Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam Pace 500 i chciałem nagrać galę UFC na Extreme Channel Sports (k. 122), która jutro zaczyna się o 4 rano. wchodzę w program (przycisk "prog") i przewijam sobie listę EPG a tam spora luka - brak kanału 122(i kilku innych)

Czyli żeby obejrzeć galę muszę nastawić budzik na 4 rano, jak zacznie się gala wcisnąć REC i mieć nadzieję , że się nagra ?? O co tu chodzi - czy abonenci kablówek i CP też mają takie jaja ?? Raz na rok (oprócz regularnych transmisji LM i Premier League , które cenię) coś ciekawego pojawia się na NC+, i takie jaja ?? Inna sprawa, że ECS to też prowizorka jakich mało - walczy "Mighty Mouse' Johnson,a w programie TV (patrzyłem w kilku źródłach) kompletnie brak informacji o tej gali.

Dopiero dobę tamu na fejsa wrzucili plakat (bo nawet polskiej stronki nie mają) - prowizorka jakich mało, ciekawe czy "Wujek z USA" (który sypnął $ aby na 3 lata kupić prawa do transmisji UFC) wie, jak polskie przedstawicielstwo ECS marnuje potencjał UFC.

Czy oni nie ogarniają , że co bardziej zapaleni fani to siedzą całą noc przed Tv/kompem aby na żywo śledzić na UFC.com wszelkie gale (płacąc przy tym dodatkowo za dostęp) ??

To już Polsat z FEN-u czy innych pomniejszych gal potrafi zrobić WYDARZENIE ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derby Turynu naprawdę dobrze się ogląda i słucha. Zapewne jest to efekt dobrego tempa i tego, że dużo się dzieje na boisku. Z drugiej strony Surma pokazuje, że jest jednym z najbardziej niedocenianych w nc+, w porównaniu z innymi ekspertami czy nawet komentatorami zasługuje by raz na jakiś czas pojechał skomentować jakiś mecz LM ze stadionu. Nawet Olbrychta się dobrze słucha gdy za współkomentatora ma Surmę. A oni wolą kreować takie osoby jak Dębiński, Laboga / Przytuła, Lipiński czy Murawski (mowa o tych co wysyłają na LM). Może kiedyś jednak pójdą po rozum do głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Canal+ mogłoby w 30. kolejce T-Mobile Ekstraklasy zamiast meczu Śląsk Wrocław - Wisła Kraków transmitować Górnik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz? Z uwagi na to, że klub z Zabrza w dalszym ciągu jest zamieszany w walce o awans

do grupy mistrzowskiej, natomiast w Wrocławiu zagrają kluby, który sobie ten awans zapewniły? Nie mówię, że zamieniony mecz ma być pokazywany na C+Family2 (tutaj widziałbym mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań).

Pierwszeństwo powinni być rywalizacje, w których jest największa stawka w tej kolejce czy walka o awans do grupy A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś raz spotykam się z sytuacją, że mecz jest transmitowany z kilkunastominutowym opóźnieniem. W tym przypadku chodzi o mecz NBA SA Spurs z LA Clippers. Kiedyś zauważyłem też taką sytuację w meczu wyjazdowym VIVE Tauronu Kielce w Lidze Mistrzów oraz dwa lub trzy razy w przypadku meczu NBA rozgrywanego w weekend.

Czym jest to spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie pokazywali fragmentów konferencji prasowej z udziałem Tima Duncana i obrazków z parkietu przed meczem, to zdążyliby pokazać mecz na żywo od początku.

Po drugie opisana sytuacja z meczem piłki ręcznej była zupełnie inna, bo wcześniej nie było żadnej audycji na żywo, która mogłaby się przedłużyć.

 

Edit.

Na szczęście ktoś pomyślał, odpuścili reklamy w połowie meczu i od 3 kwarty pokazują na żywo mecz SAS-LAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mecze NBA to któraś z rzędu jest taka sytuacja, że mecz jest z poślizgiem (chodzi mi o mecze niedzielne po L+E). Ciężko wtedy się ogląda jeśli zna się wynik z wyprzedzeniem 3-4 minutowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Czasami żałuję, że Ekstraklasa nie ma swojego kanału Ekstraklasa TV. Pewnie dostępny byłby ten program w ofertach nc+ i CP, oraz w kablówkach. Niestety mogłoby to spowodować "odpłynięcie" abonentów CANAL+, bo dużo ludzi ma ten pakiet tylko ze względu na "ekstraklasę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...