Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Jestem nowym abonentem nc+ i zastanawiam się dlaczego nie puszczają więcej meczy NBA. Np. dzisiaj dlaczego nie pokarzą meczu Chicago-Miami, który zaczyna się o 19? Jestem fanem sportów amerykańskich, dla NHL mogę zarwać noc by obejrzeć w internecie tak samo NFL, dla NBA tak bym się nie poświęcił:) ale gdyby mecze były puszczane o 19 (tak jest tylko w weekend, wiem) to z miłą chęcią bym obejrzał, a tak obejrzę pierwszą połowę meczu CC-OCT i pewnie zasnę:) bo jutro do roboty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mają taki pakiet meczów że mogą pokazywać tylko 3-4 mecze w tygodniu.

Ale czy oni tzn. nc+ sami wybierają jaki meczyk pokarzą? Jeżeli tak to dlaczego nie puszczą meczu Chicago-Miami, ten wydaje się ciekawszy (tak wynika z tabeli) i w dużo lepszej porze dla widzów w Polsce.

 

Zazwyczaj to NBA narzuca jakie mecze mają pokazać. Nc+ jedynie potwierdza lub stara się coś tam zmienic w terminarzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie irytujący potrafi być Rudzki na twitterze. Właśnie mądrzy się, jacy to komentatorzy Eurosportu straszni, bo mówią Radwańskiej, że powinna robić tak, a nie inaczej. Tak jakby on komentował w inny sposób. Pomijam fakt, że Karol Stopa to dziennikarz z taką klasą, że Rudzki może mu buty czyścić. W sumie lubię jak PR komentuje, ale czasem jak coś walnie, to ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedają swoje 51 proc.udziałów w TVN i kasa się znajdzie. A tak na marginesie to kto finansował dotychczasowe prawa sportowe w Canal+. Nowe prawa sportowe nie będą o 100proc. droższe niż do tej pory. Kasy na sport w C+ jak do tej pory nie brakowało. Myślę że i tym razem tak będzie. Co do CP kupili prawa do 1 ligi tylko po co? jak podobno biorą udział w przetargu na Ekstraklasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...