Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

By musieli w takiej sytuacji wynająć albo Multiproduction albo Live Park a to już by były pewnie za duże koszty.

 

Multiproduction, to jak mnie pamięć nie myli, jest firmą córką dawnego Canal+Cyfrowy. Zresztą wystarczy wejść na ich strone internetową, i od razu to widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro @belzebiusz poruszył wątek Premier League to w przerwie meczu Arsenalu pzowolę sobie na wypowiedź. Otóż Edek Durda nie pasuje kompletnie do Premier League ! Nie ten poziom, myli ciągle Everton z Arsenalem... nic ciekawego nie ma do powiedzenia. Dobrze, że Rudzki jest jako współkomentator to ratuje to spotkanie jakoś.

Nikt chyba Durdzie nie powiedział, że Arsene Wenger się czyta "Arsen" a on ciągle "Arsene".

 

Nigdy nie byłem tez fanem barwy głosy Durdy, mnie jakoś irytuje, w dodatku strzela słowami z karabinu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak Edzio komentując Bundesligę na Eurosporcie uparcie nazwisko Reusa wymawiał tak jak się pisze :o i masę innych kwiatków, w Wiśle grał "Żaliens", a Melikson miał na imię ROAR :lol:

 

Niestety to taki Szpakowski nc+, dobry głos i duże doświadczenie, ale zatrzęsienie wpadek. Tylko jest między nimi ta różnica, że Szpaq komentuje finały MŚ, a Edward przeważnie (Arsenal-Everton akurat jest wyjątkiem) ochłapy :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie jak pisze Maarten. Durda na Reusa - Raus, Raus. Przypominają się czasy wojny i krzyczących tak żołnierzy niemieckich... Durda nigdy nie zwracał uwagi na szczegóły, masa błędów, niechlujny, chaotyczny komentarz. Mnie też jego głos kompletnie nie odpowiada, irytuje. Komentator nie pierwszego, nie drugiego, ale trzeciego wyboru. Powinien komentować tylko wtedy, kiedy zerwie łącze ze stadionu, a rezerwowy komentator w studiu ma akurat niedyspozycję żołądkową. W innych przypadkach bym go nie dopuszczał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest typowy Pan jak to nazwie wszystko komentuje on nawet komentował NBA tyle że jest różnica ja jego mogłem słuchać a Pana UŁA mam dosyć .

Komentował także ostatnie mecze fazy grupowej ligi mistrzów komentował także skróty LE i dla mnie dał rade no ale jak skrót 1 meczu ma raptem 90 sekund to można się przygotować

 

Każdy wie że to fan boxu i czegoś jeszcze żużla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys pisać zgodnie z zasadami języka polskiego? Strasznie czyta się Twoje wypowiedzi.

 

Durda komentował w swoim życiu: żużel, sporty walki, piłkę nożną (MŚ, ekstraklasa, Premier League, LaLiga, Ligue1, Bundesliga, SerirA, LM/LE/Puchar Uefa), corride, bobsleje, koszykówkę (NBA, Eurolige) i jeszcze okazyjnie kilka innych wydarzeń, jak NFL :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys pisać zgodnie z zasadami języka polskiego? Strasznie czyta się Twoje wypowiedzi.

 

Durda komentował w swoim życiu: żużel, sporty walki, piłkę nożną (MŚ, ekstraklasa, Premier League, LaLiga, Ligue1, Bundesliga, SerirA, LM/LE/Puchar Uefa), corride, bobsleje, koszykówkę (NBA, Eurolige) i jeszcze okazyjnie kilka innych wydarzeń, jak NFL :P

A mi się wydawało że NFL kiedyś to Michałowicz komentował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dziś transmisja meczu Newcastle - Man Utd???? Słabo...

 

W ogóle to dziwię się, czemu termin meczu Newcastle - Man. United nie mógł być wczoraj, wszak w weekend oba kluby grały w sobotę, a nie niedzielę.

 

@EDIT: Dobra, chyba wiem czemu. Po prostu ten mecz Barclays Premier League chce transmitować BT Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys pisać zgodnie z zasadami języka polskiego? Strasznie czyta się Twoje wypowiedzi.

