Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas uważam, że fuzja nie wyszła na zdrowie,

 

Teraz wszystko ciągną ci sami ludzie i ewidentnie brakuje im świeżości, po prostu mają za dużo roboty i czują przesyt, mam wrażenie że jak przychodzi wtorek to jest tak: "o nie, w tym tygodniu LM, ale jakoś to pociągniemy",

 

Kiedyś jak LM była w N, to czuło się ze chociaż ekipa była "teoretycznie" słabsza, to oni czekali z utęsknieniem na to wydarzenie, byli głodni meczów i przygotowywali się na maksa (i dzięki temu wykreowali się solidni komentatorzy tacy jak Gleń czy właśnie Ryczel) i z przyjemnością się to oglądało. No ja odczuwałem atmosfere takiego dużego święta., zresztą podobnie ludzie z Canal+ byli gotowi na weekend,

 

A teraz liga polska od piątku do poniedziałku (a to jest 8 wyjazdów na 4 osoby, często na drugi koniec Polski), ligi zagraniczne, wtorek i sroda LM, a w czwartek jeszcze nieszczesna Liga Europy...

 

No nie wiem czy się zgodzicie, ale właśnie takie odczuwam wrażenie, że troche brakuje przyjemności a pojawia się więcej pańszczyzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po fuzji najbardziej za sportu brakuje "poniedziałkowego programu piłkarskiego". Program cyfry podsumowując piłkarski tydzień jest sporo gorszy - na tyle, że go nie oglądam.

 

 

Czy NBA na cyfrze zawsze leciała tylko w weekendy ?? Pytam bo canal+sport mam dopiero od 2 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas uważam, że fuzja nie wyszła na zdrowie,

 

Teraz wszystko ciągną ci sami ludzie i ewidentnie brakuje im świeżości, po prostu mają za dużo roboty i czują przesyt, mam wrażenie że jak przychodzi wtorek to jest tak: "o nie, w tym tygodniu LM, ale jakoś to pociągniemy",

 

Kiedyś jak LM była w N, to czuło się ze chociaż ekipa była "teoretycznie" słabsza, to oni czekali z utęsknieniem na to wydarzenie, byli głodni meczów i przygotowywali się na maksa (i dzięki temu wykreowali się solidni komentatorzy tacy jak Gleń czy właśnie Ryczel) i z przyjemnością się to oglądało. No ja odczuwałem atmosfere takiego dużego święta., zresztą podobnie ludzie z Canal+ byli gotowi na weekend,

 

A teraz liga polska od piątku do poniedziałku (a to jest 8 wyjazdów na 4 osoby, często na drugi koniec Polski), ligi zagraniczne, wtorek i sroda LM, a w czwartek jeszcze nieszczesna Liga Europy...

 

No nie wiem czy się zgodzicie, ale właśnie takie odczuwam wrażenie, że troche brakuje przyjemności a pojawia się więcej pańszczyzny.

 

Glupoty gadasz, wiem z doswiadczenia, ze wlasnie jak przychodzi wtorek, to w redakcji jest pozytywne zamieszanie ;)

 

Kolego wyzej, nie jest slaby, tylko takiego nie ma. PPP byl bardzo fajny, ale gdybys zobaczyl Sport+Extra, to bys dopiero zobaczyl co to fajny program na poziomie. W PPP bylo duzo dyskusji, ale to tyle, bo nie mieli czasu na skróty, bo przegadywali. Ale szkoda, ze nie ma Jagody, Wieszczyckiego, Murawskiego, Przytuly, Smokowskiego, Ryczela w studio razem :D To bylby magazyn :P

Aaa, jak neuron napisal. Nie ma juz yfry, jest nc+! Platforma n + Cyfra+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy kiedyś też tylko w weekend puszczali ? Tyle się za małolata nasłuchałem o NBA w cyfrze, że myślałem, że w każdą noc to minimum dwa mecze na żywo.

 

To nieźle Ci naopowiadali :P

Pokazują teraz trzy mecze tygodniowo, w poprzednim sezonie 4. Ale za to w tym będzie więcej meczów Play-off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas uważam, że fuzja nie wyszła na zdrowie,

.

 

jak straca jakies prawa i bedzie trzeba kupic druga platforme by ogladac cala ligowa pilke to wtedy przestaniecie marudzic.

oby tylko druga platforma bo nie daj boze wejdzie jakis kolejny kanal sportowy i trzeba bedzie tez dodatkowo bulić.

