Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem zachowanie Eleven jest niepoważne. Chyba jeszcze nie zdarzyła się sytuacja, aby jakaś nowa stacja szastała pieniędzmi i nowymi prawami a nie była dogadana z żadnym operatorem! Nie chodzi już nawet o nc+ czy CP, ich nawet nie ma w kablówkach! Póki co z tego kanału bije jedna wielka amatorka, a najbardziej ucierpią na tym oczywiście kibice, którzy jeśli sytuacja się nie zmieni mecze poważnych zagranicznych lig będą zmuszeni oglądać w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Coś mi przychodzi na myśl to takie nowe "ppv" się robi.... ale co mi tam obojętne mi to ale jak kolega wyżej napisał "amatorka" jak nic 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie dodam iż jedno źródło twierdzi iż Liga Angielska jeśli zostanie przedłużona umowa z NC+ będzie ona przedłużona po raz ostatni.To samo prawdopodobnie tyczyć się będzie La ligi.Przyszłość już nie należy do Canal+ jak widać we Francji wszystko zmiótł BEIN.U nas tym BEiNem jest Eleven. Rozgrywki Copa Del Rey chyba już też nie dla TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie dodam iż jedno źródło twierdzi iż Liga Angielska jeśli zostanie przedłużona umowa z NC+ będzie ona przedłużona po raz ostatni.To samo prawdopodobnie tyczyć się będzie La ligi.Przyszłość już nie należy do Canal+ jak widać we Francji wszystko zmiótł BEIN.U nas tym BEiNem jest Eleven. Rozgrywki Copa Del Rey chyba już też nie dla TVP

 

Marzenia scietej glowy. Nc+ ma i bedzie sie mialo dobrze jeszcze przez xx lat. Te plotki to jak ufo i kregi u rolnikow na polu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że zdecydowałem się w końcu na nc+, ale jak słyszę, że odpada włoska i francuska, nie wiadomo co z hiszpańską to normalne, że stwierdzam, że cena identyczna jak za te wszystkie ligi jest nieadekwatna do aktualnej oferty.

Chyba wstrzymam się do momentu jak dorzucą Eleven do oferty w przystępnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie informacji, ktore piszecie stwierdzam ze nie oplaca sie brac nc+, bynajmniej teraz.

http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej/ !!!

Ponadto, stacja użyczy sygnału kanałowi telewizyjnemu TVN Turbo

Ciekawe czy i jeżeli tak, to za ile :> Mecz nie jest jakiś ekstra ważny, w dodatku forma wakacyjna. Więc jeżeli jakaś kasa wchodzi w grę, to pewnie niewielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martins

Podstawowa rada- nie wierz plotkom, czekaj na potwierdzone informacje. Przetargi na ligę hiszpańską i LE nie zostały jeszcze rozstrzygnięte i być może(ja na to liczę) pozostaną w Canal+. Wtedy oferta piłkarska tego kanału będzie wyglądała o wiele lepiej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według teleman.pl C+ nie pokazuje w niedzielę o 14:25 meczu Arsenal-West Ham. Chyba, że na jakimś dodatkowym kanale, co już teraz jest śmieszne, bo C+Sport 2 w tym czasie jest wolny. (...)

 

EDIT.

 

Okej. Wprowadzam was w błąd. Arsenal-West Ham będzie live na głównym C+. Czyli będzie 6 meczów w 1. kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...