 

Durda komentował w swoim życiu: żużel, sporty walki, piłkę nożną (MŚ, ekstraklasa, Premier League, LaLiga, Ligue1, Bundesliga, SerirA, LM/LE/Puchar Uefa), corride, bobsleje, koszykówkę (NBA, Eurolige) i jeszcze okazyjnie kilka innych wydarzeń, jak NFL :P

A mi się wydawało że NFL kiedyś to Michałowicz komentował :D

 

Tak, ale pamiętam, że okazjonalnie też coś komentował jakieś 10 lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EKSTRAKLASA:

Piątek, 06.03:

17:40 | Canal+Family 2, nSport+ | Ruch Chorzów - Pogoń (M.Rosłoń - G.Mielcarski, reporterzy: A.Westfal, G.Milko, skrót do Ligi+: A.Westfal)

20:00, 22:30 | Canal+Sport | Super Piątek (C.Olbrycht, goście: M.Murawski, A.Zamilski)

20:25 | Canal+Sport | Lech - Jagiellonia (T.Smokowski - K.Węgrzyn, reporterzy: D.Kabała-Malarz, M.Wróblewski, skrót do Ligi+: M.Wróblewski)

 

Sobota, 07.03:

15:00, 17:30, 20:00 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (F.Surma, gość: T.Wieszczycki)

15:10 | nSport+ | Piast - Górnik Z. (R.Skrzyński - K.Kosowski, reporterzy: A.Westfal, F.Adamus, skrót do Ligi+: F.Adamus)

15:25 | Canal+Sport | Wisła - Zawisza (P.Pełka - G.Mielcarski, reporterzy: P.Bojarska, M.Wodziński, skrót do Ligi+: M.Wodziński)

17:55 | Canal+Sport | Lechia - PGE GKS (R.Dębiński - W.Jagoda, reporterzy: C.Olbrycht, G.Waliszko, skrót do Ligi+: C.Olbrycht)

20:15 | Canal+Sport | Liga+ (K.Marciniak - M.Murawski)

 

Niedziela, 08.03:

15:00, 17:30, 19:55 | Canal+Sport | Grana Niedziela (Ż.Żyżyński, gość: K.Przytuła)

15:25 | Canal+Sport | Podbeskidzie - Korona (B.Gleń - K.Węgrzyn, reporterzy: D.Kabała-Malarz, T.Lipiński, skrót do Ligi+Extra: T.Lipiński)

17:35 | Canal+Sport | Śląsk - Legia (R.Skrzyński - R.Jezierski, reporterzy: M.Wróblewski, M.Wodziński, skrót do Ligi+Extra: M.Wróblewski)

20:00 | Canal+Sport | Liga+Extra (A.Twarowski - T.Smokowski, goście: M.Baszczyński, P.Rudzki, S.Stempniewski)

 

Poniedziałek, 09.03:

17:40 | Canal+Family, nSport+ | Górnik Ł. - Cracovia (A.Marchliński - W.Jagoda, reporterzy: P.Bojarska, F.Adamus)

 

 

LA LIGA:

Sobota, 07.03:

15:55 | Canal+Family2 | Deportivo - Sevilla (R.Wolski - L.Orłowski)

17:55 | Canal+Family | Athletic Bilbao - Real Madryt (P.Laboga - K.Przytuła)

 

Niedziela, 08.03:

11:55 | Canal+Sport | FC Barcelona - Rayo Vallecano (A.Marchliński - M.Murawski)

20:55 | Canal+Family2 | Atletico Madryt - Valencia (R.Wolski - K.Przytuła)

 

 

LIGUE 1:

Piątek, 06.03:

20:25 | nSport+ | Toulouse - Olympique Marsyli (R.Dębiński - S.Białas)

 

Niedziela, 08.03:

20:55 | NC+36 | Montpellier - Olympique Lyon (K.Marciniak - S.Białas)

 

 

SERIE A:

Niedziela, 08.03:

20:40 | nSport+ | Napoli - Inter Mediolan (G.Milko - F.Surma)

 

Poniedziałek, 09.03:

18:55 | Canal+Sport | Lazio Rzym - Fiorentina (C.Olbrycht - T.Lipiński)

 

 

VELUX EHF LIGA MISTRZÓW:

Niedziela, 08.03:

16:45 | nSport+ | Viborg - Larvik (K.Bandych - I.Nabożna)

 

 

LIGA MISTRZÓW:

Wtorek, 10.03:

