Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według programu TV pokzane zostaną mecze:

Sobota 18 Hellas - Juventus

Niedziela 20.45 Napoli - Lazio

 

Ciekawe czemu na stronie canal+ domyślnie ustawione są wszystkie stacje prócz nSport. Co ciekawe w rozpisce Transmisji Sportowych są m.in Canal+1, Canal+Family, kanał36, kanał37.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego w mediach panuje takie wielkie podniecenie finałem LE na Narodowym. Tam jak zwykle:

- murawa słabiutka

- na trybunach puchy

- trybuny daleko od murawy, żeby nie powiedzieć bardzo daleko

- trybuny niedoświetlone

- i wreszcie fatalna akustyka stadionu

Efekt jest taki, że mecze na Narodowym ogląda się bez przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka: iż efekty akustyczne i dźwiękowe, które słyszymy z naszych odbiorników TV są bardzo słabe w porównaniu z podobnymi relacjami z innych lig zagranicznych. To jest takie "mono"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego w mediach panuje takie wielkie podniecenie finałem LE na Narodowym. Tam jak zwykle:

- murawa słabiutka

- na trybunach puchy

- trybuny daleko od murawy, żeby nie powiedzieć bardzo daleko

- trybuny niedoświetlone

- i wreszcie fatalna akustyka stadionu

Efekt jest taki, że mecze na Narodowym ogląda się bez przyjemności.

A jak oceniłeś że murawa słabiutka?Na trybunach puchy?Kompletnie nie wiem o co ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ocenił to po kolorze trawy. W piątek, sobotę lub w niedzielę polecam włączyć Eurosport 2 i zobaczyć jak wygląda prawdziwa murawa, a ciekawe jest to, że te murawy są oddalone od siebie w niewielkiej odległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie?A do kogo te pretensje?Grają zespół hiszpański i ukraiński więc nasi kibice są postronni i oglądają z dystansem.O słaby doping to pretensje raczej nie do nas czy do stadionu.A murawa podobne jest właśnie z Niemiec a weekend wolę zerknąć na Serie A niż na MLS na Eurosporcie 2 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? A kiedy miałem do kogoś pretensje - bo ja sobie takiego faktu nie przypominam, A w sobotę oglądaj co chcesz twój wolny wybór.............. A ha i jeszcze jedno: przeglądając forum mam wrażenie, że ty masz zawsze jakiś problem z innymi forumowiczami, a może się jednak mylę...................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównujesz mecz w Polsce gdzie grają obce drużyny z Bundesligą i dopingiem gdzie grają z Niemiec.I twierdzisz że słaby doping i porównujesz to do rozgrywek Bundesligi śmieszny jesteś.Ja nie mam żadnych problemów z nikim może ty masz jakieś problemy ale mnie to nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dzisiaj meczu NBA?? Przecież C+ miał wszystkie mecze finałowe pokazywać a tu nigdzie nie pisze że będzie mecz GSW - Houston Rockets... póki co widzę że jest Basket+ w EPG od 2:45 do 6:00 na C+ Sport 2 to by się zgadzało bo mecz jest o 3 ;) No cóż, zrobię nagrywanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super, u mnie w EPG Bellator 137 a mecz leci z tego co widzę :/ na szczęście nie widziałem wyniku specjalnie to ustawiłem nagranie na godzinę 9 bo zwykle o tej porze powtórki lecą ale też to w EPG pisze że mecz ligi angielskiej :/ mam nadzieję że ten mecz się nagra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego w mediach panuje takie wielkie podniecenie finałem LE na Narodowym. Tam jak zwykle:

- murawa słabiutka

- na trybunach puchy

- trybuny daleko od murawy, żeby nie powiedzieć bardzo daleko

- trybuny niedoświetlone

- i wreszcie fatalna akustyka stadionu

Efekt jest taki, że mecze na Narodowym ogląda się bez przyjemności.

 

Gdzieś Ty miał pustki na stadionie? Jezusie, co za malkontenci. Fajny finał odbył się u nas, w Polsce, w Warszawie, a i tak narzekania. Mecz był fantastyczny, dużo emocji i dramaturgii, no i grał także Polak (strzelił gola!).... A murawa aż tak zła nie była.

 

A ja ponownie pytanie @mikro- byłeś kiedyś na Narodowym? Bo sprawiasz wrażenie, że piszesz o czymś, co widziałeś tylko w telewizji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz fajny, stadion dał radę- wg mnie wszystko ok.

Jedyna porażka to DŹWIĘK w NC+... te ich DD na C+ sport jest żałosne, ale to co prezentowali wczoraj na Canal+ na meczu to jest kabaret. Zero jakości i straszny pogłos, jakby w tunelu byli.

Zacząłem przełączać kolejne tryby ale było to samo, albo gorzej (stereo, itp itd)

Przełączyłem na TVP i w ogóle nie ma porównania- dźwięk elegancki

Naprawdę nie potrafi telewizja 'premium' zadbać o porzadne HD i dobry dźwięk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...