Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzę na mecze w Ekstraklasie regularnie, na Premier League byłem wielokrotnie (już o tym pisałem) i mogę to porównać. W Polsce już na stadionach nic się nie dzirje, ale byłem w Chorzowie na meczu Ruch-Lech. Niestety miałem na lusterku zawieszony brylok Lecha, dostałem cegłą w tylną szybę.

Oczywiście nie mówię, że wszyscy to kibole, tylko chodzi mi o to, że czasami zamiast dopingować, mamy zajmowanie sie trochę innymi sprawami (polityka, obrażanie sędziów, Trenerów).

W Anglii doping jest, polecam wybrać się na mecz gdziekolwiek. Szczególnie do Newcastle czy do Londynu ;)

 

PS: Pisanie "wyłącz tvn" w przypadku, kiedy ktoś ma inne zdanie w temacie kibiców i jest scpetyczny, jest naprawde mało inteligentne. Oglądam TVN24 regularnie, zreszta nie tylko oglądam, bo robie coś dla nich, ale co ciekawe nie mam poglądów jak niektórzy dziennikarze. I w ogóle nie uważam, że to jest politycznie stronnicza stacja. Niestety tak się przyjęło i tak sie mówi, że TVN to czesc PO. Bzdury, ale mniejsza o to. Sport to coś o wiele bardziej wartościowego niż poglądy poliyyczne ;)

 

Ale nudne te mecze o 18, czemu wszystkie są takie? To przez Rosje? Dawno nie oglądałem fajnego meczu o tej porze (mam na myśli w LM)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Chorzowie na meczu Ruch-Lech. Niestety miałem na lusterku zawieszony brylok Lecha, dostałem cegłą w tylną szybę.

Gdybyś miał brelok Polski to pewnie też byś dostał. Ale nie dlatego, że spotkałbyś kiboli, tylko dlatego, że wśród pewnych ludzi na Śląsku jest takie a nie inne podejście do wiadomych tematów. Poza tym (bo o Wyspach była mowa) w takim Londynie za logo przeciwnego klubu w pewnych rejonach też byś dostał.

 

Co do tvn-u to ja nic nie pisałem o polityce, bo nie o tym tutaj rozmawiamy. Czytaj posty ze zrozumieniem. A dopiero wypowiadaj się o inteligencji. No chyba, że aż taki Ci ten tvn wyprał mózg, że wrzucasz ludzi z młyna, ekipy ultras i tzw. "kiboli" do jednego worka to pozdro :lol:

 

@Puszczyk

Kiboli w Polsce nie ma? Świetny żart- wyłącz TV Republika :)..

Nie oglądam tego. Poza tym rozmawiamy o sytuacji na stadionach. Porównaj sobie co mamy teraz, a co było kilka lat temu. Jest nieporównywalnie bezpieczniej i zupełnie inaczej. Aha - nigdzie nie napisałem, że kiboli nie ma. Odniosłem się do słów poprzednika, że kibole na polskich stadionach to większość. A to jest bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz City-Bayern pokazał siłę "kibiców" w Anglii. Od 80 minut zaczęli wychodzić ze stadionu jeszcze przy stanie 1:2. Ominęło ich kapitalne 10-13 minut swojego klubu, w którym strzelili 2 bramki i wygrali mecz. Nawet po strzeleniu na 3:2, jak była wrzawa przy przy jednej z ostatnich akcji City to niektórych nawet to nie ruszyło i tak jakby nic się nie działo na boisku szli wychodzili po schodach w stronę wyjścia. Kompromitacja. Nie do uwierzenia, że jeszcze jakieś 25 lat temu ten kraj słyną z ruchów kibicowskich. Wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, kibice City to inna bajka :D

 

EKSTRAKLASA:

Piątek, 28.11:

17:40 | Canal+Sport, nSport+ | Górnik Ł. - Ruch (R.Dębiński - W.Jagoda, reporterzy: G.Milko, G.Waliszko, skrót do Ligi+: G.Milko)

20:00, 22:30 | Canal+Sport | Super Piątek (C.Olbrycht, goście: T.Wieszczycki, A.Zamilski)

20:25 | Canal+Sport | Piast - Wisła (R.Wolski - K.Kosowski, reporterzy: F.Surma, P.Bojarska, skrót do Ligi+: F.Surma)

 

Sobota, 29.11:

15:10 | Canal+Family | Podbeskidzie - Lechia (A.Marchliński - W.Jagoda, reporterzy: A.Westfal, S.Śledź, skrót do Ligi+: A.Westfal)