20:00, 22:45 | Canal+Sport, nSport+ | Studio Ligi Mistrzów (K.Marciniak - R.Wolski, goście: K.Węgrzyn, M.Pol)

20:40 | Canal+Sport | Real Madryt - Schalke 04 (P.Laboga - M.Murawski)

20:40 | nSport+ | FC Porto - FC Basel (M.Rosłoń - R.Nahorny)

 

Środa, 11.03:

20:00, 22:45 | Canal+Sport, nSport+ | Studio Ligi Mistrzów (A.Twarowski - T.Smokowski, goście: G.Mielcarski, M.Pol)

20:40 | Canal+Sport | Chelsea - PSG (R.Dębiński - T.Wieszczycki)

20:40 | nSport+ | Bayern Monachium - Szachtar Donieck (P.Pełka - P.Rudzki)

 

 

LIGA EUROPY:

Czwartek, 12.03:

17:55 | Canal+Family | Zenit - Torino (A.Marchliński - F.Surma)

18:45 | Canal+Sport | Studio Ligi Europy (P.Salak, goście: M.Murawski, K.Przytuła)

18:55 | Canal+Sport | Dnipro Dnipropietrowsk - Ajax Amsterdam (Ż.Żyżyński - M.Murawski)

18:55 | Canal+Family2 | Multiliga Europy (W.Zawioła)

18:55 | nSport+ | VFL Wolfsburg - Inter Mediolan (G.Milko - W.Jagoda) :D

20:55, 22:55 | Canal+Sport | Studio Ligi Europy (P.Salak, goście: L.Orłowski, K.Przytuła)

21:00 | Canal+Sport | Villarreal - Sevilla (P.Laboga - L.Orłowski)

21:00 | Canal+Family2 | Multiliga Europy (P.Karpiński)

21:00 | nSport+ | Fiorentina - AS Roma (B.Gleń - T.Lipiński)

 

 

PUCHAR DAVISA:

Piątek, 06.03:

15:40 | Canal+Family | Polska - Litwa (T.Wolfke - M.Chmela, studio: B.Ignacik, gość: P.Gadomski, reporter: S.Śledź)

 

Sobota, 07.03:

13:45 | Canal+Family | Polska - Litwa (T.Wolfke - M.Chmela, studio: B.Ignacik, gość: D.Celt, P.Gadomski, reporter: S.Śledź)

 

Niedziela, 08.03:

13:45 | Canal+Family | Polska - Litwa (T.Wolfke - M.Chmela, studio: B.Ignacik, goście: D.Celt, P.Gadomski, reporter: S.Śledź)

 

 

NBA:

Piątek, 06.03:

04:30 | Canal+Sport | Golden State Warriors - Dallas Mavericks (W.Michałowicz - W.Kijanowski)

Sobota, 07.03:

01:30 | Canal+Sport | Cleveland Cavaliers - Phoneix Suns (T.Dryła - M.Dydek)

Niedziela, 08.03:

20:30 | Canal+Family | Golden State Warriors - LA Clippers (W.Michałowicz - H.Radke)

Poniedziałek, 09.03:

03:00 | Canal+Sport | Phoneix Suns - Golden State Warriors (W.Michałowicz - H.Radke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys pisać zgodnie z zasadami języka polskiego? Strasznie czyta się Twoje wypowiedzi.

 

Durda komentował w swoim życiu: żużel, sporty walki, piłkę nożną (MŚ, ekstraklasa, Premier League, LaLiga, Ligue1, Bundesliga, SerirA, LM/LE/Puchar Uefa), corride, bobsleje, koszykówkę (NBA, Eurolige) i jeszcze okazyjnie kilka innych wydarzeń, jak NFL :P

Ktoś kto widzi szklankę do połowy pełną powiedziałby: człowiek instytucja.

Ktoś kto widzi szklankę do połowy pustą powiedziałby: zajmuje się wszystkim, a na niczym się nie zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mecz Chelsea-PSG będzie komentowany z Warszawy? Jeżeli tak, to będzie to kompromitacja :woot: Obsada też dość dziwna, średniacy Dębiński z Wieszczyckim na taki hicior, a Rosłoń będzie komentował Porto-Basel... nie podoba mi się to :/

 

EDIT: Jezu, jeszcze Milko-Jagoda na najciekawszy mecz Ligi Europy. To są jakieś żarty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...