Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Alf, Tobie to ciężko dogodzić (tylko się nie rozpisuj na 15 minut czytania, bo temat był już poruszany).

 

Ja wrócę do Jagody i Ryczela. Ten pierwszy poprawil się dużo, w porównaniu do tego co było nce. Jest teraz bardzo fajnym ekspertem, w sumie to ludzie go krytykują, bo inni to robią. To takie kółko :)

 

Ryczel jest bardzo dobrym komentatorem, jednym z lepszych w kraju. Raz dowalil do pieca (Mecz BvB-Malaga) i płaci za to całą karierą, dostając ochłapy (GPS, Multiliga, reporterka na ekstraklase raz na 3 miesiące). Szkoda, @browar zwolniony nie został, raczsj ograniczony i przeniesiony do sekcji newsowej (TVN24 + flesze podczas przerw meczów czy bycie reporterem gdzieś na Volvo Team żeglarstwo czy takie tam). Robert Sitnicki pracuje przy żużlu, ale dorywczo :/

 

Zgadzam się ze slawersem, Sławomir Chalaskiewicz to jest bardzo dobry ekspert, Gilewicz zresztą też. Szkoda, że z nich zrezygnowano....:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując ekspertów i komentatorów nc+, uważam że duży postęp zrobił Marcin Baszczyński i prezentuje się świetnie. W ostatniej L+E był jak tygrys, zresztą ma dużą swobode wypowiedzi, chętnie się włącza do żartów i świetnie się wpasował do prowadzących. Myślę, że już niedługo może zagrozić wielkiej trójcy: Kacek, Mielcar, Wieszczu.

 

Nie rozumiem tego ataku na Pania Sonie, czasem jest tak że ktoś się ugotuje w programie "na żywo", i wierzcie mi że gorsze wpadki zdarzały się bardziej znanym "twarzom tv". Dobre poczucie humoru ja cenie, nie skreślam a wręcz mogę pochwalić za wyskok od nudnej normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do Baszcza. Wg mnie obok Mielcarskiego to mający najwięcej ciekawego do powiedzenia ekspert, fajnie żyje meczem, jest bardzo naturalny.

 

Jeśli chodzi o Sonię: spada na nią zasłużona krytyka, bo wpadka była dość kompromitująca, ale niektòrzy chyba trochę się zagalopowali w swoich wypowiedziach. Może nieco kultury wobec kobiet, hm? Poza tym to jej początki, odstaje od reszty, ale moim zdaniem nie wypada tak tragicznie, zdarza jej się zadać zupełnie trafne pytania.Pewnie gdyby miała 50 lat i była rozmiarów Mariusza Wróblewskiego byłbym mniej pobłażliwy, ale dajmy jej szansę :)

 

A propos reporterek - jakieś 2-3 lata temu miała swój epizod w roli ekstraklasowej reporterki taka jedna młoda dziewczyna, całkiem ładna, blondynka. Zasłynęła tym, że po przeprowadzonym wywiadzie przypadło jej zakończenie transmisji (chyba spieszyli się, bo zaraz miał wejść na antenę mecz jednej z lig zagranicznych i nie było czasu wrócić do kimentatorów). No i biedne dziewczę się pogubiło równie mocno jak Sonia: "W [X] pracowali dla państwa [A], , [C] i... (tu długa pauza i milczące wołanie na pomoc wzrokiem)... i zapomniałam nazwiska kolegi" :lol: Puszczali to potem chyba w tyłówce Ligi+Extra. Ktoś pamięta, jak ona się nazywała?

 

 

W zamierzchłej przeszłości była jeszcze Aldona Marczuk, ale ona akurat była fachowa. Chyba nawett czasem komentowała skróty z La Liga w Sport+!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem QPR Liverpool na Canal+ Family HD i jakość nie przypominała HD-raczej SD.

NBC ma swoją grafikę z wynikiem ponieważ w trakcie meczu wyświetlają tam reklamy.

 

Ta większa grafika podobno uszkadzała matrycę posiadaczom plazmy.

 

Zgadzam się co do Baszcza. Wg mnie obok Mielcarskiego to mający najwięcej ciekawego do powiedzenia ekspert, fajnie żyje meczem, jest bardzo naturalny.

