Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nc+ nie może pokazywać? Nawet mogą bez komentatorów lecieć. Polsat jakoś mógł przy LE, a nc+ przy LM nie może wszystkich puścić meczów?

chce mieć wybór, nie zawsze chce oglądać hit Bayern vs Barca, czasami chce obejrzeć Chelsea z ogórkami, lub jakiś inny zespół.

Za 10-11 spotkań LE trzeba było zapłacić 1.22 zł pamiętam bo wykupowałem :) i to była idealna opcja. Chciałeś to oglądałeś co chciałeś. Brakowało multiligi Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma predyspozycji?

Nie pamiętasz czasów, gdzie Polsat zrobił PPV aż 10-11 spotkań na żywo jednocześnie LE? W dodatku wszystkie były z komentarzem?

Dla mnie mogą być 3 mecze z komentarzem a reszta bez. Dlaczego nc+ nie zrobi LM tak? Co Wam zależy puścić mecz bez komentarza? Przecież i tak macie prawa do każdego spotkania - Polsat już to kiedyś zweryfikował. Dlaczego więc nc+ nie chce pokazywać więcej spotkań LM np? Macie kanały, możecie zrobić n36, 37, 38, 39 i pokazać je bez komentarza. Dlaczego tego nie robicie Artek?

 

Ja nie mam kanalow, nie jestem wlascicielem nc+ :D Po prostu to sie nie oplaca.

 

@kunkore, kabin juz jest 6. Rozbudowano redakcje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek Bartnicki z Orange Sport poinformował na Twitterze że z końcem roku właściwie cała redakcja kończy pracę. Jest to jednoznaczne z tym, że kanał Orange Sport znika z rynku.

Kiedyś było sporo transmisji, teraz to już totalna porażka, bez hd.

Raczej nie ma się co spodziewać żadnego transferu z Orange Sport do NC+, chyba że w wakacje. Ale i tak ekipa nc+ jest bardzo szeroka, poza tym nikogo w roli komentatora dobrego ja tam nie widzę, tylko proszę dajcie spokój ze Święcickim... Jedynie Agnieszka Kopacz jak dla mnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święcicki jak najszybciej do nc+, bo to talent czystej wody. Specjalista od ligi francuskiej, ale skomentuje też włoską. Prawda jest jednak taka, że odnajdzie się w każdej lidze. Bartnicki też byłby OK. Ma wadę wymowy na "R" (podobnie jak Orłowski), więc hejterów miałby sporo, ale do naszej ligi pasowałby idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto będzie komentował? Kanal znika w styczniu, a 1.liga na wiosnę ma byc na jutubie w kanale Łączy nas Piłka, a od nowego sezonu możliwe, że w TVP SPORT.

@marcin, a czemu nie Świecicki?

 

A to przepraszam,myślałem że dociagna do końca sezonu.Nie ma żadnej oficjalnej informacji ze kanał znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święcicki jak najszybciej do nc+, bo to talent czystej wody. Specjalista od ligi francuskiej, ale skomentuje też włoską. Prawda jest jednak taka, że odnajdzie się w każdej lidze.

 

100% racji. Słuchać Święcickiego zamiast Marciniaka podczas Ligue 1? Marzenie :D Wtedy Marciniak skupiłby się tylko na tym, co robi najlepiej, czyli prowadzeniu studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...