Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzisiaj znowu w nSport+ mevz Wolfsburg-Napoli. Mecz jednak jest już rozstrzygnięty. Dziwne, że nie pokażą meczu Dnipro-Club Brugge. No i ten mecz Zenita. Czemu grają o 21, czyli 23 czasu rosyjskiego? :P

 

Sam liczyłem, że ten mecz będzie jak to w Rosji o godzinei 18:00 i się dzieki temu wieczór z LE wydłuży, a tak znowu wszystko o tej samej porze ;/ lipa panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy się ze mną zgodzi, ale muszę napisać jedną rzecz: Rafał Wolski to najlepszy polski komentator sportowy. Świetny głos, niesamowite emocje i wiedza. Ten facet nie może marnować się w studio, a jeśli ktoś ma wątpliwości to polecam wczorajszy mecz Real - Atletico ;)

 

100% racji. Najlepszy komentator w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ramówki Canal+ Sport, Canal+ Sport2 i nSport+ po 11 maja?

Jeśli nic się nie zmieni, to 12 i 13 maja rewanżowe mecze półfinałowe tylko w Canal+, a w nSport+ tylko magazyn skrótów. Podobnie ma być także 5 i 6 maja.

 

W piątek podali, że będzie mecz Ligue 1 na nSport+. Tylko, że przedostatnia kolejka będzie rozgrywana w całości dzień później (sobota, 16 maja) o godzinie 21:00 (w ramach Multifoot).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy się ze mną zgodzi, ale muszę napisać jedną rzecz: Rafał Wolski to najlepszy polski komentator sportowy. Świetny głos, niesamowite emocje i wiedza.

Muszę przyznać Ci rację. Również to zauważyłem i w ogóle to jestem zaskoczony jak wielki postęp zrobił ten komentator odkąd odszedł z Woronicza. W TVP wydawał mi się takim piątym kołem u wozu, za bardzo nie potrafili go tam zagospodarować. On chyba też sam nie umiał odnaleźć się w tym hermetycznym środowisku amatorów z wybujałym ego. Cały czas w ich cieniu, zawsze z boku, że aż sam wyrobiłem sobie o nim pogląd. Uważałem go wtedy za takiego bezbarwnego, niewyrazistego dziennikarza, który niczym szczególnym się nie wyróżniał. Właściwie to nawet nie wiedziałem jaka dyscyplina sportu jest jego ulubioną, w której spełnia się jako dziennikarz. Dziennikarz, bo w tamtych czasach jakoś nie postrzegałem go jako komentatora. Nie pamiętam go z tej roli. Jeśli chodzi o dziennikarzy z tamtych czasów to muszę przyznać, że lepiej postrzegałem chociażby... Jacka Kurowskiego :oops:

 

Ligę hiszpańską jeśli oglądam to nie w nc+ więc moje pierwsze zetknięcie z komentatorem Wolskim miało miejsce przy okazji jakiegoś meczu UEFA Europa League. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że to on komentuje. Rozpoznawałem tylko jego partnera. Komentarz Wolskiego wpadał w ucho, charakteryzował go profesjonalizm, ciekawy głos, eleganckie formułowanie zdań, brak megalomanii, dialog/chemia ze współkomentatorem, wiedza i to co Project_ALF lubi najbardziej: rzetelne przygotowanie do transmisji. Pamiętam, że zrobiłem takie oczy ---> :shock: gdy usłyszałem jak żegna się z widzami. Doprawdy nie spodziewałem się, że wskoczy na tak wysoki level.

 

W moim prywatnym rankingu najlepszych komentatorów w Polsce, Wolski zapewne jest gdzieś w czubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem, Ty to wiesz, a i tak pewnie będzei (Oby jednak nie, można w ten sposób zaklinać rzeczywistość i odsunąć złe moce) Laboga & Murawski czy też Marchliński & Orłowski...

W półfinałach powinni brać udział już tylko najlepsi komentatorzy więc trio Twarowski, Rosłoń i Wolski do zagdospodarowania na oba półfinały WYŁĄCZNIE! Jako eksperci dobrać im właśnie Lipińskiego, Mielcarskiego i wszyscy zadowoleni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duet Wolski - Lipiński obowiązkowo na Real - Juve ;)

 

 

Ja to wiem, Ty to wiesz, a i tak pewnie będzei (Oby jednak nie, można w ten sposób zaklinać rzeczywistość i odsunąć złe moce) Laboga & Murawski czy też Marchliński & Orłowski...