 

Jeśli chodzi o Sonię: spada na nią zasłużona krytyka, bo wpadka była dość kompromitująca, ale niektòrzy chyba trochę się zagalopowali w swoich wypowiedziach. Może nieco kultury wobec kobiet, hm? Poza tym to jej początki, odstaje od reszty, ale moim zdaniem nie wypada tak tragicznie, zdarza jej się zadać zupełnie trafne pytania.Pewnie gdyby miała 50 lat i była rozmiarów Mariusza Wróblewskiego byłbym mniej pobłażliwy, ale dajmy jej szansę :)

 

A propos reporterek - jakieś 2-3 lata temu miała swój epizod w roli ekstraklasowej reporterki taka jedna młoda dziewczyna, całkiem ładna, blondynka. Zasłynęła tym, że po przeprowadzonym wywiadzie przypadło jej zakończenie transmisji (chyba spieszyli się, bo zaraz miał wejść na antenę mecz jednej z lig zagranicznych i nie było czasu wrócić do kimentatorów). No i biedne dziewczę się pogubiło równie mocno jak Sonia: "W [X] pracowali dla państwa [A], , [C] i... (tu długa pauza i milczące wołanie na pomoc wzrokiem)... i zapomniałam nazwiska kolegi" :lol: Puszczali to potem chyba w tyłówce Ligi+Extra. Ktoś pamięta, jak ona się nazywała?

 

 

W zamierzchłej przeszłości była jeszcze Aldona Marczuk, ale ona akurat była fachowa. Chyba nawett czasem komentowała skróty z La Liga w Sport+!

Ta reporterka to chyba była Karolina Mikołajczak.

 

W ten weekend 5 meczów w lidze angielskiej, a 1-3.11 znowu 4 mecze i nie pokażą Tottenham Aston Villa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,myślę że będzie Wolski & Orłowski.

 

Artek@czemu nie ma już Jacka Laskowskiego? Gdzieś czytałem że liczył na stołek który w końcu po fuzji dostał Smokowski.Podobno się nie lubili i Tomek zaproponował śmieszne pieniądze Jackowi.Ten ują się honorem i odszedł.Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No [beep]a o 18 25 25 paż. Swansea gra z Leiczester a więc dwie drużyny które prezentują jeden z najlepszych styli w tej lidze a oni nie transmitują!? Co się dziwic jak zatrudniają osoby pokroju Soni Tuńczyk.

 

A więc tak

 

Tottenham vs QPR, Stoke vs Swansea, WHU vs QPR to tylko 3 z meczy które NC+ miało możliwość pokazania a [beep]a zrobili - [beep]ał ich pies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,myślę że będzie Wolski & Orłowski.

 

Artek@czemu nie ma już Jacka Laskowskiego? Gdzieś czytałem że liczył na stołek który w końcu po fuzji dostał Smokowski.Podobno się nie lubili i Tomek zaproponował śmieszne pieniądze Jackowi.Ten ują się honorem i odszedł.Prawda to?

 

Jakiej fuzji? Laskowski odszedł w czasach, kiedy to o fuzji nawet nie myślano (2011 bodajże), a Smokowski już wtedy byl szegem. Poszło o kase, Laskowski podobno za dużo chciał, dużo rzeczy krytykował, zresztą jak to ujął Smokowski "nikt w redakcji nie może wystawić poza szereg" i to dużo mówi, niestety. No, a to co czytałeś to pewnie w większości prawda, poszło o wiele czynników. Podobno, bo wtedy jeszcze nie współpracowałem z nc+, więc zbam to z opowieści ludzi, którzy byli blisko...:)

 

A co do El Clasico, na szczęście niebędzie to Dudek! :)

 

 

Aaa, Kamile Kotulska pamiętam. Ona była profesjonalna, to prawda. Szkoda, ze teraz zamiwst Anity Mazur, Karoliny Mikolajczak jestctaka Sonia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam jednak z tą fuzją było :) Już wtedy było wiadomo, że do fuzji dojdzie. Laskowski chciał być szefem redakcji sportowej C+ czy też chciał, żeby nie był nim Smokowski. Początkowo nie przeszedł do TVP, tylko do nSportu i mówiło się, że po połączeniu redakcji chce być wyżej od Smokowskiego. W każdym razie związał się z n-ką tylko na kilka miesięcy i od razu związał się z TVP na Euro 2012. Mówiło się, że po Euro wróci do nSportu, ale nic takiego się nie stało, może mu się tam nie spodobało, może uznał, że nie ma szans na bycie wyżej od Smokowskiego a może emocje ostygły i spodobało mu się w TVP. Bardzo lubię tego komentatora, chętnie bym go widział z powrotem komentującego Ekstraklasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...