15:10 | nSport+ | Jagiellonia - Zawisza (Ż.Żyżyński - T.Wieszczycki, reporterzy: M.Wodziński, B.Ignacik, skrót do Ligi+: M.Wodziński)

17:55 | Canal+Sport | Korona - PGE GKS (R.Skrzyński - K.Węgrzyn, reporterzy: T.Lipiński, C.Olbrycht, skrót do Ligi+: C.Olbrycht)

22:15 | Canal+Sport | Liga+ (R.Dębiński, gość: M.Murawski)

 

Niedziela, 30.11:

15:25 | Canal+Sport | Lech - Górnik Z. {MECZ KOLEJKI} (P.Pełka - M.Murawski, reporterzy: M.Wodziński, M.Wróblewski, skrót do Ligi+Extra: M.Wróblewski)

17:40 | Canal+Sport | Śląsk - Pogoń (B.Gleń - R.Jezierski, reporterzy: A.Westfal, S.Śledź, skrót do Ligi+Extra: A.Westfal)

20:00 | Canal+Sport | Liga+Extra (A.Twarowski - T.Smokowski, goście: G.Mielcarski, S.Stempniewski)

 

Poniedziałek, 01.12:

17:40 | Canal+Family, nSport+ | Legia - Cracovia (T.Smokowski - K.Przytuła, reporterzy: D.Kabała-Malarz, B.Ignacik)

 

 

PREMIER LEAGUE:

Sobota, 29.11:

13:30 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (K.Marciniak, gość: R.Nahorny)

13:40 | Canal+Sport | West Bromwich Albion - Arsenal (A.Twarowski - R.Nahorny)

15:45 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (K.Marciniak, gość: R.Nahorny)

15:55 | Canal+Sport | Manchester United - Hull (M.Rosłoń - R.Nahorny)

18:25 | Canal+Family | Sunderland - Chelsea (P.Pełka - P.Rudzki)

 

Niedziela, 30.11:

14:25 | Canal+Family | Southampton - Manchester City (P.Rudzki - R.Nahorny)

16:55 | Canal+Family | Tottenham - Everton (M.Rosłoń - P.Rudzki)

 

Wtorek, 02.12:

20:40 | Canal+Sport | Manchester United - Stoke (M.Rosłoń - P.Rudzki)

20:40 | Canal+Family | Leicester - Liverpool (P.Pełka - R.Nahorny)

 

Środa, 03.12:

20:40 | Canal+Sport | Chelsea - Tottenham (A.Twarowski - R.Nahorny)

20:40 | Canal+Family | Arsenal - Southampton (M.Rosłoń - P.Rudzki)

 

 

LA LIGA:

Sobota, 29.11:

19:55 | Canal+Sport | Malaga - Real Madryt (P.Laboga - L.Orłowski)

20:50, 22:00 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (K.Marciniak, gość: L.Orłowski)

 

Niedziela, 30.11:

11:55 | Canal+Family | Atletico - Deportivo (P.Laboga - W.Jagoda)

16:55 | Canal+Family2 | Sevilla - Granada (A.Marchliński - L.Orłowski)

20:55 | Canal+Family | Valencia - Barcelona (R.Wolski - K.Przytuła)

 

 

LIGUE 1:

Piątek, 28.11:

20:25 | nSport+ | Olympique Marsylia - Nantes (K.Marciniak - S.Białas)

Niedziela, 30.11:

20:55 | NC+36 | Saint-Etienne - Olympique Lyon (R.Dębiński - S.Białas)

Środa, 03.12:

20:55 | nSport+ | Lille - PSG (T.Smokowski - S.Białas)

Czwartek, 04.12:

20:55 | nSport+ | Olympique Lyon - Reims (R.Dębiński - S.Białas)

 

 

SERIE A:

Niedziela, 30.11:

17:55 | nSport+ | Juventus - Torino (G.Milko - F.Surma)

20:40 | Canal+Family2 | Roma - Inter (C.Olbrycht - T.Lipiński)

 

 

EHF LIGA MISTRZÓW:

Sobota, 29.11:

15:55 | Canal+Family2 | Besiktas Stambuł - Orlen Wisła Płock (P.Karpiński - M.Matysik)

18:55 | nSport+ | Vardar Skopje - Celje Pivovarna Lasko (K.Bandych - R.Lis)

 

Niedziela, 30.11:

13:00 | Canal+Sport | STUDIO EHF (P.Karpiński, gość: M.Nowak)

13:25 | Canal+Sport | Vive Tauron Kielce - Kadetten (R.Skrzyński - M.Matysik, reporter: B.Ignacik)

20:00 | nSport+ | Flensburg - KIF KOLDING (K.Bandych - R.Lis)

 

Środa, 03.12:

19:25 | nSport+ | Naturhouse La Rioja - THW Kiel (P.Karpiński - J.Cieślikowski)

 

Wspolczuje fanom SerieA, bo akurat na derby Turynu wraca Milko...:P

 

Ah ta koszykówka, znowu NBA nie ustalone. :P Jutro bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, że mecz 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasie, Lech Poznań - Górnik Zabrze, na INEA Stadionie komentuje Przemek Pełka.

