Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patologia co się dzieję w tym Canal+. Wolski nie wykorzystywany w ogóle. Promują jakieś beztalencia typu Milko czy Skrzyński. Może niech w ogóle odsuną od komentatorki takich ludzi jak Twarowski, Rosłoń, Pełka czy Wolski, a zastąpią ich ludźmi z byłej Nki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, bo ludzi z nki jest mało, a jeśli są to na pewno na poziomie Canal+ (patrz: Gleń, Marchlinski, Karpiński, Bandych - bez niego magazyny nie byłyby takie same, Dryła, Surma)...

Tak, przepraszam. Mecz PSG-Chelsea będzie komentowany z Londynu ;)

 

Skrzynski świetnie sprawdza się w piłce ręcznej, natomiast w nożnej....no, ale Jezierski to tez tragedia. On ze Skrzynskim robia wszystkie mecze Śląska, co jest tragedią. Jako tako jeszcze wychodzi "Skrzynia" bez Remka, ale z nim... A Milko-Jagoda, heh :D Jagoda nie mówcie, ale ostatnio i tak cały czas się poprawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz z Kijowa, Dnipro - Ajax zamiast Brugge - Beşiktaş? Choć ok, rozumiem, że to z uwagi na Milika teoretycznie.

 

A jaki mecz w TVN Turbo HD? Mimo wszystko mam nadzieję, że Wolfsburg - Internazionale. @edit2: Ok, sprawdziłem sam. Jest wybrany mecz z Niemiec.

 

@EDIT: Nowa rozpiska również w moim podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Jagody, to zgodzę się, że się poprawia, ale wciąż ma skłonność do popadania w, za przeproszeniem, "słodkie [beep]zenie". A w tym z kolei mistrzem świata jest Milko. Wysłuchanie ich w duecie może być naprawdę nie lada wyzwaniem...

 

Dębiński bardzo dużo komentuje w tym sezonie. Komentował już ze stadionów: PSG-Barcelona, Atletico-Juventus, Barcelona-PSG, a z Warszawy prawie w każdej kolejce coś. Naprawdę nic do niego nie mam, gdzieś tam w czołowej dwudziestce komentatorów w Polsce by się u mnie zmieścił, ale trochę to drażniące, że marnują swoje asy atutowe - Twarowskiego (który nie komentuje właściwie w ogóle Ligi Mistrzów, a jak już mu dali, to Schalke-Real...) i Wolskiego (który gnije w studiu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem jaki najgorszy duet w nc+ można sobie "wymarzyć " i pomyślałem właśnie o Milko - Jagoda.

Moje "marzenie" się spełniło :lol2::lol2::lol2::!: .

Koniecznie muszę obejrzeć ten mecz :wink: .

Jagoda obleci, ale jak by mi z głośników zaśpiewał Milko-Durda, to telewizor leci z balkonu... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę numerków na dekoderze przy oglądaniu spotkań piłkarskich zgłosiłem do urzędu spraw konsumenta, oraz byłem w Miejskim i powiatowym rzeczniku konsumentów.

Co najlepsze, prawnik powiedział mi, że takie działanie jest niedozwolone ze strony platformy.

Jeżeli mi przeszkadzają te numerki, odbiór tego kanału wówczas staje się uciążliwy to bezkarnie mogę rozwiązać umowę albo ubiegać się o odszkodowanie.

 

Według regulacji nie może być w czasie transmisji sportowych, eventów, oraz filmów takiej sytuacji, gdzie obraz "live" nagle staje się uciążliwy. Inaczej rozumiane jest gdy nadawca traci sygnał nie spowodowany jego winą a inaczej, gdy celowo nadawca narzuca nam swoje postępowania. Jest to akt bezpodstawnego narzucania przez nadawcy uciążliwej nam treści.

 

Sprawa jest już w toku, mam czas, będę walczył z nimi. Opowiem Wam co mi się udało zdziałać. Jeżeli ktoś chciałby pomóc zapraszam na PW, możemy wystosować pozew zbiorowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę numerków na dekoderze przy oglądaniu spotkań piłkarskich zgłosiłem do urzędu spraw konsumenta, oraz byłem w Miejskim i powiatowym rzeczniku konsumentów.

Co najlepsze, prawnik powiedział mi, że takie działanie jest niedozwolone ze strony platformy.

Jeżeli mi przeszkadzają te numerki, odbiór tego kanału wówczas staje się uciążliwy to bezkarnie mogę rozwiązać umowę albo ubiegać się o odszkodowanie.

 

Według regulacji nie może być w czasie transmisji sportowych, eventów, oraz filmów takiej sytuacji, gdzie obraz "live" nagle staje się uciążliwy. Inaczej rozumiane jest gdy nadawca traci sygnał nie spowodowany jego winą a inaczej, gdy celowo nadawca narzuca nam swoje postępowania. Jest to akt bezpodstawnego narzucania przez nadawcy uciążliwej nam treści.

 

Sprawa jest już w toku, mam czas, będę walczył z nimi. Opowiem Wam co mi się udało zdziałać. Jeżeli ktoś chciałby pomóc zapraszam na PW, możemy wystosować pozew zbiorowy.

