Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak mam pytanie co do Twarowskiego. Czym on w ogóle się zajmuje w redakcji Canal+? W tygodniu, gdzie nie ma europejskich pucharów skomentuje sobie 1 meczyk z Anglii ( raz na ruski rok 2 ) i zrobi 1 odcinek Ligi+Extra. Reportaży żadnych nie robi, analizą się nie zajmuje. Przecież to zwykła kpina. Co on robi w tygodniu w redakcji jak nie ma europejskich pucharów? Gdy jest LM i LE to jest troszkę lepiej bo robi przeważnie studio we wtorek i w czwartek jeszcze, ale w porównaniu z takim Labogą czy Żelkiem to oni wypracowują chyba 200% normy a Twaro zwyczajnie się obija.

 

Ostatnio na Multilidze często udało im się wskakiwać na stadion gdzie za chwile padał gol dopiero. Tak padło kilka bramek, więc mieli nosa )

 

Zasługa Kalinowskiego raczej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się okazało, nc+ wybrało już mecze LM. canalplus.pl i Transmisje. Dziwne, że wybrano mecz Ludogoretsa z Realem :P

Czy tam pracują ludzie normalni? Mecz grupy C Monaco - Zenit to mecz o awans. Ale nie, po co pokazać mecz o wszystko dla obydwu ekip, skoro można pokazać rezerwy Realu i ich klepanie Ludogorca. Już pomijam fakt, że głównym wtorkowym meczem powinno być starcie Juventusu z Atletico, a nie Liverpoolu z Basel. Tak samo w środę kosztem meczu Bayern - CSKA można było pokazać mecz Chelsea ze Sportingiem, bo Sporting musi wygrać, żeby awansować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tam pracują ludzie normalni?

Czasem mam wrażenie, że niekoniecznie.

 

Monaco - Zenit to bezpośredni mecz o awans, podobnie jak Liverpool - Basel, więc wypadałoby je pokazać, ale Monaco można sobie zobaczyć co najwyżej w multilidze.

W zamian mamy mecz o nic, bo zdaje się, że Łudogorec w żadnej konfiguracji nie ma szans na awans do kolejnej rundy (chyba, że C+ chce pokazać walkę Bułgarów o LE) - rozumiem, że "kibiców" Realu, szczególnie po zdobyciu LM jest w tym kraju mnóstwo (albo i jeszcze więcej), ale czy rezerwy Realu to naprawdę obowiązkowy do pokazania mecz? Do wyboru Juve - Atletico nie można mieć zastrzeżeń - wydaje mi się, że jest to mecz o nieco mniejszym ciężarze gatunkowym (choć pewnie bardziej prestiżowy) niż Liverpool - Basel. Wydaje się, że większy sens miałoby pokazanie APOELu z Barceloną, chociażby z tego głupiego powodu, że Barcelona w tamtym meczu o coś walczyła, Real nie walczy kompletnie o nic.

 

Środa już raczej optymalna - Roma - MC to bezpośredni mecz o awans, Barca - PSG to mecz o pierwsze miejsce w grupie, tylko ten trzeci może budzić pewne zastrzeżenia, choć CSKA również nie może odpuścić, bo zwycięstwo także może (przy remisie w Rzymie) dać im awans. Z drugiej jednak strony czy mecz Chelsea - Sporting będzie ciekawszy? Niekoniecznie, Chelsea awans ma zapewniony, Sportingowi wystarczy remis, a i Schalke wcale nie musi być tak łatwo w Słowenii - paradoksalnie to ten mecz może mieć większy ciężar gatunkowy, bo Schalke walczy o LM, ew. LE, a Maribor przecież również ciągle ma szanse na LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to normalne że ekipa C+ to Madridistas a margnies to pojedynczy kibic czy to kibic kogoś z Włoch czy Angli a Laboga to już w ogóle tak samo TVP Żewła i Iwaśki to są Madridistas

 

Czemu nie pokazali meczu Barcy bo pewnie myśleli że Barca ogra ich 3 cim składem a Messi strzeli tysiąc goli a sam Leszek Orłowski beznadziejnie ich skomentował że postawa Apoeli to tragedia i że mogłby być nawet jak to powiedział 8-1

 

Najbardziej ze składu C+ nie znosze Smoka wszystkim regularnie przerywa jak Kuźniar z TVN gość jest żałosny już wole jego kopie Dębińskiego.

