Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Multiliga TME nie ma sensu ''bo na niczym nie można się skupić'' A może jednak jest ML jest taki żeby dać jeden mecz główny, a pozostałe pokazywać bramki? W TME też połowa lub więcej meczów była o nic. A tak właściwie każdy mecz jest o 3 punkty, o lepszą pozycję końcową a co za tym idzie większa premia za zajęte miejsce.

Są dwie opcje: albo idą po najmniejszych kosztach, albo nie mają na więcej praw. Tylko po co to nazwać Multi?

 

 

Zgadzam się Multiliga to najlepsze co może być! Już w tym sezonie pozostała nam tylko w TME, kiedyś była francuska Multifoot (też już tego nie ma!), a jeszcze kiedyś LM i LE w fazie grupowej. Naprawdę szkoda tych multilig - człowiek obiektywny (niezaangażowany w jakiś zespół) może sobie śledzić całe rozgrywki.

 

Argument, że się nie można skupić moim zdaniem nietrafiony, bo pokazuje się GOL plus TABELĘ i mamy od razu cały przegląd sytuacji.

 

Ale teorie spiskowe hehe. Kluby Ekstraklasy mają jednak troszkę większe zainteresowanie. Zdecydowano, że skupia się na meczach o coś. A Multifoot nadal jest transmitowany

 

 

Jaki Mulitfoot? Te 3 mecze równolegle ?? Multifoot to całość ligi, a nie to co teraz robią. Kiedyś fakt przebijał komentarz francuski, ale było to o wiele lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)

 

Co do Multiligi. Ze wszystkich meczów byloby bez sensu, bo na niczym nie możnaby się skupić. Zresztą połowa meczów jest o nic

 

Dokładnie, nie rozumiem fenomenu multiligi z nie wiadomo ilu meczów. ja nigdy formy Multiligi nie wybieram bo nie wiem co się w danym meczu wtedy dzieje. Oglądanie Multiligi dla samych bramek ? To nie dla mnie zupełnie.

Ja muszę od A do Z obejrzeć cały mecz, tak już mam ;)

 

 

Zgadzam się Multiliga to najlepsze co może być! Już w tym sezonie pozostała nam tylko w TME, kiedyś była francuska Multifoot (też już tego nie ma!), a jeszcze kiedyś LM i LE w fazie grupowej. Naprawdę szkoda tych multilig - człowiek obiektywny (niezaangażowany w jakiś zespół) może sobie śledzić całe rozgrywki.

 

Argument, że się nie można skupić moim zdaniem nietrafiony, bo pokazuje się GOL plus TABELĘ i mamy od razu cały przegląd sytuacji.

 

W ten sposób z tabelą itp można sobie śledzić na livesports.pl a nie oglądając mecze. Wg mnie to strata jednej anteny na mecz. Bramki obejrzysz w magazynach ;)

 

 

Grzegorz Milko....

Co się stało z Olbrychtem?

 

 

A daj spokój ! Usłyszałem go i już mi się same ku... cisnęły na usta!

To jaki on jest słabym komentatorem i jego teorie spiskowe to jest żenada do kwadratu. Człowiek jest niereformowalny!

Gada, gada, jak flegma a poza tym teoria o tym, że powinni konkretnie z tymi rękami powiedzieć, że jak przypadkowa to nie gwiżdzemy karnego a jak zagranie z premedytacją to gwiżdzemy po prostu to było podsumowanie jego nieudolności hahah :brawo:

Ileż to razy na Pogbę powiedział Coman... Zresztą nie chce mi się jego błedów wytykać bo jest nieudolny i obym już w tym sezonie nie miał okazji go słuchać przy Serie A!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram multilige jedynie w przypadku LM i LE, gdzie cos sie dzieje, a nie zawsze ma sie czas na ogladanie skrótów, kiedy trzeba rano isc chociazby na uczelnie...Dodatkowo lubie wlasnie takie Multifooty z trzech spotkan, bo w nich sa emocje. Tak samo w BPL, wystarczy przyponiec pamietne mecze City z QPR o mistrzostwo i gol w ostatnich sekundach Aguero. Emocje. A tak co mnie obchodzi gol dla Nice z Tuluza, kiedy ten mecz jest o nic? Ok, fajnie wiedziec kto strzelil, ale niekoniecznie juz ogladac np.rzut karny :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez mecz derbowy!!!! FANTASTYCZNE SPOTKANIE I swietna decyzja nc+ o relacjonowaniu tego meczu. Tylko ten majewski w studio :D

 

Oólnie odnosze wrazenie, ze Dryla i Zborowski sa tacy wyluzowani, pasuja do Canal+, ale juz Majewski, Durda, Sitnicki tacy troche sztywni. Waliszko zupelnie inny przy zuzlu, tez taki wyluzowany, ale jak pracuje przy LM to nic ciekawego nie mówi, malo lzuu, choc sie stara i robi postepy. A Dryla to w ogóle dzisiaj mistrzostwo globu, jesli chodzi o komentarz.

 

I Ruszkiewicz, Cegielski - najlepsi eksperci nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mecz finałowy LE Sevilla Dnipropietrowsk produkuje TVP, a nie nc+?

Najprawdopodobniej dlatego, bo nc+ boryka się ze sporymi problemami finansowymi. Po zakupie Ligi Mistrzów i żużla brakuje im kasy na przedłużenie praw sportowych. Realizacja meczu finałowego jest droższa jak pozostałych, UEFA wymaga więcej kamer, dlatego też woleli za darmo udzielić sublicencji TVP, a w zamian ta wyprodukuje sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...