Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie przydałoby się nie używać choćby tu na forum nazwy Ekstraklasa.

Poziom tego czegoś doprawdy obraża to miano.

Proponuję pisać 1 liga, a zaplecze nazywać 2 liga.

Zdecydowanie bardziej to pasuje to tego co widać na boiskach niż do szumnych nazw nadanych przez chyba pijarowców.

Nie piszę tego złośliwie, ale czasem zerknę kawałek meczu tej ligi jak komentuje Smokowski i to co widziałem w Bełchatowie to jest po prostu skandal.

Haniebny poziom, kpina ze wszystkich przed TV i na stadionie.

Takich meczy jest przecież do oporu non stop w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego ma być uruchomiony? To, że to Real to musi być każdy jego mecz pokazywany?W środę są inne priorytety.

 

A dlaczego miałby nie być uruchamiany? Tym bardziej, że będzie transmitowany z opóźnieniem ;) Hehe, a tak serio. Ekstraklasa jest zawsze priorytetem i przede wszystkim jest POLSKA! Ludzie, którzy ja oglądają sympatyxuja z jakimś klubem lub po prostu lubią to, bo to polski produkt. Jak Polska będzie grała w Euro2016 w tym czasie co Francja i Dani, obejrzysz Polskę, prawda? Troszkę dziwny przykład, ale inaczej nie da się tego wytłumaczyć. A tłumacze, bo odnosze wrażenie, że tak proste rzeczy ciężko niektórym pojąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to forumowicz Artek1008 jest Inowrocławia lub okolic. Niektórzy grają na Playstation, a wybierają drużyny wyłącznie z Podkarpacia. Biednie, przaśnie, ale po Polsku. Tacy to patrioci. Prawdziwi Polacy.

 

Inna sprawa to taka, czy w C+ przyjęli jakichś nowych realizatorów? Bo trzecia z rzędu Liga+ i po meczu zamiast pokazać na zbliżeniu grafikę z podsumowaniem wyniku, strzelcami bramek i zawodników meczu, to my to widzimy gdzieś hen, hen daleko. Pokazywanie tego teraz traci całkowicie sens. Kto wpadł na ten genialny pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że dla Canal+ obowiązkiem powinno być uruchomienie, w takie dni jak najbliższa środa, dodatkowych kanałów serwisowych, na których poleciałyby mecze lig zagranicznych. Rozumiem, że całą siłę wkładają w multiligę i wszyscy pracownicy i "dziuple komentatorskie" będą zajęte, ale uruchomienie serwisów bez komentatorów ( sam dźwięk ze stadionu ) to powinien być ich psi obowiązek.

 

Przypomnę tylko, że Canal+ to stacja premium, a nie żadne podrzędne kanaliki sportowe od solorzy. Płacimy dodatkowo i powinni oni zrobić wszystko, aby nie marginalizować abonentów, którzy mają wykupiony dodatkowy pakiet tylko dla meczów z lig zagranicznych. Rozumiem, że ekstraklasa to priorytet, ale spora część abonentów płaci tylko za ligi zagraniczne. Czy oni są gorsi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum i denerwuje mnie takie pisanie " u solorzy ". Za takie coś to jakieś ostrzeżenia czy bany powinny być.Trochę szacunku dla nazwiska jednego z najbogatszych Polaków.

 

A co do sportu w nc+ to niech wreszcie rozbudują te kabiny komentatorskie. Albo są premium albo nie.

 

Szejki powinni wejść na nasz rynek i uruchomić pakiet BeIN Sports Polska dostępny po zakupieniu samej karty.Wszędzie gdzie nadają nie ma problemów z pokazywaniem lig zagranicznych bo z tego co mają transmitują prawie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum i denerwuje mnie takie pisanie " u solorzy ". Za takie coś to jakieś ostrzeżenia czy bany powinny być.Trochę szacunku dla nazwiska jednego z najbogatszych Polaków.

 

Za co szacunek!? Za ppv, disco polo :)?