Ogladałem oba studia i taki Michał Pol przez tego Smoka żadnego zdania nie skończył a na koniec jak sie pojawia Salak to regularnie się z niego rży. Zero kultury.

Dobrze że się pojawił Wolski Pan profesor to jest spokój i kultura w 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie pokazali meczu Barcy bo pewnie myśleli że Barca ogra ich 3 cim składem a Messi strzeli tysiąc goli a sam Leszek Orłowski beznadziejnie ich skomentował że postawa Apoeli to tragedia i że mogłby być nawet jak to powiedział 8-1

 

 

Orłowski nie powiedział, ze w meczu Barcy powinno być 8-1 tylko powiedział, że dla kibica APOELU, który zapłacił za bilet lepiej, żeby chociaż jakąś sytuację podbramkową stworzyli i strzelili bramkę przegrywając wyżej, aniżeli przekraczali połowę boiska tylko dzięki wykopom bramkarza. Czasami mam wrażenie asiafan, ze strzelasz tymi słowami jak z kałacha, a odrzut z nich jest taki, ze nigdy do końca nie wiadomo co chciałeś przez to przekazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam pytanie co do Twarowskiego. Czym on w ogóle się zajmuje w redakcji Canal+? W tygodniu, gdzie nie ma europejskich pucharów skomentuje sobie 1 meczyk z Anglii ( raz na ruski rok 2 ) i zrobi 1 odcinek Ligi+Extra. Reportaży żadnych nie robi, analizą się nie zajmuje. Przecież to zwykła kpina. Co on robi w tygodniu w redakcji jak nie ma europejskich pucharów? Gdy jest LM i LE to jest troszkę lepiej bo robi przeważnie studio we wtorek i w czwartek jeszcze, ale w porównaniu z takim Labogą czy Żelkiem to oni wypracowują chyba 200% normy a Twaro zwyczajnie się obija.

 

Ostatnio na Multilidze często udało im się wskakiwać na stadion gdzie za chwile padał gol dopiero. Tak padło kilka bramek, więc mieli nosa )

 

Zasługa Kalinowskiego raczej :D

 

W ogóle po tej fuzji dziwne rzeczy się dzieją.

Twaroski się popsuł, ale Smoku też jakiś inny się stał. Teraz to nie to samo co kiedyś. Smoku był szefem redakcji sportowej Canal+ i on odsunął Ryczela od komentowania? Przecież Ryczel to TOP5 obecnie w Canal+.

 

Twarowski już nie umie komentować meczy nawet, w studiu jakiś taki dziwny jest jak by wchodził od niechcenia. Z kolei Smokowski tez jakiś nijaki jest nie wiem czy to zasługa fuzji czy czegoś innego?

 

Wczoraj ktoś napisał, że LM była lepsza w N. Owszem była w 100% lepsza, oni to pokazywali z pasją, było fajne studio, fajna atmosfera a teraz? Teraz mecze komentują laicy z przypadku chyba, studio jest na niezłym poziomie ale nie dorasta do pięt tego co miała Nka i nie pokazują tego z taką pasją jak robiła to Nka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale niektórym już, jak widzę, konkretnie odbija.

 

"Twarowski się obija". No to mnie rozwaliło :D może napiszcie mu uwagę do dzienniczka "Andrzej nie przykłada się do pracy w redakcji" :lol: Od lat układ jest taki, że komentuje mniej, chociażby dlatego, że odpadają mu niedziele, kiedy musi się przygotować do "Ligi+extra". To nie jest takie hop-siup poprowadzić taki program, trzeba obejrzeć mecze, ogarnąć o czym chce się gadać i to tak, żeby wszystko trzymało się w ramach czasowych.

 

Poza tym Twarowski ostatnio często komentował dwa mecze - sobotni i poniedziałkowy. Ponadto, jak mniemam, choć (chyba) żadnej funkcji w redakcji formalnie nie pełni, jako gwiazdy stacji mają z Smokowskim wpływ na wybór spotkań, obsadę, nowinki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w ten weekend brak "Granej Niedzieli" ? Brak wolnych prowadzących czy jak zwykle szukanie oszczędności?