 

Ja natomiast jedna myśl w kwestii przedłużonego meczu Sporting - Maribor w rozgrywkach UEFA Champions League.

Otóż NK Filip Adamus chyba za bardzo wczuł się w rozgrywki hiszpańskie, bo nazywał obiekt w Lizbonie, po hiszpańsku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derbów Turynu nie obejrzę, bo w tym czasie są ciekawsze rzeczy, ale to, że wraca Milko to jakiś ponury żart. Sam wyśmiewałem się z Sergio Ryczela, ale jeśli taki słabeusz jak Grzegorz M. ma komentować, to niech już dadzą szansę temu biednemu Ryczelowi... emocji będzie 100 razy więcej niż u Milki, a merytorycznie na pewno nie wypadnie gorzej. Zastanawiam się - taki Kalinowski nie został po fuzji dopuszczony do mikrofonu bo, jak mniemam, uważano go za zbyt słabego. Czyli szefostwo słyszy pewne rzeczy. Dlaczego nie słyszy więc u Milki? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę brakuje mi Ryczela i powinniście Arek dac mu szansę na komentowanie. On jest jeden z lepszych od tych wszystkich co teraz komentują non stop.

 

Kiedy można Ryczela będzie się spodziewać? To co zrobił to zrobił, mi się podobało. Przynajmniej były emocje, a nie jak u cioci na imieninach.

 

Dajcie Ryczelowi coś do skomentowania!!! Szkoda mi chłopaka. Kto to wymyślił, by dac mu karę? Jeżeli Arek powiesz, że to Smoku to nie mam pytań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę brakuje mi Ryczela i powinniście Arek dac mu szansę na komentowanie. On jest jeden z lepszych od tych wszystkich co teraz komentują non stop.

 

Kiedy można Ryczela będzie się spodziewać? To co zrobił to zrobił, mi się podobało. Przynajmniej były emocje, a nie jak u cioci na imieninach.

 

Dajcie Ryczelowi coś do skomentowania!!! Szkoda mi chłopaka. Kto to wymyślił, by dac mu karę? Jeżeli Arek powiesz, że to Smoku to nie mam pytań...

 

Rozmawialiśmy na ten temat już. Ryczel nie komentuje meczów (ewentualnie z małymi wyjątkami), tylko w nc+ zajmuje się "newsami". Materialy montuje, czyta newsy itd. Todla niego duży spadek w pracy, ale noestety nie zanosi się aby on powrócił.

I piszesz "Wy". Gdybym ja o tym decydował, to o Milko w redakcji nie byłoby mowy. Ewentualnie jako reporter. No, ale niestetu czasami znajomości, nie umiejętności decydują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabo wyszło też wczoraj studio na koniec. A właściwie przed końcem, ponieważ zakończyli je 15 minut wcześniej niż planowano w ramówce. Nie było cytatów, memów itp. rzeczy z sieci, oraz w sumie tylko jeden wywiad przeprowadzony przez Rudzkiego (plus ze trzy zapożyczone z innych tv).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co było tyle żalów wylewać na Ryczela.

Ja zawsze twierdziłem, że emocjonalny komentarz jest znacznie lepszy od nudziarzy, nawet tych najbardziej znających się na piłce ;)

 

No niestety, Ryczel ma super głos, jeden głupi wybryk i go odsunięli..

A gdzies czytałem z nim wywiad, on nie ma sobie nic do zarzucenia jeśli chodzi o ten komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze Enea Ekstraligi były oglądane w telewizji przez większą średnią liczbę widzów niż mecze piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy

Średnia widownia transmitowanych w telewizji 41 spotkań żużlowych, które zostały rozegrane w 18 rundach całego sezonu wyniosła 122 184 osób, podczas gdy 139 meczów piłkarskiej Ekstraklasy rozegranych w 14 pierwszych kolejkach obecnego sezonu uzyskało średnią widownię 101 090 osób. Analiza dotyczy oglądalności w pakietach nc+.

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48404 ... kstraklasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...