 

Zgadzam się całkowicie, powinieneś mieć możliwość rozwiązania umowy bez konsekwencji. Następnie przejdź do CP i będziesz mógł oglądać transmisje sportowe bez uciążliwych numerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek powiedz coś tym twoim szefom niech wrócą do komentowania S.RYCZELA to wtedy na takim meczu jak właśnie Inter-Wolsfburg zrobi on emocje swoją charyzmą i głosem.A takich nieudacznków jak Milko,OLaboga czy Debiński ich oddać do konkurencji do polsatu i będzie ok.Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje z C+. Jak można na najlepszy mecz LE desygnować duet Milko-Jagoda? O ile Jagoda staje się ostatnio w miarę znośny, to Milko to jakaś porażka. Nie wiem jakim prawem ten gość od tylu lat utrzymuje się w C+? Młodzi ludzie z pasją do sportu i po fajnych studiach nie mogą się dostać do telewizji, bo nie mają "pleców" a na wizji muszą oglądać takich orłów, co w ogóle nie mają kwalifikacji by pracować jako dziennikarz telewizyjny, na dodatek w tak bardzo merytorycznym dziale jakim jest sport, gdzie poziom wiedzy musi być ogromny i znacznie przebijający widzów.

 

Laboga to też chyba jakiś monopol na mecze Realu dostał. No ile można? Gdyby był obiektywny to nie miałbym z tym problemu, ale 80% transmisji z meczu Królewskich jest poświęcone klubowi z Madrytu. I jeszcze te durne zachwyty, nawet nad zwyczajnym podaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek powiedz coś tym twoim szefom niech wrócą do komentowania S.RYCZELA to wtedy na takim meczu jak właśnie Inter-Wolsfburg zrobi on emocje swoją charyzmą i głosem.A takich nieudacznków jak Milko,OLaboga czy Debiński ich oddać do konkurencji do polsatu i będzie ok.Pozdrawiam wszystkich.

 

Też wolałbym Ryczela niż Milko, ale naprawdę uważasz, że zdrową i normalną praktyką jest sugerowanie szefostwu, którzy z twoich kolegów mają wylecieć z pracy, a którzy awansować?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę numerków na dekoderze przy oglądaniu spotkań piłkarskich zgłosiłem do urzędu spraw konsumenta, oraz byłem w Miejskim i powiatowym rzeczniku konsumentów.

Co najlepsze, prawnik powiedział mi, że takie działanie jest niedozwolone ze strony platformy.

Jeżeli mi przeszkadzają te numerki, odbiór tego kanału wówczas staje się uciążliwy to bezkarnie mogę rozwiązać umowę albo ubiegać się o odszkodowanie.

 

Według regulacji nie może być w czasie transmisji sportowych, eventów, oraz filmów takiej sytuacji, gdzie obraz "live" nagle staje się uciążliwy. Inaczej rozumiane jest gdy nadawca traci sygnał nie spowodowany jego winą a inaczej, gdy celowo nadawca narzuca nam swoje postępowania. Jest to akt bezpodstawnego narzucania przez nadawcy uciążliwej nam treści.

 

Sprawa jest już w toku, mam czas, będę walczył z nimi. Opowiem Wam co mi się udało zdziałać. Jeżeli ktoś chciałby pomóc zapraszam na PW, możemy wystosować pozew zbiorowy.

Prawnik swoje a przedstawiciel NC+ swoje http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e5 ... a169e.html ciekawe kto ma racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio idziecie do sądu z czymś takim? Gdybym ja miał takie kłopoty.

 

Taa, gdybym mógł to bym powiedział, zresztą myślicie, że taki Jarocki nie wie o krytyce na Milko?

 

@barcabarcelona, mogą się dostać do telewizji, wystarczy chcieć. Serio,, znam wielu? Którzy myślą, że jak skończą studia dziennikarskie to od razu zostaną przyjęci do TVP czy nc+. Praktyki w trakcie studiów, radio/lokalne telewizje/portale internetowe. No, ale rozumiem o co chodzi. Po prostu wywalić Milko :D

Wiadomo, że Ryczel byłby lepszy. Szkoda chłopa, teraz to on nawet nie dostaje zadań reporterskich, ani nic. Jeździ tylko z kadrą i robi newsy do TVN24 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP nie kupi bo gdyby pokazali w TVP Sport to by społeczeństwo się oburzyło, że biorą abonament i sobie kupili rozgrywki europejskie i zakodowali a w otwartym nie pokażą bo nie zamienią głównych anten w stacje sportowe. TVP1 ma w czwartki żelaznie ustaloną ramówkę. A tak by nie mogli co 2-3 tygodnie Wiadomości nadać punktualnie i gromadzącego wielką widownię Ojca Mateusza. A LE to nie LM i inne mecze niż polskich klubów nie zbiorą dużej widowni.

A Polsatu nie interesują rozgrywki europejskie bo inwestują w polski sport i nie interesuje ich gotowy produkt.

Więc albo LE w nc+ albo nigdzie w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie interesują ich europejskie rozgrywki i nie inwestują w gotowy produkt dlatego mają to a to tylko z praw piłkarskich Piłka nożna:

- Eredivisie (liga holenderska)

- Premier-Liga (liga rosyjska)

- Priemier-Liha (liga ukraińska)

 

- Puchar Włoch

- Eliminacje Mistrzostw Europy 2016 we Francji

- Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 w Rosji

- Mistrzostwa Europy 2016 we Francji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w tak piłkarsko mocnej Hiszpanii BeInSport nie uważa, że Liga Europy jest marna tylko wykłada grubą kasę żeby po Lidze Mistrzów dalej rozbudowywać ofertę. Mnie to cieszy, że po Francji w kolejnym kraju Canal dostaje po du.. Oj tak liczę na Fox Sports, że pokaże kasztanom miejsce w szeregu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...