Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie:czy jest jakaś telewizja na świecie,która pokazuje wszystkie mecze PL i LE w każdej kolejce?Z góry dzięki :D

 

W USA na kanale NBC Sports Network, a pozostałe mecze o 16.00 na kanałach NBC Sports Live Extra. Ciekawostką jest fakt, że niektóre mecze pokazuje główna darmowa stacja NBC. W sobotę pokażą Swansea - Leicester (u nas płatna platforma nie pokazuje tego meczu :crazy: ) i w niedzielę Manchester United - Chelsea za free. To tak jakby u nas Premier League pokazywał Polsat lub TVN :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cieszyłbym się zbyt szybko. W zeszłym roku chyba też kilka meczów (bodajże jeden miesiąc) mecze były w HD a później SD aż do finałów.

To że jest znaczek hd w programie nic nie oznacza - obym się mylił, bo męczarnie w SD w ogóle mnie nie interesują.

 

to bylo dwa lata temu, owszem pokazywali w HD ale w programie bylo ciagle SD. Wiec wtedy to byla zwyczajna pomylka,

niedopatrzenie ze strony NBA. Teraz mamy juz oficjalna zmiane w programie. Tez nie chce sie podpalac ale sadze ze tym razem to jednak bedzie HD. Zobaczymy, trzeba poczekac do pierwszych transmisji, ewentualnie @Artek , mozesz potwierdzic tego newsa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slovan Bratislava - Sparta Praha UEFA Europa League : było gdzieś dostępne w TV żeby zobaczyć bo dobry mecz widzę był :D

 

Byłem u kolegi i pokazał mi LM w SkyDE , bez komentarza tylko odgłosy z trybun dla mnie bajka, kiedyś coś podobnego chyba było w naszej ekstraklasie 1 czy 2 kolejki tak poleciały zrobiło się głośno że wszyscy wyłączają komentatorów i zrezygnowano z tego projektu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyżyński-Jezierski to egzotyczny duet? Czemu? :P

A bo jakos ich nie kojarze ze wspólnego komentowania, a już tym bardziej europejskich pucharów.

 

Adamus-Jagoda spoko, słuchałem ich "z nagrania" i nie było źle, jedynie mecz słaby

Widziałem, ze na Adamusa-komentatora trochę ludzi jakis czas temu narzekało, Ty chyba też. Muszę sobie poszukać powtórki, może to faktycznie kwestia wprawy. Albo zbawienny wpływ Jagody! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekalem, bo to na pewno nie jest komentator typu Pełka, a nawet Surma czy Olbrycht. Trzeba dac mu czas, chociaż źle nie było. Dowiedzialem się dużo, bo przy okazji dwóch meczów LaLiga w poprzednim sezonie to nic ciekawego nie mówił.

Z tego co kojarze, to jego 6 mecz. Dwa LaLiga w poprzednim sezonie, jeden ekstraklasy w ramach "Klubu Kibica" po Multilidze, a w tym dwa mecze LE i spotkanie Ligue1. A z tych 6 meczów, trzy z Jagoda. Nowy duecik? :D

 

Jagoda spoko, mi on już od dawna nie przeszkadza w komentarzu, jest dobrym ekspertem. Tylko w studio mi jakos nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa jest z tym Surmą. Pamiętam go jeszcze z Canal+, z czasów sprzed pójścia w trenerkę - był wtedy reporterem na Ekstraklasie, ale też nierzadko "pierwszym" komentatorem meczów Serie A i w tej roli spisywał się rewelacyjnie. Dla mnie był trochę takim włoskim odpowiednikiem Twara, potrafił się nieźle wydrzeć, pamiętam jak ktoś wspominał, że potrafił całe 90 minut komentować na stojaka. Teraz nieco mniej mi odpowiada jako ten pierwszy komentator, zdarza mu się troszkę przymulać. Z kolei jako ekspert jest rewelacyjny, widać że wzbogacił się pracą u boku Stawowego czy Lenczyka.

 

Muszę też uczciwie uderzyć się w pierś, bo narzekałem na obsadę meczów Ligi Mistrzów. Rzeczywiście - z Wolskim czy Rosłoniem jest lepiej, ale duet Laboga-Nahorny w meczu Liverpool-Real spisał się bardzo fajnie, na parę Żyżyński-Przytuła w meczu FCB też jakoś nie mogłem narzekać (tego drugiego będę uparcie bronił). Nie oglądałem z kolei meczu Galata-BVB, ale w skrócie było nawet słychać u Bandycha jakieś emocje, to też plus.

 

Natomiast ostatni czas jest FATALNY pod względem, nazwijmy to, logistycznym. Brak multiligi, niewysłanie komentatorów do Liverpoolu - to mogłem jeszcze jakoś przełknąć, ale spóźnienie na drugą połowę meczu Metalist-Legia to już była wpadka najgorszego sortu. Co z tego, że to było tylko 40 sekund i nic się w tym czasie nie wydarzyło. Mogło się wydarzyć, i jak to by wytłumaczyli? Strasznie mnie to irytuje. Styl TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, powiem Wam, ze Surma to właśnie taki drugi Twaro redakcyjny, zresztą to widać w studio, że potrafi rzucić żartem, wszyscy się śmieją itd.

A co do komentowania, podzielam Twoje zdanie. Jako ekspert nie ma takich przestojów, krzyczy. Jako nr1 jest słabszy, chociaż źle to nie jest. Na pewno jako ekspert spisuje się baaaaardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. kolejka UEFA Champions League na antenie nc+:

 

04.11 | 18:00 | Canal+ Sport | rus.pngZienit - Leverkusen ger.png

04.11 | 20:45 | Canal+ Sport | esp.pngReal Madrid - Liverpool eng.png

04.11 | 20:45 | Canal+ Family | ger.pngDortmund - Galatasaray tur.png

04.11 | 20:45 | nSport+ | ita.pngJuventus - Olympiakós gre.png

04.11 | 20:45 | Canal+ Family2 | Mecz wybrany przez kibiców

 

05.11 | 20:45 | Canal+ Sport | ger.pngBayern - Roma ita.png

05.11 | 20:45 | Canal+ Family | ned.pngAjax - Barcelona esp.png

05.11 | 20:45 | nSport+ | eng.pngMan. City - CSKA rus.png

05.11 | 20:45 | Canal+ Sport | Mecz wybrany przez kibiców

 

Co do wyników to aktualnie na wtorek prawie 60% na Arsenal - Anderlecht. Ponad 20% o dziwo Benfica - Monaco. Malmö - Atlético i Basel - Łudogorec ok. 10%.

Na środę prowadzi Maribor - Chelsea (prawie 40%), ale gonią Athletic - Porto i Sporting - Schalke (oba ponad 20%). PSG - APÓEL po 10%. Mecz Szachtar - BATE nie liczy się.

 

Mogła sobie odpuścić redakcja wyboru spotkania Dortmund - Galatasaray. Mecz 1. drużyny tabeli u siebie przeciwko klubowi zajmującemu 4. miejsce w tabeli. Do tego Dortmund ma prawie pewny awans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...