Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Arkon, bardzo rzadko spotykam się z takimi opiniami o Marchlinskim. Ciekawe, dla wielu to jeden z lepszych w nc+. Ale spoko, każdy ma swoje zdanie :)

Nie spotkałem na tym forum opinii, w której ktokolwiek(oprócz Ciebie :)) umieściłby go w czołówce komentatorów nc+. Podpadł mi kilkoma ostatnimi spotkaniami, ale jeszcze dam mu szansę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z ta Euroligą koszykarzy wykupili prawa na pokazywanie meczy ? czy tylko prawa do pokazywania meczów Turowa Zgorzelec ? bo to dwie różne rzeczy

Gdzieś mi się ,,obiło o uszy",że w fazie grupowej będą tylko pokazywać mecze Turowa.A już od fazy pucharowej podobno mecze innych zespołów,ale nie jestem tego pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport ma komentatorów przecież

 

O kim mówisz? Eurosport nie ma żadnych komentatorów, bo wszyscy są "zapożyczani" z innych kanałów sportowych.

Lach,Sak,Kowalski,Zawacki nie są wypożyczeni znikąd, to są freelancerzy

 

Dokładnie. Możnaby jeszcze paru wymienić, nie tylko z piłki nożnej :P

 

@neuron, jak dasz mi 25min to będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ ma prawa do calej Euroligi, ale na razie podobno nie oplaca sie pokazywac innych meców niz Turowa Zgorzelec :P

 

LIGA MISTRZÓW:

Wtorek, 04.11:

17:45, 20:00, 22:45 | Canal+Sport, nSport+ | Studio Ligi Mistrzów (K.Marciniak - P.Salak, goście: G.Mielcarski, M.Pol)

17:55 | Canal+Sport | Zenit - Bayer (Ż.Żyżyński - M.Murawski)

20:40 | Canal+Sport | Real Madryt - Liverpool (P.Laboga - R.Nahorny)

20:40 | Canal+Family | Borussia Dortmund - Galatasaray (K.Bandych - T.Wieszczycki)

20:40 | Canal+Family2 | Arsenal - Anderlecht (M.Rosłoń - K.Przytuła)

20:40 | nSport+ | Juventus - Olympiacos (C.Olbrycht - F.Surma)

STUDIO SKRÓTÓW:

Malmo-Atletico i Juventus-Olympiacos: F.Surma, L.Orłowski

Basel-Łudogorec i Real-Liverpool: R.Sitnicki, P.Laboga

Benfica-Monaco: R.Dębiński

Arsenal-Anderlecht i Borussia-Galatasaray: K.Bandych, M.Rosłoń

 

Środa, 05.11:

20:00, 22:45 | Canal+Sport, nSport+ | Studio Ligi Mistrzów (P.Karpiński - Ż.Żyżyński, goście: M.Murawski, M.Pol)

20:40 | Canal+Sport | Bayern - Roma (B.Gleń - T.Lipiński z Alianz Areny)

20:40 | Canal+Family | Ajax - Barcelona (R.Dębiński - G.Mielcarski)

20:40 | Canal+Family2 | Maribor - Chelsea (F.Surma - W.Jagoda)

20:40 | nSport+ | Manchester City - CSKA Moskwa (P.Pełka - T.Wieszczycki)

STUDIO SKRÓTÓW:

Man. City-CSKA i Bayern-Roma: P.Pełka

PSG-APOEL i Ajax-Barcelona: K.Marciniak, R.Dębiński

Sporting-Schalke i Maribor-Chelsea: L.Orłowski, F.Surma

Szachtar-BATE i Bilbao-Porto: C.olbrycht, P.Laboga

 

 

LIGA EUROPY:

Czwartek, 06.11:

18:55 | Canal+Family2 | Saint-Etienne - Inter (R.Dębiński - K.Węgrzyn)

18:55 | nSport+ | Kopenhaga - Brugge (F.Adamus - S.Białas)

20:00, 23:05 | Canal+Sport | Studio Ligi Europy (A.Twarowski - T.Smokowski, goście: A.Vuković, K.Przytuła z Pepsi Areny)

21:00 | Canal+Sport, TVN Turbo, TTV | Legia - Metalist (R.Wolski - K.Kosowski, reporterzy: D.Kabała-Malarz, M.Wodziński)

21:00 | Canal+Family | Sevilla - Standard (A.Marchliński - L.Orłowski)

21:00 | Canal+Family2 | Wolfsburg - Krasnodar (Ż.Żyżyński - M.Murawski)

21:00 | nSport+ | Lokeren - Trabzonspor (F.Surma - W.Jagoda)

 

Czy to nie przesada, aby przed jednym meczem studio trwalo godzine, a przed osmioma, tylko 40? :P

PS: KOSOWSKI :3

 

Zmiany w obsadach na weekend:

Jutrzejszy mecz w nocy NBA skomentuja Tomasz Dryla, za to ten niedzielny o 21:30 Michal lopacinski, a nie jak informowalem Wojciech Michalowicz.

Sobotnie spotkanie LaLiga, o 15:55 skomentuja Adam Marchlinski i Leszek Orlowski, a nie Rafal Wolski i Wojtek Jagoda. Mecz Realu o 19:55 bez zmian, Piotr Laboga i Wojciech Jagoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znowu taka sobie ta rozpiska ;/ Ponarzekam sobie więc:

 

- Salak jako prowadzący... litości.

- Labogę zrehabilitowałem trochę ostatnio, ale i tak na mecz Real-Liverpool spodziewałbym się Wolskiego, Twarowskiego, Pełki, Rosłonia...

- Trochę dziwne, że wysyłają komentatorów na mecz w Monachium, a nie na Bernabeu, oba pierwsze mecze w sumie jednostronne, ale chyba każdy się zgodzi, że to w Madrycie jest hit kolejki...

- ...ale mimo wszystko dobrze, że ktoś na stadion jedzie po ostatnim obciachu.

- Kosowski na mecz Legii to też średni pomysł. Przy europejskich pucharach (ani jako komentator, ani w studio) nie jest wykorzystywany Baszczu, a szkoda.

- Mam też taką jedną refleksję: Michał Pol to dobry dziennikarz i megasympatyczny facet. Ale czy nie można by od czasu do czasu na fotel "gościa-dziennikarza" w studio zaprosić kogoś innego? Jest kilku fajnych pismaków w Polsce, choćby taki Paweł Wilkowicz byłby dobrą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Tuzimkiem? Już nie będzie go w ogóle w nc+?

Artek, zastanawiałem się nad jedną bardzo kontrowersyjną opcją jako dziennikarz podczas np Ligi+ Extra czy np studiem przed meczem Legii - Krzysztof Stanowski. Przecież to dobry kumpel Rudzkiego, Pola, czy nawet na twitterze często dyskutuje ze Smokowskim. Stanowski nigdy nie był brany pod uwagę? Wiem, że ma dużo zwolenników jak i przeciwników ale jakby nie było to byłaby lepsza opcja niż np Bugajski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuzimek czasami jest w nc+, ale to juz bardo rzadko. On mógł być szefem żużla, ale w porównaniu do Majewskiego potrafił powiedzieć nie, bo średnio to ogarnia...

 

Stanowski często krytykuje polska piłkę, a tu nie o to chodzi. On zresztą w telewizji bie lubi występować, a po trzecie wyobrażasz sobie w studio takiego Jelenia, który lubi krytykować Wieszczyckiego, a ten występuje w L+E czy różnych piłkarzy (którzy są krytykowani na weszło, a goszczą w nc+) przy jednym stole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...