Dobre, "brak wolnych prowadzących" hah :D

Piłka ręczna jest do 15:20 na żywo, więc nabjeden mecz nie ma sensu robić studiia. O 17:40 jest wstęp do meczu, zamiast programu :P

 

L@browar, Ty widzisz co piszesz? Twarowski jest tak samo eksploatowany, jak przed fuzja. On ma też troszkę spraw papierkowych, wbrew pozorom i normalnie pracuje 5 dni w tygodniu w redakcji, jak każdy normalny człowiek.

 

@TomeSquare, ale Multiligi nie prowadzil Kalinowski :P on już nie pracuje w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że Twaro nie ma mało roboty, bo żeby poprowadzić Lige+Extra to trzeba napawdę się solidnie przygotować i jest to o wiele trudniejsze niż komentarz meczu. W ostatnim tygodniu zrobił też przecież studio LM i pojechał jeszcze do Belgii, także już wziął wszystko co tylko mogli mu powierzyć. Oby był w ten weekend, bo miałem wczoraj wrażenie, że lekko się przeziębił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w środę podczas meczu Arsenalu z Borussią tzw. komentator rosoń czy jakoś tak bredził że trener Arsenalu nie cieszył się z pierwszej bramki; panie rosoń czy jakoś tak oprzytomniej wreszcie; szkoda zdrowia by słuchać twoich bzdur; komentujesz imć mecze jak z starej kliszy; czasem posłuchaj sam siebie; wesołych świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady. Twarowski w Lidze + extra mówi byle co, trzy po trzy, byle kto by go spokojnie zastąpił.

To Smoku mówi, Twaro wtraca się i swoje mądrości chce przekazac.

 

dla Twara palma już odbija, kryzys wieku średniego chyba.

 

Bo Twaro jest dobry na tzw krótkich dystansach czyli wtrącić się i komuś dogadać czy opowiedzieć żart. Prawdziwy kunszt dziennikarza pokazują Żelek czy Marciniak, kiedy trzeba przez x godzin prowadzić studio granej soboty czy niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też masz rację, ale Twarowski juz swoje przepracował, był i reporterem i studia prowadził sam/z kimś. Ale nie przesadzalbym, ze potrafi się tylko wtrącać, bo przecież jak najbardziej dobre pytania zadaje czy to w LM czy Lidze+...

 

Dla mnie najlepszym, samodzielnym prowadzącym jest Piotr Karpiński. Zawsze uśmiechnięty, sobrze przygotowany :P I fajnie się go słucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpiński jest bardzo fajny, ręczną też spoko komentuje, z jajem, dynamicznie. Jakbym miał komponować duety na studio LM, to jako drugi po Smokowskim i Twarowskim zrobiłbym Karpiński-Marciniak, są do tego stworzeni. A do Ligi Europy (potem jak już Legia odpadnie) Żelek albo Surma zamiast Salaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie Ty masz tych kiboli?

Sorry, że znowu do tego wracam, ale po wydarzeniach na i po meczu Lokeren- Legia trudno zrozumieć postępowanie "kibiców" stołecznej drużyny. Delikatnie mówiąc trzeba być inteligentnym inaczej, żeby tak narażać na sankcje swój niby ukochany klub. To ja naprawdę wolę "pikników i januszy" na Camp Nou :).

@Artek

Przyznaję, że dzisiejszy komentarz Marchlińskiego na meczu Podbeskidzie-Lechia był niezły, a Wojtka Jagody niesamowity. Coraz bardziej przekonuje mnie ten ekspert- kiedy trzeba zażartuje, jego uwagi zazwyczaj są trafne. Wielkie brawa dla Pana Wojtka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salak w sumie nie jest zły, ja tam go lubie. Sympatyczny gosc. Choć oczywiście do Karpinskiego, Marciniaka czy Smoka mu jeszcze brakuje...:P

Ja pamiętam taki program "Co dalej, reprezentacjo?", a prowadził go duet Karpiński-Marciniak, a gośćmi byli Boniek, Tuzimek, Ryczel i Kołodziejczyk. Bardzo gajnie współpracowałli, wróciłbym do tego :P

 

A co do Jagody, ja już dawno mówiłem, że on sie poprawia po fuzji. W końcu ludzie zaczynają patrzeć na komentarz, a nie stereotypy :P

@Arkon, Adam zawsze nieźle komentuje :D

 

Pamiętacie Wojtka Zawiołę? Szkoda, że on tylko magazyny lektorskie i newsy robi, fajnie prowadził programy w n. Czy to nwieczór, czy PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...