Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na tweterze P.Rudzki pochwalił się, że zostaje wysyłany na WHL by skomentować derby z Andrzejem Twarowskim. Dobre i to, szkoda, że na jutrzejszy mecz się nie wybierają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa to nie widziałem. To trzeba go zmotywować, żeby napisał czwartego. :)

Ma 3 wpisy, bo we wtorek dopiero konto założył. Co do rewelacji - radzę zachować spokój. Każdy podgrzewa atmosferę, żeby nabić większą kasę.

 

Dziwię się, że jadą na derby Londynu, a na mecz być może rozst[beep]jący walkę o mistrzostwo Anglii już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek, a nie wiesz może, dlaczego Andrzej Twarowski coraz rzadziej komentuje z Rafałem Nahornym? Jutrzejszy szlagier, w przyszłym tygodniu Derby Północnego Londynu... Decyzja kierownictwa?

Jarocki uznal, ze razem im sie dobrze wspolpracuje, no i im daja spotkania. Spokojnie, nie ma zadnego konfliktu, jak juz pytali na twitterze niektórzy :D

 

A co do Ojca Rudzkiego to nie wiem, zreszta az tak prywatnych spraw to nie warto rozpowszechnaic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że jadą na derby Londynu, a na mecz być może rozst[beep]jący walkę o mistrzostwo Anglii już nie.

 

26 ekip komentatorskich jedzie na ten mecz, to rekord, więc pewnie miejsca na stadionie zabrakło :)

Nawet Kazachowie jada, a nasi w dziupli :lol2:

 

http://advanced-television.com/2015/01/ ... -man-city/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była taka sytuacja, że zabrakło miejsca dla Nahornego i musiał sam Rosłoń komentować. Bodajże 2012 rok i derby Manchesteru, które miały przybliżyć jedną ze stron do tytułu na 2 kolejki przed końcem sezonu

 

Rzeczywiście pamiętam to :)

Dobra była też sytuacja z meczu Liverpool - Chelsea w 2014 kiedy to w tle było słychać Araba z BeinSport, z kolei Nahornego słyszeli w NBC Sports :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że jadą na derby Londynu, a na mecz być może rozst[beep]jący walkę o mistrzostwo Anglii już nie.

 

26 ekip komentatorskich jedzie na ten mecz, to rekord, więc pewnie miejsca na stadionie zabrakło :)

Nawet Kazachowie jada, a nasi w dziupli :lol2:

 

http://advanced-television.com/2015/01/ ... -man-city/

Nawet będą brazylijscy komentatorzy, a polskich nie będzie na tak ważnym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nasi technicy w różnych telewizjach mają wieczne problemy z synchronizacją dźwięku. Niech się zgłoszą do techników z Trwam, bo tamci tak emitują np. telefony od widzów na żywo, że program jest opóźniony o 10 sekund, żeby w razie jakichś nieprzychylnych słów tego nie pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tego artykułu http://sport.wp.pl/kat,1740,title,Nowe-rozdanie-w-T-ME-Giganci-bija-sie-o-polska-lige,wid,17218901,wiadomosc.html?ticaid=11443c napisam Mi że że informacje ma od sprawdzonych Mu żródeł, nie chce napisac od kogo ale info jest pewne. Nowa tv żeby weszła na rynek nasz musi mieć najlepszy kąsek czyli rodzimą ekstraklase...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest warta świeczki, bowiem prawa będą obowiązywać przez 6 lat w stałej cenie ~150 mln/sezon. Te 150mln to pryszcz w porównaniu do krajów Europy Zachodniej, w których telewizje za krajowe prawa płacą często 1 mld twardej waluty. Przez te 6 lat może wiele się zmienić, pieniądze w polskiej piłce z pewnością wzrosną, budżet Legii wzrośnie do 200mln, a Lecha do 100mln zł. Być może jakiś klub awansuje do LM, no i awans do ME we Francji wypłynie pozytywnie na polski football. Te 150 mln zł to wyjątkowa okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tego artykułu http://sport.wp.pl/kat,1740,title,Nowe-rozdanie-w-T-ME-Giganci-bija-sie-o-polska-lige,wid,17218901,wiadomosc.html?ticaid=11443c napisam Mi że że informacje ma od sprawdzonych Mu żródeł, nie chce napisac od kogo ale info jest pewne. Nowa tv żeby weszła na rynek nasz musi mieć najlepszy kąsek czyli rodzimą ekstraklase...

Taa, pewne źródła, założę się, że tym źródłem jest forum satkurier i tym podobne strony :) Tak to zawsze działa, np. polskie media piszą, że jakiś włoski klub jest zainteresowany naszym piłkarzem, włoskie media piszą o tym powołując się na polskie media a potem polskie media piszą, że coś jest na rzeczy, bo włoskie media też o tym piszą :) Nie wierzę w to po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...