 

sobie tego nie zycze ale niektorzy by moze wtedy sie obudzili i zrozumieli jaki teraz fuul wypas maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy kiedyś też tylko w weekend puszczali ? Tyle się za małolata nasłuchałem o NBA w cyfrze, że myślałem, że w każdą noc to minimum dwa mecze na żywo.

 

Są takie wyjątkowe sytuacji, że C+ pokazuje więcej niż jeden mecz w danym dniu. Mam to miejsce, gdy jest jakiś dzień/święto, który pozwala na rozgrywanie meczów o godzinach wcześniejszych.

 

To są takie sytuacje jak np. 1. dzień Bożego Narodzenia. Tak też jest w tym sezonie, kiedy grudniowy czwartek będą transmisje z aż trzech meczów (do tej pory pamiętam były dwa, ale mogę się mylić).

 

25.12.2014:

18:00 | New York - Washignton

20:30 | San Antonio - Oklahoma City

23:00 | Miami - Cleveland

 

Co w połączeniu piłki nożnej na 2. dzień Bożego Narodzenia

 

26.12.2014:

13:45 | Chelsea - West Ham

16:00 | Man. United - Newcastle (?)

18:30 | Arsenal - QPR

 

daje porcję dobrej dawki sportu na święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamus, uświadomił mi że Leverkusen gra z Galatarasay lol

 

Tez słyszałem. to sie chyba musiało kiedyś zdarzyć jak musza oglądać dwa mecze na raz ;) Inna sprawa, ze widziałem, jak adamus do tego poszedł na Twitterze :D

 

Co do Ryczela to chyba chodziło o mecz BVB-Malaga i nazwanie kibiców Borussi idiotami. Moim zdaniem miał rację. Kto normalny wychodzi podczas spotkania w ćwierćfinale LM, gdy jego drużyna walczy na śmierć i życie z rywalem? Jak inaczej nazwać tych inteligentów? :roll:

 

Mnie nikt nie przekona, ze Ryczel jest gorszym komentatorem od Waliszki, Bandycha, Adamusa, Milko czy innych nowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak straca jakies prawa i bedzie trzeba kupic druga platforme by ogladac cala ligowa pilke to wtedy przestaniecie marudzic.

oby tylko druga platforma bo nie daj boze wejdzie jakis kolejny kanal sportowy i trzeba bedzie tez dodatkowo bulić.

 

sobie tego nie zycze ale niektorzy by moze wtedy sie obudzili i zrozumieli jaki teraz fuul wypas maja.

Trafiłeś w sedno, ale zawsze znajdą się marudy marzące o Foxach, Viasatach czy innych Beinach. Nie umiemy cieszyć się z tego co mamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy kiedyś też tylko w weekend puszczali ? Tyle się za małolata nasłuchałem o NBA w cyfrze, że myślałem, że w każdą noc to minimum dwa mecze na żywo.

 

Są takie wyjątkowe sytuacji, że C+ pokazuje więcej niż jeden mecz w danym dniu. Mam to miejsce, gdy jest jakiś dzień/święto, który pozwala na rozgrywanie meczów o godzinach wcześniejszych.

 

To są takie sytuacje jak np. 1. dzień Bożego Narodzenia. Tak też jest w tym sezonie, kiedy grudniowy czwartek będą transmisje z aż trzech meczów (do tej pory pamiętam były dwa, ale mogę się mylić).

 

25.12.2014:

18:00 | New York - Washignton

20:30 | San Antonio - Oklahoma City

23:00 | Miami - Cleveland

 

Co w połączeniu piłki nożnej na 2. dzień Bożego Narodzenia

 

26.12.2014:

13:45 | Chelsea - West Ham

16:00 | Man. United - Newcastle (?)

18:30 | Arsenal - QPR

 

daje porcję dobrej dawki sportu na święta.

 

 

Jeżeli jesteś w nc+ głownie dla Sportu typu NBA i liga Angielska i płacisz ponad 70zł

 

Obadaj to :

 

http://www.productsandservices.bt.com/p ... ort-picker

http://www.productsandservices.bt.com/p ... sport-only

 

Nie sieję propagandy tylko legalna usługę

Jedyne nieparowane kanały dostępne na własnym sprzęcie który obsługuje SKy.

