Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dydek to największa pomyłka tej stacji. Kijanowski, też ni jakiś wielki ekspert, bije ją na łeb na szyję. Ta kobieta, z całym szacunkiem, ale kompletnie nie nadaje się na komentowanie meczów.

Nie zaczynam tematu Marchewy, to nie ma sensu, abyśmy znowu się kłócili :D

 

Raczej szans nie ma, w sumie tak jest od dawna, nie każdy preferuje sport+ z komentarzem, a tak może sobie sam skomentować, albo obejrzeć w ciszy i spokoju :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artku, przepraszam za osobiste pytanie. Możesz je potraktować trochę z przymrużeniem oka, ale współpracujesz z nC+, a często tu na forum krytykujesz niektórych dziennikarzy, jak np. Grzegorza Milkę. Ostro wypowiedziałeś się kiedyś o Sonii Śledź. Jak potem się z nimi widzisz w redakcji, patrzysz im w oczy, to nie czujesz się głupio? W sensie, że podajesz tutaj rozpiskę komentatorów, przy nazwisku takiego Milki stawiasz wymowne emotikonki, Milko może to przeczytać (nie wiem, czy czyta, ale jest taka szansa, wszak niedziwne byłoby, gdyby dziennikarze czytali forum o telewizji), a potem przychodzisz to redakcji i witasz się z Milką. Nie ma spiny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. 2 mecze komentowane przez Twarowskiego? Szok! Jak na niego to już wielki maraton.

 

nic zaskakującego, ile razy było że komentował mecz o 13.45/15.55 w sobotę, jak i poniedziałkowy o 21.00

 

Twarowski - Rudzki bardzo dobra decyzja, ten mix się sprawdza, Przemek potrafi podłapać żarty Anderzeja.

Znowu Milko, tym razem na mecz braci, myślę że spokojnie można dać tutaj Ryczela. Zawsze to lepsza opcja niż Milko.

 

Ironio, mówią w studio o betonie, układzie, a co trzyma Milko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marchliński jest spoko, ale nie potrafię podzielić euforii Artka :) Boleję, że tylko jeden, i to przeciętny, mecz dostaje najlepszy komentator La Liga jakim jest Rafał Wolski. Jakoś zepchnięty na boczny tor ostatnio, w dodatku nie komentuje Ligi Mistrzów - nie podoba mi się to, rozumiem że każdy musi dostać swoje szanse, Laboga i Marchliński też, ale niewykorzystywanie takiego głosu po prostu działa na szkodę stacji. To sadzanie gwiazdy drużyny na ławę.

 

Fajnie, że sparowali Twarowskiego z Rudzkim. Kultowym duetem pozostanie ten z Nahornym, ale ostatnio przy awaryjnej sytuacji wyszło to bardzo dobrze. Rudzki ma parę drażniących elementów (nadmiar statystyk, nadużywanie pewnych określeń), ale w taki luźny typ komentarza, jaki prezentuje Twaro, pan Przemek dobrze się wpasuje.

 

Co do Milki chyba nie ma sensu się wypowiadać, bo wszyscy mamy podobne zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artku, przepraszam za osobiste pytanie. Możesz je potraktować trochę z przymrużeniem oka, ale współpracujesz z nC+, a często tu na forum krytykujesz niektórych dziennikarzy, jak np. Grzegorza Milkę. Ostro wypowiedziałeś się kiedyś o Sonii Śledź. Jak potem się z nimi widzisz w redakcji, patrzysz im w oczy, to nie czujesz się głupio? W sensie, że podajesz tutaj rozpiskę komentatorów, przy nazwisku takiego Milki stawiasz wymowne emotikonki, Milko może to przeczytać (nie wiem, czy czyta, ale jest taka szansa, wszak niedziwne byłoby, gdyby dziennikarze czytali forum o telewizji), a potem przychodzisz to redakcji i witasz się z Milką. Nie ma spiny?

 

Wiesz, ze mną to też tak jest, ze ja nie pracuje dzień w dzień. Raz na jakiś czas, bo mam inne "zadania domowe", ale Masz rację, może być mi głupio, ale wydaje mi się, że po to jest takie forum, aby wypowiadać swoje opinie. Tym bardziej, że nie krytykuje nikogo charakteru, a komentarz czy prace dziennikarska. Taka robota nawet koledzy z redakcji mają prawo i łatwość Ciebie ocenic. A sami komentatorzy to wiedzą, przynajmniej tak mi się wydaje, ale to rpste i logiczne. Jesteś dziennikarzem, to jestes gotowy na krytykę.

Czasami dziennikarze przeglądają takie fora, ale tak naprawdę na szybko, bo chca sprawdzić opinie i pewnie nie zapamiętują nickow itd.

Czasami sam się nad tym zastanawialem, ale raczej problemów z tym nie ma.

 

Też mi się podobał duet Twarowski-Rudzki, spoko było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:dlaczego nie jest transmitowany Puchar Ligi Francuskiej na kanałach sportowych nc+?Przecież mają prawo do pokazywania tych rozgrywek.A mamy teraz(czyli w 1/8 finału) bardzo ciekawe spotkania typu:Lyon-Monaco czy Lille-Bordeaux.Z góry dziękuje za odpowiedź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też brakuje F1,ale że wcześniej takie transmisje były gdzie można było sobie wybierać kamerę z której chce się oglądać to pierwszy raz to słyszę.Bardzo fajna opcja i szkoda,że nie ma najszybszych bolidów na świecie na sportowych kanałach nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako starzec dorzucę, że przez kilka sezonów można było oglądać naprawdę profesjonalne transmisje na canal+ z Formuły1. Bodajże jednocześnie na 6 kanałach. Można było sobie wybrać klasyczną transmisję, tylko czołówkę; wytypowanego przez realizatorów kierowcę, tylko boksy i pit stopy (a wtedy się tam działo, oj działo - tankowanie) itp. Owszem w SD, ale jakość tamtego SD też się wyróżniała. Niestety obecnie to Formuła już nie ta, a o transmisjach to lepiej nie mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Czas na rozpiske komentatorów Piszcie swoje opinie co do duetów i wyboru meczów ;)

Co do NBA to fajnie, że wreszcie pokażą mecz świetnego zespołu Portland Trail Blazers i to z Mistrzem San Antonio Spurs :) Ale jeśli chodzi o kolejne mecze to raczej słabo, bo dadzą aż 2 mecze jakiegoś beznadziejnego New York Knicks, który obecnie ma bilans 5-22 :/ I ostatnio nie pokazali hitu Zachodniej Konferencji, w którym grali wicelider Memphis Grizzlies z... liderem Golden State Warriors :/ A komentarz Pani Dydek rzeczywiście jest łagodnie mówiąc irytujący :|

Jeśli chodzi o transmisje piłkarskie to ciekawe, czy będą mogli transmitować mecz z tej najbliższej kolejki ligi hiszpańskiej: Real Madryt - Sevilla FC (który został przełożony na 4 lutego z powodu Klubowych Mistrzostw Świata) mimo, że wybrali już 4 mecze z tej kolejki? :wink:

A Rafałowi Nahornemu to szkoda, że nie dali jeszcze meczu Liverpool - Arsenal to już miałby komplet w tej kolejce :D

 

Jak pokażą puchar to mniej będzie transmisji z ligi francuskiej.

To dlaczego nie mogli tak kupić praw, żeby Puchar był tak jakby osobno, tzn. pokazywanie meczów pucharowych nie skutkowałoby zmniejszeniem się ilości transmisji meczów ligowych? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...