiek edukuje się gdzie się da. No ale to już by była kpina totalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...No jaja sobie autentycznie z nas robią - nie dołączą 11, bo nie jest dostępny na satelicie :D

 

 

Wymówka, nie dołączą bo każdy dzień zwłoki jest im na rękę w aktualnej sytuacji. Czym dłużej 11 nie będzie w TV tym lepiej dla sportu w NC+. Ludzie w dzisiejszych czasach potrzebują jakości, a nie tylko "zwykłej transmisji". |jestem tylko ciekaw czy 11 próbuje się dogadać z CP ? i jeśli do tego dojdzie to czy wtedy w celu "ustawienia" NC+ nie sprzeda im sygnału na swoje kanały przez jakiś czas za "karę" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym dłużej 11 nie będzie w TV tym lepiej dla sportu w NC+. Ludzie w dzisiejszych czasach potrzebują jakości, a nie tylko "zwykłej transmisji". |jestem tylko ciekaw czy 11 próbuje się dogadać z CP ? i jeśli do tego dojdzie to czy wtedy w celu "ustawienia" NC+ nie sprzeda im sygnału na swoje kanały przez jakiś czas za "karę" :lol2:

Ty tak na poważnie czy z ironią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...No jaja sobie autentycznie z nas robią - nie dołączą 11, bo nie jest dostępny na satelicie :D

 

 

Wymówka, nie dołączą bo każdy dzień zwłoki jest im na rękę w aktualnej sytuacji. Czym dłużej 11 nie będzie w TV tym lepiej dla sportu w NC+. Ludzie w dzisiejszych czasach potrzebują jakości, a nie tylko "zwykłej transmisji". |jestem tylko ciekaw czy 11 próbuje się dogadać z CP ? i jeśli do tego dojdzie to czy wtedy w celu "ustawienia" NC+ nie sprzeda im sygnału na swoje kanały przez jakiś czas za "karę" :lol2:

 

Jeśli mam być szczery i wybierać pomiędzy daną pulą transmisji w full HD, a o 100% większą ilością transmisji (dodatkowo z emocjonalnym komentarzem) w HD to wolę to drugie ;)

 

Natomiast Eleven będzie bardzo atrakcyjny dla nc+, jeśli byłby za dodatkową opłatą, natomiast dla nas abo nc+ jeśli będzie w średnich i wyższych pakietach ;) Z kolei jak będzie w CP to nc+ może się za jakiś czas zdziwić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i meczyk Arsenalu się skończył, więc w obecnej sytuacji dla mnie to już koniec weekendowych wrażeń piłkarskich w C+.

Jutro pewnie włączę sobie tą Romę na TVN Turbo a dziś pewnie będę kombinował z tym całym Eleven by sobie Barcę zobaczyć.

 

Nie ma to jak płacić krocie za tv a potem szukać streamów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...