Prawdopodobnie jest możliwość dokupienia tych kanałów na zwyklej karcie Sky Freesat obraz czasami przekracza 20mbit na BT Sport 1 HD NBA ma wszystko KIA NBA countdown wraz z studio oraz Halftime Show i tutaj się dziwie że tylko oni na cała Europe pokazują studio to samo jest z ligą Angielska dodatkowo masz lige Europejską magazyny NBA Tonight prosto z ESPN.

Na święta BT Sport pokazuje wszystkie mecze od 17:30 do 6 rano.

W tyg to prawie codziennie.

Lepiej mają tylko Hiszpanie codziennie po 1 meczu. :brawo:

 

 

Jednak cieszy to że nc+ ma NBA w HD już tylko ten ich komentarz :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję i spodziewam się, że ostatnia kolejka fazy grupowej męskich rozgrywek klubowych UEFA pod względem transmisji będzie wyglądać mniej więcej tak:

 

09.12 | 20:45 | Liverpool - Basel / C+Sport

09.12 | 20:45 | Monaco - Zienit / C+Family

09.12 | 20:45 | Juventus - Atlético / nSport+

 

10.12 | 20:45 | Roma - Man. City / C+Sport

10.12 | 20:45 | Barcelona - PSG / C+Family

10.12 | 20:45 | Chelsea - Sporting / nSport+

(opcjonalnie zamiast Chelsea - Sporting pokazywać Bayern - CSKA, ale wtedy mecz Barcelona - PSG przenieść na nSport+)

 

Na mecze do Anglii na Anfield oraz do Włoch na Stadio Olimpico wysłać Andrzeja Twarowskiego i np. Marcina Baszczyńskiego

(w poprzednim sezonie ta para nieźle ze sobą komponowała m. in. chyba w meczu Man. United - Olympiakós)

 

11.12 | 18:00 | Dnipro - St-Étienne / C+Sport lub C+Family

11.12 | 19:00 | Mönchengladbach - Zürich / C+Family2 lub nSport+

11.12 | 19:00 | Beşiktaş - Tottenham / C+Family2 lub nSport+

11.12 | 21:05 | Legia - Trabzonspor / C+Sport, TVN Turbo, TTV

11.12 | 21:05 | ??? - ??? / C+Family2 lub nSport+

11.12 | 21:05 | ??? - ??? / C+Family2 lub nSport+

 

Wieczorne mecze o 21:05 za wyjątkiem tego z Warszawy na Pepsi Arena są do wyboru dwa spośród czterech spotkań:

PAÓK - Guingamp, Young Boys - Sparta, Lille - Wolfsburg, Sevilla - Rijeka. Wszystkie to bezpośrednia rywalizacja o awans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strain, do Włoch i do Anglii nie wyślą, ewentualnie na dwa mecze do Anglii/dwa do Włoch itp. No chyba, że jest blisko i logistycznie da radę to rozwiązać :P

Podzielam Twoje zdanie co do wyboru meczów, a spośród tych o 21, wybrałbym Wolfsburg-Lille i PAOK-Guingamp ;)

 

@kunkore, to bardzo ciekawa sprawa. Postaram się coś dowiedzieć :D

 

A jak się okazało, nc+ wybrało już mecze LM. canalplus.pl i Transmisje. Dziwne, że wybrano mecz Ludogoretsa z Realem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dziwne?

Real i Barca mają najwięcej kibiców, pseudokibiców, Januszy, widzów niż wszystkie zespoły ze wszystkich lig razem wzięte.

 

Wiesz jaki byłby szum, gdyby nie puścili meczu Barcy/Realu? to byłby płacz. I Real czy Barcelona i tak będzie pokazywana, nawet jeżeli będzie grała o pietruszkę w 5 składzie z 5 ligowcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jako fana RM, też trochę taka transmisja nie na miejscu. Żeby to jeszcze Łudogorec walczył o awans do fazy pucharowej UCL, tak jak dzień później CSKA, to byłoby to zrozumiałe.

 

Bo co np. dajmy na to, że w Liverpoolu, któryś z zespołów nastrzela na swoje konto z tak trzy gole, a w Monako nadal będzie wynik na styku?

Owszem, jest transmisja symultaniczna, ale ona ma to do siebie, że stara się pokazywać również spotkania z innych stadionów.

(nawet jeśli w Monako będą bardzo często to jednak nie będą cały czas, co może spowodować zobaczenie gola dopiero w powtórce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...