Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ponownie pytanie @mikro- byłeś kiedyś na Narodowym? Bo sprawiasz wrażenie, że piszesz o czymś, co widziałeś tylko w telewizji ;)

 

Oczywiście, że w telewizji. Jeżeli chodzi o frekwencję, dziwiło mnie że nie było kompletu. Były całe rzędy pustych krzesełek, szczególnie na dole, wystarczyło się przyjrzeć.

O dźwięku jak z tunelu piszą już chyba wszyscy. No i powiedzcie mi, jaka jest odległość trybun za bramkami od bramki? 1m, 2m, 5m, 10m czy może 20m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem parę razy na Narodowym ,ostatnio siedzialem na wysokości 1 pietra przed sklepikami z żarciem) i siedzialem za bramką.

widocznosc mimo ze to najdalej polożone miejsce od murawy-bardzo dobra.

wiec nie czepiaj się tylko wybierz się kiedyś i po sprawie-zobacz na własne oczy.

 

jedynym felerem jest nagłośnienie..na GP na Żużlu spikera wcale nie szlo zrozumieć:((

a że mozna zrobić tam dobre nagłośnienie to pokazali przy okazji koncertu Wotersa "The Waal"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie ma co się ekscytować tym Stadionem Narodowym bo nie jest wart tych pieniędzy które w niego władowano. Przede wszystkim ma za małą pojemność która nie wystarcza na najważniejsze mecze reprezentacji. Na mecz z Gruzją w zupełności wystarczy ale na Niemcy i inne mecze z silnymi drużynami pomieści tylko połowę chętnych. No i też wykluczony jest ewentualny finał Ligi Mistrzów właśnie ze względu na małą pojemność. Stadion Narodowy powinien mieć pojemność 70 - 80 tys miejsc. Nie można go też porównywać ze wspomnianym tu stadionem w St. Denis. Tamten to konstrukcja sprzed dwudziestu lat ale np posiada wysuwaną bieżnie lekkoatletyczną która umożliwia rozgrywanie zawodów. A nasz super , hiper , ultra nowoczesny stadion tego nie ma. No i ta plandeka szumnie nazywana "zasuwanym dachem'' dopełnia obrazu całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie bzdury? W tym artykule wyraźnie jest napisane, że jakość murawy była słaba, a pojemność stadionu za mała jak na największe wydarzenia. To że mecz był dobry, a stadion robi wrażenie, ma dużo miejsc biznesowych, trybuny prasowe itd. nikt tego nie kwestionuje, tylko to są dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę jak UEFA pozwoli dokładać jakieś tymczasowe krzesełka jak nie przymierzając kiedyś na starym stadionie Lecha gdy grała reprezentacja. Nawet legendarna i mityczna już ,,przyjazń'' Bońka z Platinim nic tu nie pomoże żeby zaspokoić kibicowskie żądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego w mediach panuje takie wielkie podniecenie finałem LE na Narodowym. Tam jak zwykle:

- murawa słabiutka

- na trybunach puchy

- trybuny daleko od murawy, żeby nie powiedzieć bardzo daleko

- trybuny niedoświetlone

- i wreszcie fatalna akustyka stadionu

Efekt jest taki, że mecze na Narodowym ogląda się bez przyjemności.

Dziękujemy za opinię eksperta a teraz co inni sądzą o tym stadionie http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Zagra ... aid=114f23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma subiektywne zdanie na temat "Narodowego". Ja mam takie, że za tak ogromne pieniądze jakie zostały wpompowane w ten stadion, powinniśmy dostać PEREŁKĘ (!!!) na grubo ponad 70 tys. miejsc. Zamiast tego mamy zwykły, standardowy obiekt na niecałe 60 tys., na którym ciężko jest nawet rozegrać JEDEN mecz na kilka miesięcy, bo są problemy z trawą. Zamiast tego dostaliśmy obiekt, który ma problem z zamknięciem dachu w kilka minut, a ponad to nie może być on zamknięty, gdy już zaczął padać deszcz! To jest niesłychane po prostu. Dostaliśmy obiekt, na którym "gołe" trybuny są owinięte po prostu zwykła siatką z zewnątrz. Dostaliśmy stadion, który podczas nagłego deszczu zamienia się w basen. Gdyby ten stadion kosztował, nie wiem, jakieś 600-800 mln zł to można by to było przeboleć. Niestety, kosztował prawie 1,5 miliarda złotych i za takie pieniądze powinien być wykończony w każdym, najmniejszym szczególe! Murawa panelowa, albo wysuwana ( jak to ma miejsce na stadionie Schalke ). Wtedy zawsze byłaby perfekcyjnie przygotowana. Trybuny blisko boiska. Nowoczesny dach, który można zamknąć w kilka minut, nawet przy padającym deszczu. Nie "gołe" trybuny owinięte z zewnątrz siatką tylko każda trybuna powinna być zabudowana, a z zewnątrz wykończona eleganckim szkłem. To jest moje zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ ma wszystkie liczące się kanały sportowe w ofercie poza własnymi Polsatu.Lub tak jak piszesz podmiot zagraniczny.Tylko kto?Skoro informacje kto się liczy w przetargu o te prawa były chyba jasne.I co nagle ni z gruszki ni z pietruszki ktoś się nagle pojawił dodatkowo :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, po co wylowujecie sensacje. Nic w tym tweecie nie widzę, żeby od razu jakieś teorie spiskowe rozpowszechniać. Tyle razy o tym pisano i te same teksty. Poczekajmy :) Ekstraklasa zostanie w nc+.

 

@MartinFV - będzie dużo materiałów, ciekawych wywiadów, studio w Berlinie, komentatorzy (Z kktórych ludzie najprawdopodobniej będą zadowoleni).:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...