A wracając do meritum- trudno się nie zgodzić, że powinny być transmisje innych meczów niż polskie, tym bardziej że ta kolejka tak naprawdę niewiele zmieni i kilka z transmitowanych meczów można określić spotkaniami o pietruszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Bein Sports to faktycznie ich oferta powala. We Francji roczna karta kosztuje 200€.

 

To jest cena z kosmosu bo nie ma w tej ofercie BPL na którą prawa na Francję ma jeszcze tamtejszy c+ sport, choć dla francuza zapewne bardzo przystępna.

W ogóle mnogość pakietów i cen w różnych sklepach nakazuje bardzo uważne studiowanie jakby ktoś chciał zakupić Bein Sports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla zapracowanych fanów piłki nożnej i żużla! Miło nam poinformować, że dziś wersja www serwisu CANAL+ Sport Online, zostanie wzbogacona o możliwość oglądania meczów Barclays Premier League i PGE Ekstraligi. W serwisie pojawią się także magazyny tworzone przez dziennikarzy i ekspertów z naszej redakcji sportowej.

Dzisiaj pierwsza transmisja, Hull - Liverpool.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał 37 powinien być mecz Realu choćby bez komentarza polskiego. No bez jaj! Po ch.. ten kanał jest jak nie właśnie po to!

 

Tylko powiedz co będzie ciekawego w meczu Realu z Almerią ? Przeciez to się skończy 3:0/4:0/4:1 * (niepotrzebne skreślić)

Ja się dziwię, że w retransmisji nie ma planu meczu Villareal - Atletico!

 

Przez tę środę z Multiligą stracili najciekawszy mecz w Lidze Włoskiej, Juventus - Fiorentina pokaże dzięki temu Orange sport ;) Od razu dodam, że nie jestem po zadnej ze stron tej dyskusji czy liga polska czy zagraniczne. Bo cieszy mnie po prostu taka sytuacja. Obejrzę Juve - FIora na orange sport, a potem retransmisję Leicester - Chelsea i wieczór będzie udany bo dwa fajne meczyki zaliczone będą. Trzeba sobie umiejętnie układać czas i czasami takie retransmisję wychodzą na dobre. Bo przecież nie da się w jednym czasie oglądać dwóch meczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedostatnia kolejka BPL - 16-18 maja

Ostatnia kolejka - 24 maja

 

Przedostatnia kolejka La Liga - 17 maja

Ostatnia kolejka - 24 maja

 

W Anglii 17 maja o 17:00 będzie hitowy mecz ManUTD vs Arsenal. W Hiszpanii tego samego dnia (jeszcze nie wiadomo jak z godzinami) będzie hit Atletico vs Barcelona. Jak nałożą się na siebie godziny to to będą dwa pewniaki do pokazania.

Wie ktoś jak wyglądają terminy w innych Ligach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w związku z "Multiligą+", która zaczyna się już jutro mam pytanie - Czy Canal+ Sport pokaże wszystkie mecze w retransmisji? Nie ukrywam, że mecz Zawiszy mnie interesuje.

W poprzednich sezonach były pokazywane z odtworzenia, normalnie w całości. Tym razem też, ale nie na drugi dzień jak kiedyś wszystkie, tylko podzielone na jeszcze kolejne dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w związku z "Multiligą+", która zaczyna się już jutro mam pytanie - Czy Canal+ Sport pokaże wszystkie mecze w retransmisji? Nie ukrywam, że mecz Zawiszy mnie interesuje.

 

Według jednej z hucznym zapowiedzi Canal+ transmituje wszystkie mecze T-Mobile Ekstraklasy na żywo.

ML zapowiada się jak zwykle emocjonująco, ale łatwo ją zepsuć, poprzez ograniczoną ilość wejść na dany stadion.

 

W Lidze Mistrzów jakoś Real pokazywali nawet z Razgradem, w La Liga mistrzem jest inna ekipa, liderem jeszcze inna, więc po co Real pokazywać? Raz w roku sobie odpoczniecie, i tak macie się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...