W półfinałach powinni brać udział już tylko najlepsi komentatorzy więc trio Twarowski, Rosłoń i Wolski do zagdospodarowania na oba półfinały WYŁĄCZNIE! Jako eksperci dobrać im właśnie Lipińskiego, Mielcarskiego i wszyscy zadowoleni ;)

 

Nie wiem czy zauważyłeś, ale Orłowski i Marchlinski nie komentują już w tych fazach LM. Tym bardziej ze stadionów.

 

A ja bym dobrał Filipa Surmę, ale to swoją drogą. Jest też Przemek Pełka. O, no i Bartosz Gleń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ramówki Canal+ Sport, Canal+ Sport2 i nSport+ po 11 maja?

Jeśli nic się nie zmieni, to 12 i 13 maja rewanżowe mecze półfinałowe tylko w Canal+, a w nSport+ tylko magazyn skrótów. Podobnie ma być także 5 i 6 maja.

 

Jeszcze wracając do ramówki:

Dodatkowo można byłoby na Canal+Sport 2 w poniedziałek 11 maja transmitować małe derby prowincji Madryt czyli Rayo - Getafe (Liga BBVA) rozgrywane o 20:45.

Tego samego dnia na nSport+ o 20:30 mogliby z ciekawość pokazać Angers - Sochaux (Ligue 2). W końcu też posiadają do tych rozgrywek prawa do końca tego sezonu, więc można choć raz pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO, jak najbardziej jestem na TAK, @Maarten :)

 

ROZPISKA KOMENTATORÓW:

EKSTRAKLASA:

Środa, 29.04:

19:30 - 01:00 | Canal+Sport | Multiliga+ (T.Smokowski - A.Twarowski; goście: M.Baszczyński, K.Węgrzyn, S.Stempniewski)

20:25 | Canal+Family | Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (R.Wolski - M.Murawski; reporterzy: P.Bojarska, K.Marciniak, skrót do Multiligi+: K.Marciniak, Łączenie przed meczem: P.Bojarska)

20:25 | Canal+Family2 | Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (R.Skrzyński - R.Jezierski; reporterzy: D.Kabała-Malarz, M.Wróblewski, skrót do Multiligi+: M.Wróblewski, łączenie przed meczem: D.Kabała-Malarz)

20:25 | nSport+ | Podbeskidzie B-B - Lech Poznań (B.Gleń - K.Kosowski; reporterzy: S.Śledź, A.Westfal, skrót do Multiligi+: A.Westfal, łączenie przed meczem: S.Śledź)

20:25 | nc+36 | Korona Kielce - Lechia Gdańsk (P.Pełka - G.Mielcarski; reporterzy: B.Ignacik, G.Milko, skrót do Multiligi+: G.Milko, łączenie przed meczem: B.Ignacik)

REPORTERZY:

Górnik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz: Ż.Żyżyński, skrót do Multiligi+: A.Westfal

Górnik Łęczna - Piast Gliwice: T.Lipiński, skrót do Multiligi+: T.Lipiński

Cracovia - GKS Bełchatów: F.Surma, skrót do Multiligi+: F.Surma

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów: C.Olbrycht, skrót do Multiligi+: C.Olbrycht

 

PREMIER LEAGUE:

Wtorek, 28.04:

20:40 | Canal+Family | Hull City - Liverpool (P.Pełka - P.Rudzki)

Środa, 29.04:

22:30 [RETRANSMISJA] | Canal+Family2 | Leicester - Chelsea (M.Rosłoń - R.Nahorny)

 

PRIMERA DIVISION:

Wtorek, 28.04:

19:55 | Canal+Sport | FC Barcelona - Getafe (R.Wolski - L.Orłowski)

21:55 | Canal+Sport | Athletic Bilbao - Real Sociedad (P.Laboga - W.Jagoda)

Środa, 29.04:

22:30 [RETRANSMISJA] | Canal+Family | Real Madryt - Almeria (P.Laboga - L.Orłowski)

 

SERIE A:

Wtorek, 28.04:

20:40 | nSport+ | Udinese - Inter Mediolan (G.Milko - F.Surma)\

Czwartek, 30.04:

20:40 | Canal+Sport | Empoli - Napoli (B.Gleń - T.Lipiński)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeden z nich na Family2.

Adam Westfal i w Zabrzu i w Bielsku?

Jestem ciekaw multiligi, pewnie tradycyjnie będziemy ''siedzieć'' głównie na jednym z meczów pokazywanych na innej antenie.

A kto będzie komentował te mecze w ramach multiligi? Strzelam na Laboga, Rosłoń, Nahorny, Orłowski, Bandych, Ryczel i jeszcze kilka nazwisk jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...