Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mnie to np wcale nie zdziwi jeśli nie będzie LE.

Był swego rodzaju przesyt. Najważniejsze żeby była dobra piłka w łikend i LM to priorytet.

Sami widzieliście że LE to był taki dodatek. Oglądany jeśli polski zespół daje radę. Czyli ryzykowane przedsięwzięcie.

 

Mówiąc dobra piłka mam na myśli też serie a i ligue 1. Niestety strata PSG w łikend będzie poważna o serie a nie wspominając (polacy, ciekawe transfery).

 

Pomijacie jeszcze jeden fakt.

W nowym sezonie LM będzie praktycznie wyłącznie w C+. TVP będzie mogło pokazać chyba półfinały i finał. Także jak ktoś powie LM tylko w C+ ekskluzywnie to bardzo się nie pomyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie to np wcale nie zdziwi jeśli nie będzie LE.

Był swego rodzaju przesyt. Najważniejsze żeby była dobra piłka w łikend i LM to priorytet.

Sami widzieliście że LE to był taki dodatek. Oglądany jeśli polski zespół daje radę. Czyli ryzykowane przedsięwzięcie.

 

Mówiąc dobra piłka mam na myśli też serie a i ligue 1. Niestety strata PSG w łikend będzie poważna o serie a nie wspominając (polacy, ciekawe transfery).

 

Pomijacie jeszcze jeden fakt.

W nowym sezonie LM będzie praktycznie wyłącznie w C+. TVP będzie mogło pokazać chyba półfinały i finał. Także jak ktoś powie LM tylko w C+ ekskluzywnie to bardzo się nie pomyli.

A mnie właśnie zdziwi bo sama utrata LE to nic ale biorąc pod uwagę ewentualna utratę Ligi włoskiej i francuskiej to już masakra. Policz ile transmisji mniej na żywo.I czym to wynagrodzą wioślarstwem czy golfem? Gdybym chciał oglądać [beep] to bym został w CP a nie po to przechodziłem do Cyfry+ czy NC+ by oglądać taką nędzę.Wychwalają swoją paczkę C+ i chcą za nią więcej niż do tej pory tylko za co? A jeszcze nie wiadomo co z La Liga i NBA może niedługo będą bierki i warcaby oferowane w kanałach premium. @eLBeG co to za dziennikarz? Bo co słyszę jakieś nowinki to zaraz krzyk że to źródło niewiarygodne inne również. Ten jest wiarygodny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciał oglądać [beep] to bym został w CP a nie po to przechodziłem do Cyfry+ czy NC+ by oglądać taką nędzę.Wychwalają swoją paczkę C+ i chcą za nią więcej niż do tej pory tylko za co? A jeszcze nie wiadomo co z La Liga i NBA może niedługo będą bierki i warcaby oferowane w kanałach premium. ?

 

Dlatego napisałem powyżej, że każdy dzień zwłoki co do rzetelnego info to jak dar z nieba dla nc+.

Setki jak nie tysiące umów przedłużonych lub podpisanych przez nowych abonentów. Część z nich na pewno by się dwa razy zastanowiła jakby wiedziała co zniknie lub może zniknąć z Canal+ jeżeli chodzi o sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nc+ czeka z rozstrzygnięciami Serie a i ligue 1 i od tego uzależnia politykę względem LE.

 

Ja jestem pewny czegoś ubędzie. Ale na pewno nie La Liga bo to już byłaby mega porażka XXL. Na pewno utrata włoskiej i francuskiej ligi to też będzie mega porażką. Miejsce tych rozgrywek jest w C+ i zawsze tak będzie.

Jeśli miałbym obstawiać to byłaby to właśnie LE. Ale to mogłoby być z korzyścią dla innych rozgrywek (zwłaszcza LM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie taką że w czwartki będzie można zobaczyć dużo powtórek z LM :lol2: Tylko co jak kogoś nie interesują odgrzewane kotlety?A tak swoją drogą to jak teraz jest traktowany kibić piłkarski wola o pomstę do nieba.Rozgrywki tuż tuż a my nic nie wiemy co i gdzie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Nie znam go za bardzo, wiem tylko, że jest dziennikarzem z Wrocławia i fanatykiem Ekstraklasy, dlatego napisałem, że to co napisał jeszcze o niczym nie świadczy. Może zna go ktoś lepiej, to coś napisze. Dodam, że jeden taki dziennikarz, co C+ i Zibiego B. nie toleruje, to napisał, że będziemy do EMŚ z 2-giego koszyka losowani, bo Borski chwilę sędziował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie ma znaczenie ile ma postów skoro pisze to co napisał niby dziennikarz na FP Canal+Sport.Pytanie na ile ta osoba jest wiarygodna a raczej jak dobre informacje posiada.

Nie martw się o jego informacje, zawsze się sprawdzają zobaczysz wkrótce czy mamy racje. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten twój koleś z facebooka pisze głupoty.

Po 1 ten "przetarg" to był ale rok temu. Dziś UEFA negocjuje z każdym ale problem w Polsce jest jeden cena około 9 mln Euro za 3 lata. UEFA od tego sezonu zwiększyła finansowe nagrody też w LE i ktoś musi za to zapłacić. NC+ wcale nie zrezygnowało z LE ale nie ma zamiaru płacić tyle ile oczekuje UEFA. Generalnie nikt w Polsce nie jest tym zainteresowany na dzień dzisiejszy. LE jest opłacalna dla stacji tylko w wypadku zagwarantowania gry przez te 3 lata polskiego klubu minimum jednego.

 

Liga Hiszpańska to też około 9 mln Euro za 3 lata a Włoska i Francuska to około 3 mln Euro. A patrząc z perspektywy średniej oglądalność to jest dość drogo. Mają ciężki orzech do zgryzienia bo ludzie chcą płacić coraz mniej , prawą są coraz droższe a ceny płacimy europejskie a nie dostosowane do naszego rynku. Warto też dodać, że za ekstraklasę zapłacili więcej niż planowali około 30 mln euro za cały kontrakt czyli tak naprawdę wartość praw do tych 4 lig. Pewnie 1 z tych lig zostanie czyli zapewne albo hiszpańska albo LE.

 

I bądźmy szczerzy tylko Eleven jest w stanie zapłacić tą cena za LE bo są nowi na rynki i potrzebują karty przetargowej a polskie kluby będą najlepszą jeśli awansują do przyciągnięcia klientów czy wymuszenie umów z NC+ czy CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...