Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To kwestia doświadczenia. Zauważ, że ludzie z doświadczeniem robią to luźnej. Twarowski nawet w swoim drugim sezonie nie byl nawet w połowie dobry jak teraz. Ale aż tak źle nie było, Jezierski mnie zaskoczyl swoimi emocjami. Marchlinski swoją drogą ciutke słabiej komentuje LaLiga niż choćby Lige Polska. W Ekstraklasie rzuci żartem, jakąś anegdota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olbrycht i Surma przegadali cały hymn :lol2:

idźcie w ... :crazy:

 

Taaa przegadali hymn ... Najlepszy hymn w lidze włoskiej notabene. Uwielbiam go, taki energiczny i z pasją! Ciary zawsze mam, ale dziś nie było ;/

 

Poza tym Olbrycht i jego "Felipe Gonzalez" nie wiem skąd on to wytrzasnął bo powiedział o tym kilka razy. W ogóle nie rozumiem dlaczego współkomentator nigdy nie poprawi tego drugiego jak mówi jakąs głupotę?

Jeszcze Olbrycht palnął jedną gafę. W czasie transmisji kurde pamiętałem żeby o niej wspomnieć bo była naprawdę spora, ale teraz jakoś mi wyleciała z głowy ... Jak sobie przypomnę to edytuje, chyba, że ktoś to wyłapał też ?

Chwilowy zanik pamięci eh :P

 

 

EDIT: Już wiem! Pamięć wróciła. Cezary Olbrycht powiedział tak "Wolimy Teveza w Juventusie niż ma iść do Boca Juniors i grać w lidze... brazylijskiej " :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec zawodów, i wielka kompromitacja na pożegnanie Tomasza Golloba coś niesamowitego takie rzeczy tylko w Polsce. :-(

 

Ja rozumiem, że fatalnie skończyło z Lotto Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, ale takie teksty kojarzą mi się z ludźmi posiadającymi kompleksy i patrzącymi z zazdrością na wszystko co zagraniczne.

Może to i pochopna ocena, bo tylko z jednej zdania, ale nie mogłem się powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy NC plus nie mogła by puścić na drugiej ścieżce dźwiękowej, samych odgłosów z trybun? Wtedy nikt by nie narzekał na komentatorów bo po prostu byśmy ich nie słuchali. A tak mamy zagadywanie hymnów, albo Pełkę który jak zacznie gadać w 1 minucie to nie zamyka się do końca meczu. Jak katarynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego flagowy kanał platformy nc+ CANAL+SPORT HD ma znacznie gorszą jakość dźwięku niż nSport+HD ? Nawet na TVP1HD ten sam mecz LM wygląda o niebo lepiej. Na C+ słychać ciszej jak przez szmatę. Wolę oglądać LM na nSport+ bo nie trzeba dodatkowo poogłaszać pilotem od telewizora. Może ktoś di nich napisać w tej sprawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...